Вагітність і страхи

Adoption
Date
  • 1642 Переглядів
Найпоширеніший страх у майбутніх мам - "а раптом з дитиною щось не так"...
Вагітність – це завжди особливий стан, який потребує обережності та ретельного догляду, аби попередити можливі патології чи хвороби.
Однак, наскільки природна вагітність, настільки й природні страхи, пов'язані з нею. Деякі можуть сказати, що, якщо майбутня мама щаслива, оточена турботою, ласкою і розумінням, боятися їй нічого. Це не так. Страхам піддаються практично всі. Страх - нормальна реакція організму на зовнішні подразники, але до тих пір, поки він не стає патологією.

Зі страхами вагітним впоратись не так-то просто. Вони переслідують майбутніх мам від початку вагітності і до самих пологів. Найжахливіший і найпоширеніший страх - раптом з малюком щось не так... Раптом. А може і не раптом. Обстеження, які повинна пройти мама в період вагітності, дозволяють «відсіяти» більшість хвороб, небезпечних для життя малюка. У цьому питанні потрібно довіритися лікарям і природі. Боятися не варто, тим більше, що є поняття «психосоматичної реакції», або простіше кажучи «матеріалізації наших думок». Тому, будьте обережні з нав'язливими ідеями.

Багато страхів викликані різними міфами. Наприклад, батьки у віці сорока років обов'язково народять хвору дитину, тому що вже не в змозі народити здорову. Нісенітниця. Якщо батьки здорові - проблем не повинно виникнути. Та й, якщо є якісь захворювання, то вони не обов'язково будуть небезпечні для малюка. Взагалі, як відомо, з вагітністю пов'язано дуже багато міфів. Адже вагітність завжди вважалася чимось дивовижним. Більшість з них не має під собою наукового обґрунтування, хоч і передані з багатовіковим досвідом. Деякі з них можуть пояснити лікарі. Тому, перш, ніж чогось нав’язливо боятися, проконсультуйтеся із спеціалістом. Відкиньте сумніви і налаштуйтеся на позитивні емоції, - це набагато корисніше для малюка, аніж зайві переживання і додаткові обстеження.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вагітність


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі


Намагайтеся залишатися спокійною

Як стрес під час вагітності впливає на малюка

Вагітність та пологи | 12:25, 10.07.2019

Намагайтеся залишатися спокійною

Що робити, якщо ви не можете привести себе до тями?

Депресія у вагітних: основні причини і способи лікування

Психологія | 11:00, 06.07.2019

Що робити, якщо ви не можете привести себе до тями?

Навіть під контролем лікаря ця процедура може бути дуже небезпечною.

Які наслідки медикаментозного аборту для організму?

Вагітність та пологи | 12:31, 12.06.2019

Навіть під контролем лікаря ця процедура може бути дуже небезпечною.

Права, які має вагітна при пологах.

Які права має жінка під час пологів

Вагітність та пологи | 09:30, 08.06.2019

Права, які має вагітна при пологах.

Вчені спростували одне з найбільших помилок людської вагітності. Виявляється, твердження, що матка - це стерильна середовище, в якому росте ембріон, п

У матці є свій мікроб ДНК

Вагітність та пологи | 23:30, 07.06.2019

Вчені спростували одне з найбільших помилок людської вагітності. Виявляється, твердження, що матка - це стерильна середовище, в якому росте ембріон, помилкове.

Кожна вагітна жінка має права, які саме - читайте далі.

Які права має вагітна жінка

Вагітність та пологи | 09:30, 06.06.2019

Кожна вагітна жінка має права, які саме - читайте далі.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: