Вагітність і страхи

Adoption
Date
  • 1741 Переглядів
Найпоширеніший страх у майбутніх мам - "а раптом з дитиною щось не так"...
Вагітність – це завжди особливий стан, який потребує обережності та ретельного догляду, аби попередити можливі патології чи хвороби.
Однак, наскільки природна вагітність, настільки й природні страхи, пов'язані з нею. Деякі можуть сказати, що, якщо майбутня мама щаслива, оточена турботою, ласкою і розумінням, боятися їй нічого. Це не так. Страхам піддаються практично всі. Страх - нормальна реакція організму на зовнішні подразники, але до тих пір, поки він не стає патологією.

Зі страхами вагітним впоратись не так-то просто. Вони переслідують майбутніх мам від початку вагітності і до самих пологів. Найжахливіший і найпоширеніший страх - раптом з малюком щось не так... Раптом. А може і не раптом. Обстеження, які повинна пройти мама в період вагітності, дозволяють «відсіяти» більшість хвороб, небезпечних для життя малюка. У цьому питанні потрібно довіритися лікарям і природі. Боятися не варто, тим більше, що є поняття «психосоматичної реакції», або простіше кажучи «матеріалізації наших думок». Тому, будьте обережні з нав'язливими ідеями.

Багато страхів викликані різними міфами. Наприклад, батьки у віці сорока років обов'язково народять хвору дитину, тому що вже не в змозі народити здорову. Нісенітниця. Якщо батьки здорові - проблем не повинно виникнути. Та й, якщо є якісь захворювання, то вони не обов'язково будуть небезпечні для малюка. Взагалі, як відомо, з вагітністю пов'язано дуже багато міфів. Адже вагітність завжди вважалася чимось дивовижним. Більшість з них не має під собою наукового обґрунтування, хоч і передані з багатовіковим досвідом. Деякі з них можуть пояснити лікарі. Тому, перш, ніж чогось нав’язливо боятися, проконсультуйтеся із спеціалістом. Відкиньте сумніви і налаштуйтеся на позитивні емоції, - це набагато корисніше для малюка, аніж зайві переживання і додаткові обстеження.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вагітність


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Вам потрібно переглянути ставлення до свого здоров'я

Як "вирівняти" нерегулярний менструальний цикл

Вагітність та пологи | 13:00, 24.12.2019

Вам потрібно переглянути ставлення до свого здоров'я


Чому вам не вдалося виносити малюка?

Сім поширених причин викидня на ранньому терміні

Вагітність та пологи | 20:00, 09.12.2019

Чому вам не вдалося виносити малюка?

Які препарати варто приймати?

Обов'язкові вітаміни для кожної вагітної

Вагітність та пологи | 22:00, 06.12.2019

Які препарати варто приймати?


Кожен неприємний симптом моєе впливати на здоровя жінки та майбутню вагітність

Про що свідчить біль під час статевого акту

Вагітність та пологи | 11:20, 25.11.2019

Кожен неприємний симптом моєе впливати на здоровя жінки та майбутню вагітність


Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: