Як епідуральна анестезія впливає на перебіг пологів

Adoption
Date
  • 530 Переглядів
Згідно з новими дослідженнями, епідуральна анестезія, яку активно використовують для знеболювання під час пологів, не впливає на їх тривалість.
8106_pologi.jpg (27.12 Kb)


Коли в 1960-х роках препарати для епідуральної анестезії вперше почали використовуватися в клінічній практиці, це дало мільйонам жінок безпрецедентну можливість пройти через нелегкий процес пологів без відчуття нестерпного болю. Сьогодні за допомогою епідуральної анестезії блокується больовий синдром в області таза - області, що є основним джерелом болю під час потуг і пологів. І, незважаючи на те, що її активно використовують в пологових будинках, лікарі продовжують суперечки про те, чи впливає епідуральна анестезія на тривалість родового процесу.

Раніше в декількох дослідженнях було виявлено зв'язок між використанням анестезії та збільшенням часу тривалості пологів. Такий зв'язок був встановлений на другому етапі родового процесу, під час активних потуг і самих пологів. Ці досить суперечливі дані змусили багатьох практикуючих лікарів і акушерок сумніватися в користі епідуральної анестезії під час пологів.

Викликав занепокоєння і той факт, що епідуральні препарати можуть «приглушати» здатність жінки відчувати маткові скорочення, які спонукають її тужитися, тим самим продовжуючи тривалість родового процесу. Тривалі пологи пов'язані з такими ускладненнями, як інфекція плодових оболонок, а також розривом промежини і надмірною кровотечею після пологів.

Однак недавнє дослідження, проведене в Медичному центрі Бет-Ізраель (BIDMC) і Нанкінської лікарнею з охорони материнства і дитинства, може спростувати це широко поширена думка. Вчені стверджують, що вони не виявили ніяких доказів того, що епідуральні препарати фактично викликають другу, тривалу стадію пологів. Дослідники застосували метод рандомізованого контрольованого випробування (РСІ). Метод, завдяки якому можна точно визначати, чи існує причинно-наслідковий зв'язок між двома подіями.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: Пологи, епідуральна анестезія, вагітність, вплив на організм


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Домашні засоби, які довзолені майбутнім матусям

П'ять масок для красивого обличчя вагітної

Вагітність та пологи | 00:45, 28.07.2019

Домашні засоби, які довзолені майбутнім матусям


Намагайтеся залишатися спокійною

Як стрес під час вагітності впливає на малюка

Вагітність та пологи | 12:25, 10.07.2019

Намагайтеся залишатися спокійною

Що робити, якщо ви не можете привести себе до тями?

Депресія у вагітних: основні причини і способи лікування

Психологія | 11:00, 06.07.2019

Що робити, якщо ви не можете привести себе до тями?

Навіть під контролем лікаря ця процедура може бути дуже небезпечною.

Які наслідки медикаментозного аборту для організму?

Вагітність та пологи | 12:31, 12.06.2019

Навіть під контролем лікаря ця процедура може бути дуже небезпечною.

Права, які має вагітна при пологах.

Які права має жінка під час пологів

Вагітність та пологи | 09:30, 08.06.2019

Права, які має вагітна при пологах.

Вчені спростували одне з найбільших помилок людської вагітності. Виявляється, твердження, що матка - це стерильна середовище, в якому росте ембріон, п

У матці є свій мікроб ДНК

Вагітність та пологи | 23:30, 07.06.2019

Вчені спростували одне з найбільших помилок людської вагітності. Виявляється, твердження, що матка - це стерильна середовище, в якому росте ембріон, помилкове.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: