Як вилікувати анорексію?

Adoption
Date
  • 1228 Переглядів
Окситоцин - гормон, що виділяється під час пологів, сексу та грудного вигодовування.

7093_anoreksiya.jpg (46.26 Kb)


Дане поєднання, як було доведено, здатне знизити показники соціальної тривожності у осіб з аутизмом. Його Джанет Трежер з Інституту Психіатрії Королівського коледжу Лондона пропонує використовувати для лікування анорексії. Завдяки окситоцину люди з анорексією менше фокусуються на їжі і зовнішньому вигляді.

Трежер провела експеримент з 31 пацієнтом-анорексиком і 33 здоровими людьми. Їм давали окситоцин або плацебо. Далі людям показували серію зображень з висококалорійними і низькокалорійними продуктами, а також фотографії незнайомців з різними типами фігур і з різною вагою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Білкова дієта для вагітних

Тільки анорексики довше затримували погляд на зображеннях повних людей і калорійних продуктів. А от після прийому окситоцину вони менше фокусували увагу на таких зображеннях. Пізніше цих же добровольців попросили подивитися на серію фотографій з різними виразами обличчя (був гнів, відраза, радість).

Анорексія може бути пов'язана з загостреним сприйняттям загрози. Але окситоцин давав можливість зменшити частку уваги, що приділяється потенційно загрозливим виразами обличчя (виразами огиди і гніву).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: анорексія, здоров’я, лікування, окситоцин, гормон, любов


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Вчені з Університету Пенсільванії опублікували попередні дані перших етапів дослідження про здатність генної терапії лікувати вроджений амавроз Лебера

Генна терапія для лікування дитячої сліпоти

Дитина | 11:00, 21.04.2021

Вчені з Університету Пенсільванії опублікували попередні дані перших етапів дослідження про здатність генної терапії лікувати вроджений амавроз Лебера. Це ціле сімейство спадкових захворювань сітківки.

Американські вчені вирішили з'ясувати, чому у вагітних серцева недостатність розвивається так само, як і у людей похилого віку. Мова йде про післяполо

Чому вагітним загрожує серцева недостатність?

Вагітність та пологи | 10:30, 21.04.2021

Американські вчені вирішили з'ясувати, чому у вагітних серцева недостатність розвивається так само, як і у людей похилого віку. Мова йде про післяпологову кардіопатію.

В авторитетному науковому журналі JAMA Pediatrics опубліковані результати дослідження, які показали, що у дітей, що переносять коронавірус в безсимпто

Синдром, який може виникнути у дитини після COVID-19

Дитина | 21:00, 20.04.2021

В авторитетному науковому журналі JAMA Pediatrics опубліковані результати дослідження, які показали, що у дітей, що переносять коронавірус в безсимптомній формі, частіше відзначається специфічний запальний синдром.

Не секрет, що інтимна близькість і оргазм позитивно впливають на настрій, допомагають позбутися від стресу і навіть володіють знеболювальним ефектом.

Інтимне життя та менопауза: як бути жінці

Мама | 20:30, 19.04.2021

Не секрет, що інтимна близькість і оргазм позитивно впливають на настрій, допомагають позбутися від стресу і навіть володіють знеболювальним ефектом. Крім того, це і хороше фізичне навантаження, і профілактика судинних захворювань.

У новому огляді вчені проаналізували дані, які були отримані в 40 дослідженнях, що охопили 6 мільйонів вагітностей в 17 країнах з січня 2020 року по с

Пандемія коронавірусу призвела до більшої кількості мертвонароджених дітей

Вагітність та пологи | 12:00, 19.04.2021

У новому огляді вчені проаналізували дані, які були отримані в 40 дослідженнях, що охопили 6 мільйонів вагітностей в 17 країнах з січня 2020 року по січень 2021 року. Дослідження, які стосувалися виключно впливу інфекції SARS-CoV-2, не ввійшли в цей

Люди часто зберігають аптечки у ванній кімнаті.

Фармацевти розповіли, як зберігати ліки правильно

Сімейні справи | 11:30, 19.04.2021

Люди часто зберігають аптечки у ванній кімнаті.

Діти теж можуть страждати від головного болю. Правда, у них це трапляється рідше.

Якщо у дитини болить голова

Дитина | 09:30, 19.04.2021

Діти теж можуть страждати від головного болю. Правда, у них це трапляється рідше.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: