Найкращий вік для народження першої дитини: ви будете здивовані

Adoption
Date
  • 12126 Переглядів
Вчені визначити найкращий вік для народження першої дитини.

4665_000-2-800x667.jpg (28.88 Kb)

У нашій країні прийнято народжувати первістка в 20 років, а то й раніше. На Заході ж жінки часто відкладають материнство заради безтурботного життя, кар’єри.

Але який насправді вік є найкращим для народження першої дитини? Ви будете здивовані думкою вчених. Дослідження, присвячене цьому питанню, провів доктор медицини Джон Міроускі з Університету Техасу. Як виявилося, найкращий вік для того, щоб завести первістка – 34 роки!

Експерти з жіночого здоров’я стверджують, що жінки, які заводять першу дитину віком від 34 до 35 років, мають загалом найкраще здоров’я порівняно з «юними» матусями. Вагітність і пологи для дівчини після 30 – це чудова можливість омолодитися і навіть розгладити зморшки.

А з погляду фізичної витривалості, їхній організм у цьому віці знаходиться якраз на піку. Саме в цьому віці найменше випадків ускладнень при вагітності та пологах.

Психологи кажуть, що жінки віком 34-35 років, як показує статистика, мають у цей час найкращі стосунки зі своїми партнерами. Вони вже мають достатньо професіоналізму, відповідальності та зрілості.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: народження первістка, вік для народження, найкращий час для першої дитини, вчені, визначити найкращий вік для народження першої дитини, найкращий вік для народження першої дитини, мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Вагітність - особливий період у житті жінки, коли її здоров'я та благополуччя найважливіше для самої неї і її неродженого дитини. Деякі звички можуть

Три найбільші шкідливі звички при вагітності

Вагітність та пологи | 23:44, 26.09.2023

Вагітність - особливий період у житті жінки, коли її здоров'я та благополуччя найважливіше для самої неї і її неродженого дитини. Деякі звички можуть негативно впливати на цей період.

Провідні фахівці з репродуктивної медицини надали важливі поради щодо лікування беспліддя, що становить серйозну проблему для багатьох пар. Повідомляє

Лікарі надали поради як лікувати беспліддя

Вагітність та пологи | 17:07, 26.09.2023

Провідні фахівці з репродуктивної медицини надали важливі поради щодо лікування беспліддя, що становить серйозну проблему для багатьох пар. Повідомляє сайт Наша мама.

Ведучі вчені у сфері акушерства та гінекології, розповіли про значущі зміни та інновації, що впливають на процес пологів та догляд за матері та новона

Вчері розповіли про сучасні тенденції у сфері пологів

Вагітність та пологи | 10:40, 26.09.2023

Ведучі вчені у сфері акушерства та гінекології, розповіли про значущі зміни та інновації, що впливають на процес пологів та догляд за матері та новонародженим, пишуть у журналі Міжнародної федераціяї гінекології та акушерства.

Тести на вагітність визначають наявність у сечі чи крові жінки хоріонічного гонадотропіну людини (ХГЛ). Цей гормон починає активно вироблятися оболонк

Як насправді працює тест на вагітність?

Я вагітна | 07:30, 26.09.2023

Тести на вагітність визначають наявність у сечі чи крові жінки хоріонічного гонадотропіну людини (ХГЛ). Цей гормон починає активно вироблятися оболонками ембріона через 6-8 днів після запліднення. Саме в цей термін яйцеклітина прикріплюється до стінк

Інес Рамірес Перес – єдина жінка, яка зробила собі кесарів розтин.

Жінка, яка сама собі зробила кесарів розтин (фото)

Пологи | 06:20, 26.09.2023

Інес Рамірес Перес – єдина жінка, яка зробила собі кесарів розтин.

Під час вагітності жінка може мати бажання з'їсти певну їжу, іноді в досить дивних поєднаннях. Вчені виявили нейронні механізми, які контролюють смако

Причина дивних смакових вподобань у їжі при вагітності

Дієта для вагітних | 02:00, 26.09.2023

Під час вагітності жінка може мати бажання з'їсти певну їжу, іноді в досить дивних поєднаннях. Вчені виявили нейронні механізми, які контролюють смакові вподобання в цьому стані.

Так, може, хоч і відбувається це вкрай рідко, жінка, що виношує дитину, може завагітніти знову, хоч це і здається неможливим.

Чи може відбутися зачаття під час вагітності?

Я вагітна | 02:00, 25.09.2023

Так, може, хоч і відбувається це вкрай рідко, жінка, що виношує дитину, може завагітніти знову, хоч це і здається неможливим.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: