Якщо у вагітної низький тиск

Adoption
Date
  • 1150 Переглядів
Звуження кровоносних судин призводить до сильного болю, тому високий тиск у людей асоціюється в першу чергу з головним болем, підвищеним серцебиттям і аритмією - основними ознаками нездорового серця і нездорових судин. Низький тиск лякає людей значно менше, оскільки виникає він значно рідше. При цьому його вплив не вважається особливо шкідливим - неприємні симптоми здаються куди більш важливими. Тим не менш, низький тиск при вагітності може виявитися дуже шкідливим і для матері, і для малюка.

1621_6ca83cce76b1a77d07bb17dcfa7ef47b.jpg (32.88 Kb)

Ще ненароджена дитина має з матір'ю загальне коло кровообігу. Проблема в тому, що низький тиск матері - це низький тиск дитини. При зниженому тиску кров рухається значно повільніше, тому в тканинах починається незначне кисневе голодування. Для дитини воно може виявитися фатальним - особливо на пізніх термінах вагітності.

Важливий крок при лікуванні зниженого тиску - це діагностика, при чому, правильна. Симптоми низького тиску за низкою причин схожі на симптоми значної крововтрати: слабкість, дзвін у вухах, туман в очах, знижена активність організму. Це пояснюється в першу чергу кисневим голодуванням мозку - і чим сильніше виявляються симптоми, тим серйозніше низький тиск впливає на твій організм (і на організм твоєї майбутньої дитини).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як легко схуднути після вагітності?

Щоб напади низького тиску траплялися якомога рідше - старайся повільно вставати після сну, частіше їсти і побільше пити. Якщо стався напад низького тиску - ляж на спину і підніми ноги вгору, тоді кров, що накопичилася в ногах, перейде у внутрішнє коло кровообігу із зовнішнього, нормалізуючи самопочуття і стан організму. Якщо правильно і в потрібному обсязі харчуватися і пити, не вдаватися до шкідливим звичок і не відчувати зайвого стресу - ці напад не відбуватимуться занадто часто і не стануть причиною для переживань.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вагітність, низький тиск, дитина, жінка, мама, вплив, здоров'я, шкода, профілактика


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Обрати найкращий час для зачаття улюбленої дитини можливо.

Найкращий пора року для зачаття дитини

Плануємо дитину | 20:30, 15.04.2021

Обрати найкращий час для зачаття улюбленої дитини можливо.

Токсикоз може проявлятись у жінок на різних термінах вагітності.

Полегшуємо стан при токсикозі

Мама | 20:30, 13.04.2021

Токсикоз може проявлятись у жінок на різних термінах вагітності.

Що обрати – домашні пологи чи в лікарні – читайте далі.

Чи ризиковано народжувати дитину в лікарні в умовах пандемії COVID-19

Пологи | 05:00, 09.04.2021

Що обрати – домашні пологи чи в лікарні – читайте далі.

Спеціально підбирати позу не потрібно.

Ефективні пози для швидкого зачаття малюка

Зачаття | 20:30, 08.04.2021

Спеціально підбирати позу не потрібно.

Планування вагітності - важливий період у житті пари. У нашому матеріалі ви дізнаєтесь, як правильно підготувати організм чоловіка та жінки до зачаття

Фахівці розповіли, як парам готуватись до зачаття та вагітності

Мама | 12:30, 07.04.2021

Планування вагітності - важливий період у житті пари. У нашому матеріалі ви дізнаєтесь, як правильно підготувати організм чоловіка та жінки до зачаття.

Поява малюка в родині може стати стресом для старшої дитини. Тому батькам потрібно підготувати первістка до ції щасливої події.

Підготовка первістка до появи малюка в родині

Психологія | 09:30, 07.04.2021

Поява малюка в родині може стати стресом для старшої дитини. Тому батькам потрібно підготувати первістка до ції щасливої події.

Під час вагітності жінка повинна приділяти особливу увагу своєму харчуванню. Адже в ці щасливі 9 місяців вона відповідає не лише за себе, але й за май

Заборонені продукти для вагітних

Я вагітна | 07:00, 23.03.2021

Під час вагітності жінка повинна приділяти особливу увагу своєму харчуванню. Адже в ці щасливі 9 місяців вона відповідає не лише за себе, але й за майбутнього малюка.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: