Що потрібно знати чоловікам про вагітність

Adoption
Date
  • 265 Переглядів
Вагітність - це не лише історія мами і дитини, а й батька. Ми це до того, що чоловік повинен брати участь у розвитку вагітності своєї коханої. Адже татами стають не тоді, коли дитинка з'являється на світ, а коли на тесті - дві смужки.

9255_13.jpg (18.74 Kb)


Вагіність дружини для кожного чоловіка – це школа виживання. Адже не кожна з нас спокійно переживає цей стан. Капризи, постійна зміна настрою та неврози – саме те, що може очікувати “вагітного” чоловіка. Але що допомже вам пережити цей етап?

Під час вагітності кожна жінка відчуває декілька суперечливих емоцій одночасно: страх і радість. Але це нормально і природно і саме у такому становищі знаходиться майбутня матуся усі 9 місяців до народження дитинки. Але коли пара готується стати батьками – “вагітність” відчувають обидва партнери. Адже зв’язок між емоційним і фізіологічним становищем майже однаковий. У жінки це більше фізичний аспект – вона пізнає себе, розкриває свої інстинкти й готується стати матір’ю. Це зумовлено тими фізіологічними моментами, які відбуваються у неї в організмі: вона відчуває, як змінюється її тіло з моменту зачаття.

Чоловік, виявляється, в ще цікавішому положенні та, можна сказати, навіть у складнішому – він хоче і готується стати батьком, але йому поки важко звикнути до думки, що показане лікарем на моніторі УЗД – це його дитина. До того ж, не завжди чоловік готовий і хоче стати батьком в той момент, коли жінка повідомляє йому «радісну новину».

Коли жінка вперше бачить 2 смужки на тесті – вона відчуває себе багатодітною досвідченою мамою. Чоловік же сприймає все абстрактно, він різко відчуває відповідальність, яка в рази зростає з часом, а коли малюк з’являється на світ батько розуміє, що це найкраще, що могло з ним статися.

Отже, як же чоловікові пережити 9 місяців і стати люблячим батьком:

- Потрібно пам’ятати, що стан вагітності не вічний, а досить швидкоплинний. Пам’ятайте, що ви разом створювали життя, яке зараз активно розвивається у тілі вашої дружини. Тому просто спробуйте насолоджуватися кожним днем і пам’ятати, що труднощі — тимчасові. Відчуйте задоволення від походу на УЗД, вибору дитячого одягу, ремонту в дитячій. Читайте разом книги з виховання дітей, розмовляйте більше! Такі моменти не повторюються, цінуйте їх.
- Жіночий організм протягом дев’яти місяців більш вразливий, ніж зазвичай. А іноді ваша дружина може бути й неадекватна у своїх бажаннях.Саме тому, любі чоловіки, запасіться терпінням, будьте винахідливим і уважним Зберігайте спокій у будь-якій ситуації. Якщо бажання коханої здаються вам неадекватними, зберігайте спокій і намагайтеся в м’якій формі перемикнути увагу коханої.
- Настрій у вагітної, як погода, – важко передбачити. Але згладити ситуацію завжди допоможе букет квітів, подарунок або побачення в ресторані. Адже вагітна жінка найбільше потребує уваги. Саме в цей період вона хоче відчувати вашу мужність, підтримку і впевненість.
- Не будемо приховувати, що деякі жінки бувають нестерпні під час вагітності: постійні капризи, мінливий настрій, істерики. Будьте терплячі. Емоційні гойдалки вимотують жінку не менше. Зовсім скоро все закінчиться і ви відчуєте той найсолодший момент вашого життя.
- Говоріть компліменти! Ваша кохана повинна знати, що зміна фігури та її нове тіло вам подобаються. Кожна жінка дуже боїться втратити чоловіка через зайву вагу і їй важко пояснити навіть самій собі, що це природно, саме тому за для вашої ж безпеки – заспокоюйте її та подаруйте впевненість. Повірте, після того, я вона народить малюка – її тіло швидко повернеться у форму і вона зробить все можливе задля цього.

Так, ми розуміємо, що на чоловіка лягає величезна відповідальність — і забезпечити сім’ю, і підтримувати позитивний настрій у жінки, і виконувати її примхи. Але це ви робите для своєї ж сім’ї, для своєї дружини та дитини, а їх щастя є і частиною вашого щастя — простими словами ви робите це і для себе теж. Через те не варто самоусуватися від питань пов’язаних з вагітністю, Беріть участь і допомагайте дружині!

Якщо ж наші поради відповідають вашій поведінці, то просто продовжуйте робити те, що робите і з задоволенням чекайте малюка. Ви на правильному шляху і дбаєте про свою сім’ю!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вагітність, вагітна, майбутній батько, майбутній тато, поради під час вагітності


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Згідно з новим дослідженням учених з Кардіфського університету, у дітей, які народилися в зимовий період, з більшою ймовірністю з’являться психічні ро

Вчені назвали, в яку пору року краще народжувати дітей

Плануємо дитину | 08:00, 24.01.2022

Згідно з новим дослідженням учених з Кардіфського університету, у дітей, які народилися в зимовий період, з більшою ймовірністю з’являться психічні розлади. Це пов’язано з одним з гормонів, який виділяє жіночий організм восени і взимку.

Багато майбутніх мам недооцінюють небезпеку вітрянки. Тим часом це захворювання може призвести до серйозних наслідків для дитини, що ще не народилася.

Обережно, вітрянка: майбутнім матерям на замітку

Вагітність та пологи | 21:00, 23.01.2022

Багато майбутніх мам недооцінюють небезпеку вітрянки. Тим часом це захворювання може призвести до серйозних наслідків для дитини, що ще не народилася.

Вагітність та післяпологовий період – це особливий час у житті жінки, в який її організм вимагає дотримання певних правил гігієни, відмінних від прави

Гігієна під час вагітності та після пологів

Вагітність та пологи | 01:30, 23.01.2022

Вагітність та післяпологовий період – це особливий час у житті жінки, в який її організм вимагає дотримання певних правил гігієни, відмінних від правил у звичайному житті. Хоч їх і досить багато, але вони не такі вже й складні для дотримання. Майбутн

За весь період вагітності майбутня матуся здає цілу купу аналізів, щоб лікарі могли тримати стан жінки та її малюка на контролі. Один із таких аналізі

Ацетон у сечі при вагітності

Вагітність та пологи | 21:00, 22.01.2022

За весь період вагітності майбутня матуся здає цілу купу аналізів, щоб лікарі могли тримати стан жінки та її малюка на контролі. Один із таких аналізів – визначення концентрації кетонових тіл у сечі.

Кожна жінка під час вагітності набирає певну вагу. Але в цьому випадку її не можна назвати зайвою, тому що кожен кілограм з'являється не так. Боятися

Набір ваги під час вагітності

Вагітність та пологи | 08:30, 21.01.2022

Кожна жінка під час вагітності набирає певну вагу. Але в цьому випадку її не можна назвати зайвою, тому що кожен кілограм з'являється не так. Боятися такого збільшення у вазі не варто, оскільки часто після пологів більшості жінок вдається швидко пове

Плацента – тимчасовий орган, який утворюється під час вагітності для того, щоб підтримувати зв'язок між організмом жінки та плодом. Вона фільтрує кров

Низьке розташування плаценти при вагітності: загроза зриву та лікування

Вагітність та пологи | 17:00, 20.01.2022

Плацента – тимчасовий орган, який утворюється під час вагітності для того, щоб підтримувати зв'язок між організмом жінки та плодом. Вона фільтрує кров, якою харчується малюк, який ще не народився, очищаючи її від токсинів та інших шкідливих речовин.

Авторитетний британський ресурс для батьків спрогнозував найпопулярніші тенденції у виборі імен для дітей в 2022 році. Аналітики також розповіли про т

Тренди дитячі імена, які будуть популярними в 2022 році

Вибираємо Ім'я | 10:00, 20.01.2022

Авторитетний британський ресурс для батьків спрогнозував найпопулярніші тенденції у виборі імен для дітей в 2022 році. Аналітики також розповіли про те, як найчастіше називали малюків 2021.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: