Що потрібно зробити батькам одразу після того, як вони забрали дитину з дитячого садка?

Adoption
Date
  • 145 Переглядів
Традиційно, з садочку дитину забирає мама, якщо вона не ходить на роботу, або бабуся. У більшості випадків, до садочку ходять діти, чиї батьки працюють. Отже, забираючи дитину, як почуваються мама і тато? Вони втомлені, можливо, знервовані і їм буває не до розмов. Але так не правильно. Батьки повинні присвятити час дитині, щоб поспілкуватися з чадом.

9006_15_.png (351.76 Kb)


Фахівці вважають, що перші кілька хвилин після розлуки, навіть невеликої, виявляються важливішими за цілий день — і емоційно, і інформативно. Згідно з правилом "трьох хвилин", момент зустрічі з дитиною має бути наповнений такою радістю, наче ви давно не бачилися. І не важливо, повернулися ви з магазину/з роботи, чи прийшли забирати своє дитя з дитячого садка. Підлітку теж потрібні ці хвилини: обіймайте, цілуйте, говоріть щось миле й ласкаве — показуйте, що дуже раді його бачити.

Після обіймів і поцілунків дитина вихлюпує батькам практично всю зафіксовану в її пам'яті інформацію. І навіть підлітки, бачачи таке радісне прийняття, можуть поділитися тим, що за інших обставин не розповіли б, вважаючи це неважливим для батьків.

У перші хвилини зустрічі постарайтеся бути з дитиною на одному рівні, щоб ваші погляди зустрілися. Наприклад, якщо прийшли, щоб забрати малюка з дитячого садка, присядьте і обійміть його, дивлячись в очі. Контакт "очі в очі" сприяє більшій довірі.

Вислухайте чадо, не перебиваючи, поки воно сповнене ентузіазму та бажання розповісти про події свого дня. Якщо пошлетеся на зайнятість: "Давай поговоримо потім", то ризикуєте втратити унікальний момент для подальшого вибудовування довірчих стосунків із донькою чи сином. Дитина вважатиме, що її проблеми батькам не цікаві, і ділитися з ними своїми переживаннями нема чого.

Намагайтеся не вимовляти формальних односкладових відповідей на запитання сина чи доньки — "так", "добре", "ні", "молодець". У неї може скластися враження, що батьків не особливо цікавить її життя. У міру дорослішання дитина так само автоматично спілкуватиметься і з вами, не виявляючи інтересу до життя батьків.

Не треба сприймати буквально назву цього методу. Вона зовсім не означає, що час для спілкування з дитиною під час зустрічі обмежується трьома хвилинами, після яких ви займаєтеся своїми справами. Цей психологічний прийом спрямований на встановлення між дітьми та батьками довірчих стосунків, які не обмежуються часовими рамками.

Починайте застосовувати "правило трьох хвилин" з раннього віку дитини, не чекаючи поки ваше "сонечко" стане йоржистим підлітком, адже тоді встановлювати близькі та довірливі стосунки буде набагато складніше, а інколи й узагалі неможливо, якщо донька чи син від вас сильно віддалилися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, дитячий садок, мама, батьки


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Якщо ваша дитина проковтнула гострий предмет, магніти чи кнопкоподібну батарейку, слід негайно звернутися за медичною допомогою в дитячий стаціонар.

Дитина проковтнула сторонній предмет: що робити?

Дитина | 09:30, 28.05.2024

Якщо ваша дитина проковтнула гострий предмет, магніти чи кнопкоподібну батарейку, слід негайно звернутися за медичною допомогою в дитячий стаціонар.

Діти бувають різні. Хтось емоційний, а хтось - стриманий і

Які проблеми з поведінкою дитини не можна ігнорувати?

Дитина | 07:40, 28.05.2024

Діти бувають різні. Хтось емоційний, а хтось - стриманий і "закритий". І це НОРМАЛЬНО! Не можуть усі стрибати весь день, або ж чемно сидіти і малювати пейзажі. Батькам потрібно це знати. Однак є проблеми з поведінкою, на які не можна закривати очі.

Кожна мама і тато хочуть дати своїй дитині найкраще. Ми любимо у них все хороше і навіть маленькі негативні якості. Але що робити, коли дитина поводит

5 неочевидних ознак, що ваша дитина виросте токсичною людиною

Дитина | 14:50, 27.05.2024

Кожна мама і тато хочуть дати своїй дитині найкраще. Ми любимо у них все хороше і навіть маленькі негативні якості. Але що робити, коли дитина поводиться абсолютно токсично?

Батьки намагаються захистити свою дитину від усіх небезпек, у тому числі від хвороб. Саме для цього й існують щеплення. Проте не всі діти легко перено

Почервоніння або температура: якщо у дитини є реакція на щеплення

Щеплення | 09:30, 27.05.2024

Батьки намагаються захистити свою дитину від усіх небезпек, у тому числі від хвороб. Саме для цього й існують щеплення. Проте не всі діти легко переносять вакцинацію, можливі такі реакції, як біль в місці уколу, температура і слабкість. Що з цим роби

Багато батьків помилково вважають, що навесні та, особливо влітку, дітям не потрібно давати вітамін Д, оскільки сонця достатньо на вулиці. Та це не зо

Чи потрібно додатково давати дітям вітамін D?

Вітаміни | 08:30, 27.05.2024

Багато батьків помилково вважають, що навесні та, особливо влітку, дітям не потрібно давати вітамін Д, оскільки сонця достатньо на вулиці. Та це не зовсім так.

Поліомієліт - це гостре інфекційне захворювання, яке вражає центральну нервову систему. Вірус передається від людини до людини через руки, він може за

Чим поліомієліт загрожує дітям і як запобігти зараження?

Хвороби | 06:20, 27.05.2024

Поліомієліт - це гостре інфекційне захворювання, яке вражає центральну нервову систему. Вірус передається від людини до людини через руки, він може залишатись на іграшках та побутових речах.

Лікарі часом диву даються, що можуть проковтнути діти. Подробицями ділимося у нашій статті.

Флакон з парфумів, морква і вейп: Сторонні предмети, які ковтали діти

Дитина | 08:30, 26.05.2024

Лікарі часом диву даються, що можуть проковтнути діти. Подробицями ділимося у нашій статті.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: