Від 20 і до 35-ти: чому важливо народити дитину у цьому віці

Adoption
Date
  • 2482 Переглядів
Що кадуть гінекологи?

0525_91.jpeg (53.22 Kb)

Гінекологи часто говорять про те, що малюка потрібно планувати скоро. І справді, після 35 років починається поступове згасання жіночої репродуктивної функції. Процес цей природний, і лікарі називають його зниженням оваріального резерву - це свідчить про те, що з віком виснажується запас яйцеклітин, закладених в організмі жінки ще в період внутрішньо-утробного розвитку.

У деяких жінок виснаження яєчників йде швидше, і яйцеклітини припиняють розвиватися і дозрівати раніше. В останньому випадку лікарі говорять про первинну недостатність яєчників. У віці до 20 років з нею стикається одна жінка з 10 000, а в віці від 35 до 40 вже одна з 1000. За такого сценарію зачати генетично рідну дитину дуже складно.

Виходячи з цих та інших спостережень оптимальний період для народження дитини - з 20 до 35 років. Якщо рішення прийнято після 35 років, до зачаття майбутнім батькам необхідно пройти ретельне обстеження, а під час вагітності дотримуватися всі рекомендації лікарів.

Жінок зараз все частіше вражає передчасне виснаження функції яєчників, або ранній клімакс, який зараз все частіше зустрічається у молодих жінок. За однією з версій, зниження фертильності (якщо не брати до уваги несприятливий екологічний фон і інші чинники, на які вплинути складно) пояснюється тим, що дітородна функція, як і будь-яка інша, вимагає постійного тренування. Наші бабусі і мами народжували по кілька дітей, і здатність до дітородіння у них зберігалася довше. Сучасні жінки довгі роки не використовують свій організм за прямим призначенням, і з часом репродуктивні здібності у них починають згасати за непотрібністю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вагітність


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Як не дивно, але любителів солодко серед жінок є значно більше, ніж серед чоловіків. І наукоаці дійшли до висновку, що цукор більше шкідливий саме для

Чому жінкам, особливо вагітним, не можна їсти багато цукру - медики

Харчування | 06:50, 05.01.2021

Як не дивно, але любителів солодко серед жінок є значно більше, ніж серед чоловіків. І наукоаці дійшли до висновку, що цукор більше шкідливий саме для представниць прекрасної половини людства.

Депресія у вагітних: чому потрібно контролювати стан?

Вагітність та пологи | 06:20, 03.01.2021

Жінки, які страждають депресією і тривожністю під час вагітності, навіть не підозрюють, що їхній психічний стан змінює нейронні зв'язки в мозку дитини.

Кофеїн шкодить вагітним жінкам

Вагітність та пологи | 08:00, 02.01.2021

Вчені рекомендують вагітним жінкам відмовитись від напоїв з кофеїном.

Бабуся народила власну онучку

Вагітність та пологи | 18:00, 29.12.2020

Американка стала сурогатною матір'ю для власної доньки.

Поради, які допоможуть полегшити пологи

Вагітність та пологи | 19:00, 28.12.2020

Пологи - складний процес, який вимагає підготовки від майбутньої мами.

Як назвеш корабль - так він і попливе, так само і з іменем для дитини.

7 дівочих імен, які дарують не легку долю своїм власницям

Вагітність та пологи | 00:45, 27.12.2020

Як назвеш корабль - так він і попливе, так само і з іменем для дитини.

Фактори, які провокують викидні та діабет у вагітних

Вагітність та пологи | 18:00, 25.12.2020

Міжнародна дослідницька група під керівництвом Університету Британської Колумбії вперше визначила, наскільки важлива вилочкова залоза.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: