Причини писати від руки кожен день дорослим та дітям: користь для здоров'я

Adoption
Date
  • 1336 Переглядів
У світі гаджети замінили як реальне спілкування віртуальним, так й лист від руки – машинним. Все частіше ми вдається до клавіатури, щоб висловити наші думки. Психологи рекомендують частіше згадувати рукописний лист.

5562_1_1.jpg (27.89 Kb)


Психологи кажуть, що особливо важливо писати від руки дітям, у яких мозок лише розвивається. Але не менш корисною ця навичка буде і для дорослих. То чому важливо писати від руки кожен день?

1.Розвиває дрібну моторику. Отже – розвиває мову. Під час листа від руки активізуються ті центри мозку, які відповідають за розвиток мови.

2.Покращує навичку читання. Вчені помітили, що діти, які пишуть часто від руки, швидше та якісніше освоюють читання, ніж ті, що більше друкують на клавіатурі. ?

3.Активізує розумові процеси. У ході експериментів психологи помітили, що люди, які пишуть від руки, формулюють свої думки краще. Виявилося, що чим частіше ми пишемо від руки, то швидше думаємо.

4.Покращує пам'ять. Лист від руки активізує зону мозку, яка виступає "фільтром" інформації, не даючи запам'ятовувати зайве. Під час листа ми "повідомляємо" мозку, що потрібно уважніше поставитися до цієї інформації і вона швидше запам'ятовується.

5.Знімає стрес. Коли ми виводимо символи, ми заспокоюємось. Багато людей починають малювати каракулі на папері під час стресу. Лист від руки знімає напругу. А якщо описувати свої переживання, то ефект подвоїться.

6.Омолоджує мозок. Коли ми пишемо від руки, у нашому мозку задіяні різні зони, формуються нові нейронні зв'язки. Якщо ви пишете від руки щодня, ваш мозок залишатиметься молодим ще багато років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: розвиток, здоров'я, дрібна моторика, розвиток мови, стрес, саморозвиток, читання, як боротися зі стресом, лист від руки, користь листа від руки


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Дослідження показало, що роль сну для людини різко змінюється у два з половиною роки. До цього віку такий відпочинок необхідний, щоб будувати зв'язки

Чому діти сплять довше, ніж дорослі?

Дитина | 15:41, 26.02.2024

Дослідження показало, що роль сну для людини різко змінюється у два з половиною роки. До цього віку такий відпочинок необхідний, щоб будувати зв'язки між нейронами всередині мозку, тому маленьким дітям потрібно більше часу на сон, ніж дорослим.

Діти — це вічні двигуни, вони не можуть всидіти на місці, вони 24/7 в процесі вивчення світу. А значить батьки часто стикаються з наслідками гіперакти

Медики розповіли, як правильно потрібно обробляти рани дитині

Дитина | 07:40, 26.02.2024

Діти — це вічні двигуни, вони не можуть всидіти на місці, вони 24/7 в процесі вивчення світу. А значить батьки часто стикаються з наслідками гіперактивної поведінки свого чада: розбиті коліна, синці, подряпини і садини. Багато хто впевнений, що всі ц

Вчені з'ясували, що улюблені дітьми сухі басейни з кульками можуть становити серйозну небезпеку для життя і здоров'я малюків. Вся річ у тім, що такі б

Вчені розповіли про смертельну небезпеку дитячих басейнів з кульками

Дитина | 09:30, 25.02.2024

Вчені з'ясували, що улюблені дітьми сухі басейни з кульками можуть становити серйозну небезпеку для життя і здоров'я малюків. Вся річ у тім, що такі басейни є «розсадниками» інфекцій. Дослідження провели фахівці Університету Північної Джорджії (США).

Вчені оголосили вживання коров'ячого молока найчастішою причиною смерті дітей від харчової алергії.

Це найчастіша причина смерті дітей від харчової алергії

Алергія | 07:40, 25.02.2024

Вчені оголосили вживання коров'ячого молока найчастішою причиною смерті дітей від харчової алергії.

Часто люди плутають ці поняття.

У чому різниця між стресом, тривожністю та депресією

Здоров'я | 21:00, 24.02.2024

Часто люди плутають ці поняття.

Якщо на дитину регулярно підвищувати голос (рідкісні випадки зривів — не беруться до уваги, можете спокійно читати далі), це серйозно зашкодить психіч

Що відбувається в голові дитини, коли на неї кричать — медики

Здоров'я | 07:40, 24.02.2024

Якщо на дитину регулярно підвищувати голос (рідкісні випадки зривів — не беруться до уваги, можете спокійно читати далі), це серйозно зашкодить психічному здоров'ю дитини і може привести до розвитку в неї агресії, або, навпаки, депресії.

Чому діти часто хворіють, коди ходять в дитячий садок?

Дошкільнята | 01:20, 24.02.2024

"Не хворів, не хворів вдома, а у садку — наче прорвало, ГРЗ за ГРЗ!" Ця проблема знайома кожному з батьків, що віддає дитину до дитячого садка. Дійсно, там діти хворіють частіше: до 9-12 разів у перший рік відвідування садка і до 6-9 разів у наступні

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: