Як бути, якщо колишній чоловік погано впливає на вашу спільну дитину?

Adoption
Date
  • 144 Переглядів
Розлучення батьків — завжди великий стрес для дитини, який може посилитися, якщо батьки не можуть знайти спільну мову після того, як родина розпалася. Рідкісні зустрічі з одним з батьків (зазвичай, батьком) можуть стати яскравим моментом кожного місяця для самої дитини, але й головним болем для другого колишнього партнера. Деяким чоловікам важко стримати образу на колишню половинку, через що страждає дитина, на яку ображений партнер часто виливає весь негатив, який він не може озвучити матері свого чада. Що ж робити у такій ситуації? Ми підкажемо кілька ефективних способів.

8644_3.jpg (36.12 Kb)

Поговоріть з колишнім

Часто дитина, повертаючись з прогулянки з батьком, може розповісти мамі багато цікавого про неї. Звичайно, чим молодшою є дитина, тим менше вона усвідомлює, що саме їй намагається донести батько, проте залишати ситуацію без розв'язання не можна — чим далі, тим гірше. Дитина ніколи не повинна бути способом для вираження своїх негативних емоцій і ваш колишній чоловік повинен це розуміти. Якщо неприємні розмови за вашою спиною тривають, зустрічаємося з колишнім і розмовляємо. Головна мета — припинити використовувати дитину з метою вираження своїх негативних емоцій у ваш бік.

Гуляємо втрьох

Іноді просто слів не вистачає і колишній партнер знову береться за своє, накручуючи дитину, розповідаючи про вас і вашу наявну родину вкрай неприємні речі. Коли розмови втрачають свій ефект, переходимо до активних дій, а саме — не залишаємо дитину з батьком наодинці. Бажано поставити таку умову, що без вас зустрічі просто неможливі. Тут усе є чесним, оскільки у вас є серйозні обґрунтування для такого кроку, тому не потрібно боятися обурення колишнього. Якщо він відмовляється, просто припиняємо спілкування.

Зустрічі скасовуються

У крайньому разі, завжди можна відмовитися від зустрічей з батьком, на якого не чинять ніякого ефекту ваші слова і дії. Тут важливо не перестаратися і не втягувати у ваші проблеми третіх осіб, на зразок ваших наявних партнерів — тоді ви точно не знайдете спільних "точок" і лише більше обурите скривдженого колишнього. Чоловік може почати викликати у вас почуття провини, що своєю егоїстичністю ви б'єте по почуттях дитини. Головне, не піддаватися на провокації і сказати жорстке "ні". Часом дитині варто обмежити спілкування з батьком, який не намагається дати нічого гарного, крім негативних емоцій у такі рідкісні зустрічі з малюком.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: колишній чоловік, спільна дитина


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Поки одні будують кар'єру, інші одружуються і народжують дітей. Та багато хто задається питанням, коли настає ідеальний вік для продовження роду? Схож

Лікарі визначили ідеальний вік для безпечного народження дітей

Плануємо дитину | 12:10, 24.05.2024

Поки одні будують кар'єру, інші одружуються і народжують дітей. Та багато хто задається питанням, коли настає ідеальний вік для продовження роду? Схоже, з'явилась відповідь.

Цікаво, що такого ж впливу на жіноче здоров'я фахівці не виявили. Що, звісно, не може не порадувати предстваниць прекрасної половини людства.

Розлучення негативно впливає на фізичне і психічне здоров'я чоловіків

Сімейні справи | 11:20, 24.05.2024

Цікаво, що такого ж впливу на жіноче здоров'я фахівці не виявили. Що, звісно, не може не порадувати предстваниць прекрасної половини людства.

Аборти несуть не лише психологічну небезпеку жінкам, а й загрожують фізичному здоров'ю. І мова зовсім не про гінекологічні захворювання.

Ризик серцево-судинних захворювань значно зростає через аборти

Аборт | 01:30, 24.05.2024

Аборти несуть не лише психологічну небезпеку жінкам, а й загрожують фізичному здоров'ю. І мова зовсім не про гінекологічні захворювання.

Як тільки ми, жінки, бачимо на голоі перші волосинки, хочеться одразу їх висмикнути.Та чи можна це робити? І якщо так, чи врятує це від появи нової си

Чи можна висмикувати сиве волосся?

Здоров'я | 09:30, 23.05.2024

Як тільки ми, жінки, бачимо на голоі перші волосинки, хочеться одразу їх висмикнути.Та чи можна це робити? І якщо так, чи врятує це від появи нової сивої волосини на тому ж місці?

Складні батьки можуть порушувати кордони, шантажувати, перекладати відповідальність, вдаватися до гіперопіки, демонстративних страждань або руйнівної

Як покращити стосунки зі «складними» батьками?

Сімейні справи | 06:20, 23.05.2024

Складні батьки можуть порушувати кордони, шантажувати, перекладати відповідальність, вдаватися до гіперопіки, демонстративних страждань або руйнівної поведінки. Але налагодити з ними стосунки можна, якщо дотримуватися кількох кроків.

Шлюбного договору не варто боятися, це нормальна практика у багатьох країнах світу. Так кожен партнер може захистити свої статки, які нажив протягом ж

Шлюбний контракт: зрада чи раціональне рішення?

Сімейні справи | 01:20, 23.05.2024

Шлюбного договору не варто боятися, це нормальна практика у багатьох країнах світу. Так кожен партнер може захистити свої статки, які нажив протягом життя, а також врегулювати певні питання.

Коли ви даєте цьому світу нову людинку, марно содіватися, що ваше життя може бути таким, як раніше. Ви - інші, і стосунки з партнером теж змінюються.

Як партнерам зберегти пристрасть після народження дитини?

Сімейні справи | 00:30, 23.05.2024

Коли ви даєте цьому світу нову людинку, марно содіватися, що ваше життя може бути таким, як раніше. Ви - інші, і стосунки з партнером теж змінюються. І це не обов'язково має негативний сенс! Усе залежить від того, якими відносини були до появи дитини

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: