Як залишити дитину вдома саму і не боятися

Adoption
Date
  • 70 Переглядів
Що повинен вміти малюк, щоб ви могли залишити його на самого себе?

5082_ispug.jpg (34.92 Kb)

У цьому питанні далеко не вік є критерієм, що визначає готовність дитини залишитися на самоті, а її темперамент і характер. Підготувати малюка до того, що він може залишитися сам вдома, можна вже з 5-6 років.

1. Надавай йому максимум свободи в твоїй присутності, не стеж за кожним його кроком. Створюй ілюзію свободи, коли малюк зможе на деякий час залишитися один в кімнаті і зайнятися своїми справами, в той час, поки ти знаходишся в іншій. Якщо тобі це з яких-небудь причин робити не хочеться, можеш залишати відкритими міжкімнатні двері, щоб непомітно час від часу спостерігати за його поведінкою. Таким чином, дитина вчиться першим кроками самостійності.

2. Дозволяй дитині самій обслуговувати себе на кухні. Нехай малюк сам наллє в стакан сік, накладе їжу на тарілку. Навчи його користуватися мікрохвильовкою. У ній легко і швидко дитина може розігріти собі їжу. Причому мікрохвильовка в даному випадку буде більш безпечною, ніж газова або електрична плити.

3. Дитина повинна чітко запам'ятати, що є речі, яких йому ніколи не можна робити. До цього відноситься правило: нікому, навіть знайомим людям, не відкривати двері під час відсутності дорослих, не повідомляти по телефону стороннім людям, що дорослих немає вдома. Не гратися з електричними приладами: праскою, пральною машиною, феном, пилососом. Не користуватися газовою плитою. Не виходити на балкон і не відкривати вікна. Більш того, самі дорослі не повинні залишати вікна відкритими, якщо малюк перебуває в квартирі один. Список цих постулатів ти можеш доповнити виходячи з власних вимог або особливостей характеру дитини. Головна умова, щоб малюк запам'ятав, усвідомив ці правила і не намагався їх порушити.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: виховання дитини


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі


Що говорять психологи?

Як виховувати замкнуту у собі дитину

Виховання | 17:00, 15.09.2019

Що говорять психологи?

Як батькам не розгубитися і налагодити процес виховання?

П'ять правил виховання дітей у багатодітній сім'ї

Виховання | 08:25, 15.09.2019

Як батькам не розгубитися і налагодити процес виховання?

Забудьте про стереотипи!

Найпоширеніші помилки у вихованні доньки

Виховання | 17:20, 14.09.2019

Забудьте про стереотипи!


Ніколи не говоріть цього малюку!

ТОП 5 заборонених фраз у спілкуванні з дитиною

Виховання | 13:00, 10.09.2019

Ніколи не говоріть цього малюку!


Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: