Чотири типи мам, в яких діти виростають нездарами

Adoption
Date
  • 1089 Переглядів
Чому мамине виховання може більше нашкодити, ніж принести користі?

75_di110.jpg (28.83 Kb)

Незадоволені мами

У таких мам важко отримати похвалу, зате "дістати на горіхи" можна і за те, що почерк негарний в зошиті, хоч вчителька і поставила найвищий бал, чи книжки не так склав в портфель. Найчастіше жінки роблять несвідомо, проте це як і раніше несприятливим чином позначається на малюкові. Саме тому він починає робити погані вчинки на зло батькам.

Мами-захисниці

Бажаючи вберегти малюка від всіх потенційних загроз і бід, такі мами не сприймають свою дитину як окрему особистість, не дають їй сформувати власні інтереси і постійно намагаються підлаштувати малюка під себе. Через таку манеру поведінки хлопчики часто виростають "маминими синочками" або ж намагаються побудувати настільки близький контакт з оточуючими, який був з батьками, після чого розчаруються.

Суворі мами

Ці матусі завжди знають, як для їхньої дитини буде "краще", і виховують її по застарілим традиціям, навчаючи насамперед дисципліни. Рідко прислухаються до бажань малюка, але наполягають на тому, щоб він бездоганно виконував усі завдання і підкорявся строгим правилам, придуманими матір'ю. Дозвольте дитині приймати деякі рішення самостійно, готуючи її до дорослого життя і навчаючи малюка самостійності.

Мами-фанатки

Такі мами обожнюють свого малюка: він святий, він завжди найкращий, і він ніколи ні в чому не винен. Навіть коли малюк відверто починає ображати інших, віднімати у них іграшки або битися, мами-фанатки будуть звинувачувати інших дітей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: виховання дитини


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

У вихованні синів головну роль повинен грати батько. Він не тільки повинен знайти правильні і дієві слова, але і вміти їх донести до своїх дітей, щоб

Слова, які завжди треба говорити своїм синам, навіть якщо вони дорослі

Сімейні справи | 07:00, 28.05.2022

У вихованні синів головну роль повинен грати батько. Він не тільки повинен знайти правильні і дієві слова, але і вміти їх донести до своїх дітей, щоб вони їм допомогли прожити гідне життя.

Виховуючи свою дитину, ми через незнання або через нестачу часу, робимо масу помилок, які впливають на розвиток і світогляд нашого чада.

Помилки у вихованні дітей, які псують їхній характер

Дитина | 05:00, 28.05.2022

Виховуючи свою дитину, ми через незнання або через нестачу часу, робимо масу помилок, які впливають на розвиток і світогляд нашого чада.

Багато з нас неодноразово чули про те, що більшість труднощів у житті дорослої людини (невпевненість в собі, невдачі у відносинах, неможливість знайти

Дитячий психолог розповіла, які слова не можна говорити дитині

Психологія | 05:00, 26.05.2022

Багато з нас неодноразово чули про те, що більшість труднощів у житті дорослої людини (невпевненість в собі, невдачі у відносинах, неможливість знайти себе і т.д.) уходять корінням в дитинство. Психотерапевт Лариса Россол каже, що багато подій з житт

Закони щодо поліцейського допиту неповнолітніх відрізняються в різних країнах. Але зазвичай поліція зобов’язана отримувати згоду батьків перед розмово

Чи можуть органи поліції розмовляти з неповнолітніми без батьків?

Дитина | 19:00, 25.05.2022

Закони щодо поліцейського допиту неповнолітніх відрізняються в різних країнах. Але зазвичай поліція зобов’язана отримувати згоду батьків перед розмовою з неповнолітнім. Поліція має зв’язатися з батьками неповнолітнього і попросити прийти перед допито

Не потрібно бути великим психологом, щоб розуміти: сила маминих слів може або подарувати синові крила, або обрізати їх. І не важливо, скільки йому рок

Фрази, які мама має говорити своєму синові

Психологія | 10:00, 25.05.2022

Не потрібно бути великим психологом, щоб розуміти: сила маминих слів може або подарувати синові крила, або обрізати їх. І не важливо, скільки йому років – п’ять, п’ятнадцять чи тридцять п’ять – кожна з цих фраз буде для нього як бальзам на душу.

Можливості та перспективи здорової сепарації сина від матері залежать від виховання, і тих подій, які відбуваються в дитинстві.

Стадії відділення хлопчика від матері

Дитина | 12:00, 24.05.2022

Можливості та перспективи здорової сепарації сина від матері залежать від виховання, і тих подій, які відбуваються в дитинстві.

Як багато вже написано, про те, якою важливою людиною є батько для своєї дитини. Для дівчинки це перший чоловік, який є визначальним у житті, таким со

Слова, які повинен сказати тато своїй дитині

Тато | 10:00, 24.05.2022

Як багато вже написано, про те, якою важливою людиною є батько для своєї дитини. Для дівчинки це перший чоловік, який є визначальним у житті, таким собі зразком, яким повинен бути чоловік. Для хлопчика, приклад мужності, волі, ставлення до жінки.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: