Сімейні питанняКашель
Кашель - складний рефлекторний акт, який є частиною комплексу захисно-очищувальних реакцій органів дихання.

Кашльовий рефлекс контролюється центральною нервовою системою (кашльовим центром, що міститься в довгастому мозку).

Кашель — одна з ознак—симптомів захворювання дихальних шляхів і легень; іноді він виникає у здорових людей, напр. при хвилюванні (т.зв. нервовий кашель), потраплянні у дихальні шляхи сторонніх тіл тощо.

Розрізняють кашель сухий (без виділення харкотиння; на початкових стадіях бронхіту, плевриту тощо), вологий (з виділенням харкотиння; при туберкульозі легень, плевриті та ін. захворюваннях), нападоподібний спазматичний (при коклюші).

Тривалий і частий кашель призводить до емфіземи легень, серцево-легеневої недостатності.

Для лікування кашлю лікувати (усувати), в першу чергу, треба основне захворювання. Як відкашлювальні засоби використовують відхаркувальні засоби, речовини і фітотерапевтичні засоби, що приглушують кашльовий центр. При гострому кашлі. Оскільки гострі інфекції дихальних шляхів (як основна причина гострого кашлю), в більшості випадків мають вірусну природу, застосування антимікробних засобів при гостро виникаючому кашлі, не приносить користі. Необхідно пам'ятати, що при кашлі або чханні можливе поширення вірусної інфекції, тому необхідно користуватися носовою хусткою і не забувати мити руки. Щоб уникнути наростання кашлю, слід припинити курити. Гострий кашель зазвичай протікає доброякісно, не вимагає додаткового дослідження і проходить без медикаментозного лікування. Показанням до додаткового дослідження можуть служити кровохаркання, задишка, прояви системного захворювання, підозра на інгаляцію чужорідного тіла і рак легенів, гарячка триває більше 3-х днів, є серйозні супутні захворювання (ХОЗЛ, бронхіальна астма, діабет, захворювання серцево-судинної системи). ви нещодавно були виписані з лікарні, а кашель зберігається понад 3-х тижнів. Антибіотики можуть бути показані хворим з лихоманкою, гнійною мокротою і запальними змінами периферичної крові. При хронічному кашлі - в першу чергу, необхідно з'ясувати причину кашлю.
Оцінка і коментарі відвідувачів

Всі новини про: Кашель
Помилка:
Помилка запису у файл настройок /var/www/nashamama/data/www/nashamama.com/engine/conf/plugdata.php