Чому більшість дієт небезпечні для здоров'я

Adoption
Date
  • 360 Переглядів
Академіки з Національного університету Сінгапуру провели експеримент, який дозволив зробити висновки, що дієта є головним фактором ризику розвитку діабету 2 типу.
1939_dieta.jpg (38.67 Kb)


За словами експертів, при вивченні впливу окремих харчових продуктів, найчастіше не враховується синергетичний ефект овочів, фруктів білка, що вживаються разом. Таким чином, академіки звернули увагу на вивчення загальної моделі харчування. Аналізу піддавалися деякі дієтичні моделі, серед яких середземноморська дієта, рослинна, харчування горіхами і бобовими з мінімізацією споживання м'яса і цукровмісних продуктів. Завдання полягало в тому, щоб дізнатися: чи зменшує дієтичний вид харчування ризик виникнення діабету другого типу.

За точку відліку було взято кілька досліджень, в першому з них були проаналізовані історії хвороб і медичні показники 45 511 осіб середнього та похилого віку, які були абсолютно здорові під час спостережень. За піддослідними спостерігали в середньому 11 років, згодом в 5207 випадків було виявлено захворювання. Результати другого експерименту повністю збіглися з першим.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: Дієта, дієти, захворювання, діабет


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: