Чи впливає ІСШ на ваші шанси завагітніти?

Adoption
Date
  • 297 Переглядів
Враховуючи, що майже половина всіх жінок отримують ІСШ на певному етапі життя і можуть відчувати їх у 30 разів частіше, ніж чоловіки , краще зрозуміти інфекції сечовивідних шляхів та їхній потенційний вплив на ваше життя є життєво важливим.

9145_interstitial-cystitis-1-2000x1200-805x503.jpg (23.36 Kb)

Для жінок дітородного віку головним питанням є «чи можна завагітніти з ІСШ?»

Чи впливає ІСШ на ваші шанси завагітніти?
Якщо ви активно намагаєтеся завагітніти, хороша новина полягає в тому, що наявність ІСШ – симптоматичної чи безсимптомної – не зменшить ваших надій на зачаття. Однак не рекомендується займатися сексом з ІСШ. По правді кажучи, ви навряд чи захочете сексу, коли відчуваєте такі симптоми, як печіння. Отже, це може опосередковано зменшити вашу ймовірність завагітніти просто через відсутність статевого акту.

ІСШ є п’ятою найпоширенішою інфекцією в системі охорони здоров’я, і більшість із понад 8 мільйонів відвідувань лікаря щороку з приводу інфекцій сечовивідних шляхів припадає на жінки. Крім того, існує приблизно 1 із 5 шансів на те, що пацієнт відчує повторний епізод протягом чотирьох місяців після зникнення початкових симптомів. Таким чином, ускладнені та повторювані ІСШ можуть спричинити довгострокові проблеми, які опосередковано впливають на ваші шанси завагітніти протягом місяців або років.

Слід також зазначити, що ІСШ можуть впливати на тести на вагітність, оскільки підвищений рівень ХГЛ може викликати хибнопозитивні результати. Так само ліки, які використовуються для лікування ІСШ, можуть змінити хімічний склад вашої сечі.

Позитивна кореляція між вагітністю та ІСШ також була показана багато разів. Зрештою, плід може створити певні труднощі в процесі спорожнення сечового міхура, а це означає, що кишкова паличка та інші патогени можуть залишатися в організмі довше. Вони можуть дуже швидко розмножуватися, дозволяючи інфекції просуватися до нирок.

Незалежно від того, чи намагаєтеся ви завагітніти вперше чи народити ще одну дитину, ІСШ безпосередньо не зменшать ваші шанси завагітніти, але вплинуть на ваше статеве життя.

Чи впливає ІСШ на вашу фертильність?
ІСШ безпосередньо не впливають на фертильність жінки. Однак інфекції сечовивідних шляхів тісно пов’язані з безпліддям, це пов’язано з ІПСШ, такими як хламідіоз. Запалення є ще однією потенційною причиною, яка може призвести до безпліддя. Це може статися, коли бактерії переходять з уретри в піхву.

Іншим потенційним ризиком є ​​розвиток запального захворювання органів малого таза (ЗЗОМТ). Хоча інфекції сечовивідних шляхів самі по собі не викликають їх, бактерії, які потрапляють із сечовивідних шляхів у репродуктивний тракт, можуть призвести до цієї проблеми. Хороша новина полягає в тому, що ІСШ набагато рідше викликають це, ніж ІПСШ. незважаючи на це, важливо подбати про загальний стан сечової системи.

Тим часом, якщо дозволити серйозним ІСШ перерости в захворювання нирок, це може вплинути на овуляцію. Отже, вилікувати ІСШ за допомогою лікування або природних реакцій організму є життєво важливим.

Чи може ІСШ викликати безпліддя у чоловіків?
При розгляді факторів ризику ІСШ гендерна ознака враховується проти жінок. Однак, дивлячись на загрозу безпліддя, чоловіки знаходяться в набагато більшій небезпеці. Особливої уваги заслуговує запалення передміхурової залози (простатит). Окрім впливу на яєчка та придаток яєчок, ІСШ можуть впливати на якість і кількість виробленої сперми.

Хоча ІПСШ за статистичними даними є основним джерелом інфекцій, що викликають безпліддя, ІПСШ є ще одним джерелом поганого здоров’я сечостатевої системи, яке може призвести до безпліддя, якщо його не лікувати. Ймовірно, не дивно, що чоловіки тут несуть більший ризик, оскільки сперма та сеча проходять однаковий шлях, чого не можна сказати про жінок.

ІСШ часто можуть протікати безсимптомно і проходять самостійно. Однак чоловіки (і жінки), які відчувають такі симптоми, як печіння під час сечовипускання або хворобливі еякуляції, повинні звернутися за лікуванням. Окрім ризику безпліддя, це продовжуватиме впливати на ваше статеве життя та, як наслідок, зменшуватиме ймовірність зачаття пари.

Як лікувати ІСШ під час спроби завагітніти?
Коли симптоми сечового міхура відомі, рекомендується звернутися за лікуванням, незалежно від того, чи намагаєтеся ви завагітніти. Тим не менш, не можна ігнорувати той факт, що сексуальна активність підвищує ризик ІСШ.

Під час активних спроб завагітніти особливо важливо знати, як запобігти ІСШ після сексу. Мочитися після сексу та залишатися зволоженим буде ключовим. Ви також можете допомогти запобігти ІСШ, уникаючи ароматизованих засобів для чищення піхви, які можуть вплинути на вашу флору або рівень pH. Споживання більшої кількості вітаміну С також може підтримати природні захисні системи вашого організму.

Важливо, що ви захочете лікувати будь-які ІСШ або пов’язані з ними симптоми, перш ніж продовжувати спроби завагітніти. Крім зниження ризику передачі бактерій туди-сюди з вашим партнером, це може мати величезне значення під час вагітності. Зрештою, у 35 відсотків вагітних жінок з безсимптомною бактеріурією розвинеться симптоматична інфекція сечовивідних шляхів. На жаль, це може спричинити серйозні проблеми під час вагітності, включаючи проблеми з плодом.

Найкращі способи лікування ІСШ:

антибіотики,
пити більше води,
пробіотики,
носіть вільний одяг,
розгляньте застосування тепла.

Однак, якщо ви вагітні або активно намагаєтеся завагітніти, рекомендується уникати супозиторіїв з борною кислотою, оскільки вони токсичні для плоду, хоча вам доведеться використовувати їх щодня протягом двох тижнів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: ІСШ, впливає, на ваші шанси завагітніти, безпліддя, інфекції сечовивідних шляхів, інфекції, чоловіки, проблеми, намагаєтеся завагітніти, фертильність, нирки, цистит


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

У нас шокуючі новини: представниці прекрасної половини людства, які були вагітні у підлітковому віці, ризикують померти до свого тридцятиріччя. Про це

Підліткова вагітність підвищує ризик передчасної смерті

Вагітність та пологи | 20:00, 21.05.2024

У нас шокуючі новини: представниці прекрасної половини людства, які були вагітні у підлітковому віці, ризикують померти до свого тридцятиріччя. Про це свідчать результати дослідження, проведеного в Канаді.

На кожному наступному УЗД вам називають інший термін вагітності? Давайте дізнаємося, як можна вирахувати його самостійно.

Як правильно визначити свій термін вагітності?

Я вагітна | 19:00, 21.05.2024

На кожному наступному УЗД вам називають інший термін вагітності? Давайте дізнаємося, як можна вирахувати його самостійно.

Раніше медики переконували нас, що вагітність омолоджує жіночий організм. Тепер же виявились, що ці 9 місяців впливають абсолютно протилежно, - тобто,

Вагітність прискорює старіння жінки, а грудне вигодовування – омолоджує її

Мама | 17:00, 21.05.2024

Раніше медики переконували нас, що вагітність омолоджує жіночий організм. Тепер же виявились, що ці 9 місяців впливають абсолютно протилежно, - тобто, вони прискорюють старіння. Зате є й позитивна новина: годуючи грудьми, жінка омолоджується.

Після пологів жінки потребують часу для відновлення, і початок інтенсивних фізичних навантажень у спортзалі одразу після пологів може бути шкідливим з

Чому після пологів не варто йти в спортзал

Вагітність та пологи | 07:16, 20.05.2024

Після пологів жінки потребують часу для відновлення, і початок інтенсивних фізичних навантажень у спортзалі одразу після пологів може бути шкідливим з кількох причин:

Багато пар бояться партнерських пологів, оскільки вважають, що вони можуть негативно відбитися на їхніх стосунках, або ж нанести травму чоловікові і

Як партнерські пологи впливають на маму, тата і їхні стосунки?

Пологи | 00:30, 15.05.2024

Багато пар бояться партнерських пологів, оскільки вважають, що вони можуть негативно відбитися на їхніх стосунках, або ж нанести травму чоловікові і "відбити" його сексуальне бажання. Чи так це насправді?

Чому суспільство так тисне на жінок з народженням дітей?

Плануємо дитину | 17:30, 12.05.2024

"А коли діти?", "А коли друге?", "А коли за братиком/сестричкою?", "Чому досі не завели дитинку?", "Годинник цокає, а ти ще не народила!", - мабуть, багатьом жінкам доводилося слухати подібні речі від людей, чию думку навіть не запитували. Чому ж наш

Кожен українець крайні два роки проживає у стресі, що вже й казати про вагітних жінок. Тим паче, що такі емоції негативно впливають як на саму дитину,

Стрес під час вагітності: як з ним боротися?

Я вагітна | 12:10, 11.05.2024

Кожен українець крайні два роки проживає у стресі, що вже й казати про вагітних жінок. Тим паче, що такі емоції негативно впливають як на саму дитину, так і на майбутню маму. Що робити вагітній. щоб відгородитися від негативу?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: