Як епідуральна анестезія впливає на перебіг пологів

Adoption
Date
  • 757 Переглядів
Згідно з новими дослідженнями, епідуральна анестезія, яку активно використовують для знеболювання під час пологів, не впливає на їх тривалість.
8106_pologi.jpg (27.12 Kb)

Коли в 1960-х роках препарати для епідуральної анестезії вперше почали використовуватися в клінічній практиці, це дало мільйонам жінок безпрецедентну можливість пройти через нелегкий процес пологів без відчуття нестерпного болю. Сьогодні за допомогою епідуральної анестезії блокується больовий синдром в області таза - області, що є основним джерелом болю під час потуг і пологів. І, незважаючи на те, що її активно використовують в пологових будинках, лікарі продовжують суперечки про те, чи впливає епідуральна анестезія на тривалість родового процесу.

Раніше в декількох дослідженнях було виявлено зв'язок між використанням анестезії та збільшенням часу тривалості пологів. Такий зв'язок був встановлений на другому етапі родового процесу, під час активних потуг і самих пологів. Ці досить суперечливі дані змусили багатьох практикуючих лікарів і акушерок сумніватися в користі епідуральної анестезії під час пологів.

Викликав занепокоєння і той факт, що епідуральні препарати можуть «приглушати» здатність жінки відчувати маткові скорочення, які спонукають її тужитися, тим самим продовжуючи тривалість родового процесу. Тривалі пологи пов'язані з такими ускладненнями, як інфекція плодових оболонок, а також розривом промежини і надмірною кровотечею після пологів.

Однак недавнє дослідження, проведене в Медичному центрі Бет-Ізраель (BIDMC) і Нанкінської лікарнею з охорони материнства і дитинства, може спростувати це широко поширена думка. Вчені стверджують, що вони не виявили ніяких доказів того, що епідуральні препарати фактично викликають другу, тривалу стадію пологів. Дослідники застосували метод рандомізованого контрольованого випробування (РСІ). Метод, завдяки якому можна точно визначати, чи існує причинно-наслідковий зв'язок між двома подіями.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: Пологи, епідуральна анестезія, вагітність, вплив на організм


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Як і будь-які небезпечні фталати

Освіжувачі повітря можуть викликати викидень

Вагітність та пологи | 12:00, 21.03.2020

Як і будь-які небезпечні фталати

Чи можна його

Коли потрібно одягати допологовий бандаж

Вагітність та пологи | 14:00, 18.03.2020

Чи можна його "виписати" самостійно?


Як би вам не хоітлося двох малюків з мінімальною різницею у віці, прислухайтеся лікарів!

Чому народження дітей-погодок - шкідливе для організму матері?

Вагітність та пологи | 16:00, 10.03.2020

Як би вам не хоітлося двох малюків з мінімальною різницею у віці, прислухайтеся лікарів!

Від дати народження людини залежить її доля, дана від Прирoди. У момент народження дитини на неї діють енергії, які формують натальну карту людини або

Китайський гороскоп зачаття дитини. Коли найкращий час?

Зачаття | 04:34, 05.03.2020

Від дати народження людини залежить її доля, дана від Прирoди. У момент народження дитини на неї діють енергії, які формують натальну карту людини або карту долі ба цзи. У кожної людини будуть свої енергії, що визначають її сильні і слабкі сторони, їКоментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: