Чому діти вчителів мають кращу успішність в школі?

Adoption
Date
  • 143 Переглядів
Діти і вчителі, які пов'язані кровною спорідненістю, знаходяться на очах у всієї школи. Усі учні і вчителі знають про це. Навіть у великій школі приховувати довго не вийде.

8998_3.jpg (34.32 Kb)

Бути сином чи донькою вчителя вельми сумнівне задоволення, в першу чергу, для самої дитини — вона повинна відповідати своєму статусу "учительська дитина".

Вона завжди перебуває під наглядом мами, з мамою, біля мами. Але в школі її контролюють не тільки батьки, але й інші вчителі.

Про всі витівки стає відомо моментально. Благо, «добрих» людей в особі колег по роботі вистачає.

Діти вчителів — категорія особлива. До них завжди були, є і залишаються підвищені увага і вимоги. Чи правда, що вони навчаються краще за інших? Частково так. Але чому?

Мама-педагог може пред'являти завищені вимоги до свого чада і занадто упереджено ставитися до процесу навчання, пристрасно бажаючи бачити в ньому все більше відмінника, ніж дитину.

Причини такого ставлення можуть бути різні — навіть банальний страх перед зіпсованим двійкою іміджем професіонала.

Вчительські діти практично всі виходять зі школи з «покращеними» атестатами — це факт. Так, вони можуть добре вчитися самі. Але є й інше пояснення цьому феномену.

Якщо щось не виходить, їм підуть на зустріч в більшості випадків — пробачать, поставлять бал вище, будуть лояльніші.

Отже, з одного боку, вчителі бувають більш суворі до робіт своїх дітей, з іншого — у них є можливість «натягнути» їм оцінку. Це відбувається тільки з-за того, що їм соромно перед іншими за свою дитину, а так хоча б формально можна бути «не гірше інших».

Така подвійність сильно впливає на емоційний стан педагога-батька, що призводить до порушення дитячо-батьківських відносин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: діти вчителів


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

У сучасному світі давно є в продажі інші типи термометрів, які безпечні і для дітей, тож немає потреби у користуванні саме ртутним. Проте, саме він є

Якщо дитина розбила ртутний термометр

Здоров'я | 00:30, 19.06.2024

У сучасному світі давно є в продажі інші типи термометрів, які безпечні і для дітей, тож немає потреби у користуванні саме ртутним. Проте, саме він є найбільш точним і багато дорослих досі його використовують і дають їх своїм чадам. І якщо раптом тра

Якщо дитина надто активна (більше, ніж інші діти), а ще постійно вимагає уваги від старших, можливо, є сенс зврнутися до фахівців, щоб з'ясувати, чи є

Що треба знати про дефіцит уваги і гіперактивність у дітей?

Дитина | 10:30, 18.06.2024

Якщо дитина надто активна (більше, ніж інші діти), а ще постійно вимагає уваги від старших, можливо, є сенс зврнутися до фахівців, щоб з'ясувати, чи є у неї РДУГ.

Є така наука - астрологія - якщо вірити їй, знак зодіаку, під яким народжується дитина, впливає не лише на її характер, а й на розвиток.

Знаки зодіаку, діти яких часто стають справжніми геніями

Дитина | 20:19, 17.06.2024

Є така наука - астрологія - якщо вірити їй, знак зодіаку, під яким народжується дитина, впливає не лише на її характер, а й на розвиток.

Юні дівчатка мріють якомога швидше стати дорослими. Тож мамині косметичні засоби - т, чим вони можуть таємно користуватися. Та варто заздалегідь поясн

Чому дівчаткам-школяркам не можна користуватися маминими кремами?

Косметологія | 12:10, 16.06.2024

Юні дівчатка мріють якомога швидше стати дорослими. Тож мамині косметичні засоби - т, чим вони можуть таємно користуватися. Та варто заздалегідь пояснити донечці, чому так робити не варто.

Психологи впевнені, що колір одягу впливає на самопочуття і самооцінку дитини, більше того, і на її здоров'я. Вчені стверджують, що «колір - це незамі

Як колір одягу впливає на характер дитини?

Дитина | 06:20, 16.06.2024

Психологи впевнені, що колір одягу впливає на самопочуття і самооцінку дитини, більше того, і на її здоров'я. Вчені стверджують, що «колір - це незамінний засіб для управління дітьми».

Виховання дітей - це складний процес і батькам часто доводиться робити вибір, який неприємний навіть для них самих, але є речі, які не можна дозволяти

7 речей, які не можна забороняти дітям

Дитина | 01:20, 16.06.2024

Виховання дітей - це складний процес і батькам часто доводиться робити вибір, який неприємний навіть для них самих, але є речі, які не можна дозволяти дитині з метою захисту її життя і здоров'я. Та є те, що ніколи не варто забороняти сину чи доньці.

Усі люблячі батьки хвилюються за своїх дітей і прагнуть, щоб у них все склалося якнайкраще. Та ми не можемо прожити життя замість них, не можемо вклас

Перші стосунки підлітка: Як поводитись батькам?

Дитина | 00:30, 16.06.2024

Усі люблячі батьки хвилюються за своїх дітей і прагнуть, щоб у них все склалося якнайкраще. Та ми не можемо прожити життя замість них, не можемо вкласти свій досвід у їхні голови, тож дуже важливо зрозуміти, що у кожного з нас повинен бути свій шлях

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: