Вчені розповіли, чому насправді протилежності не притягуються

Adoption
Date
  • 588 Переглядів
Раніше прийнято було говорити, що протилежності притягуються, але на ділі це не так. І науковці мають своє пояснення.

3900_3.jpg (29.66 Kb)


Результати дослідження романтичних стосунків показали, що з понад 80% проаналізованих рис — від політичних поглядів до вживання наркотиків і віку, в якому люди вперше почали статеві стосунки — партнери часто були надзвичайно схожі.

Згідно з дослідженням, від 82% до 89% досліджуваних рис у партнерів були схожими, і лише 3% вважали суттєво різними.

Щоб дослідити це, вчені переглянули попередні дослідження про те, наскільки схожі чи несхожі пари. Роботи охоплювали 22 риси в майже 200 документах, починаючи з 1903 року.

Потім вчені проаналізували 133 ознаки майже 80 тис. пар протилежної статі, які брали участь у проекті UK Biobank. Вчені досліджують стосунки одностатевих пар окремо, адже їхня поведінка може відрізнятися.

В обох роботах пари здебільшого збігалися за низкою рис, зокрема за політичними та релігійними поглядами, рівнем освіти та деякими показниками IQ.

Завзяті курці та інші люди, які мають різні звички, прагнули будувати стосунки з тими, хто поділяв їхні звички.

Утім, пари збігалися не на всіх фронтах. Зріст, вага, медичні проблеми та особистісні риси — все це різнилося між парами. Екстраверти, наприклад, були не більш схильні до партнерства з іншими екстравертами, ніж інтроверти. Люди можуть любити одне одного, але стосунки можуть приносити багато болю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: стосунки, психологія


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Багато чоловіків бояться за свої телефони, мов за власне життя. Тож ніде не залишають їх без нагляду. Навіть в туалет ходять з телефоном. І в душ... А

Психологи розповіли, чому насправді жінки перевіряють телефони своїх чоловіків

Психологія | 00:30, 29.05.2024

Багато чоловіків бояться за свої телефони, мов за власне життя. Тож ніде не залишають їх без нагляду. Навіть в туалет ходять з телефоном. І в душ... А жінкам так і кортить заглянути, що ж такого приховують їхні другі половинки.

Як казав класик, вік любові не завада, проте фахівці іншої думки. І сьогодні ми вирішили дізнатися, яка різниця у віці між закоханими - найбільш невда

Найбільш невдала різниця у віці між чоловіком і жінкою

Сімейні справи | 08:30, 28.05.2024

Як казав класик, вік любові не завада, проте фахівці іншої думки. І сьогодні ми вирішили дізнатися, яка різниця у віці між закоханими - найбільш невдала.

Часто під вплив аб'юзера потрапляють дуже ранимі і чесні партнери, які вірно люблять і щиро вірять, що їхня друга половинка готова заради них на все і

5 улюблених фраз аб'юзера у стосунках

Сімейні справи | 06:20, 28.05.2024

Часто під вплив аб'юзера потрапляють дуже ранимі і чесні партнери, які вірно люблять і щиро вірять, що їхня друга половинка готова заради них на все і не може паразитувати на цих стосунках.

Батьки, які присвятили усе своє життя, почуваються непотрібними, коли їхні діти виростають. Такі батьки не знають, як дальше влаштовувати своє життя.

Як навчитися батькам бути непотрібними своїм дорослим дітям?

Сімейні справи | 00:30, 28.05.2024

Батьки, які присвятили усе своє життя, почуваються непотрібними, коли їхні діти виростають. Такі батьки не знають, як дальше влаштовувати своє життя. Тож потрібно навчитися жити власне життя і стати непотрібними своїм дорослим сину чи доньці.

Кожен поцілунок має своє значення. Як знати, який жест має великий сенс, а який - демонструє його легковажне ставлення до вас?

Якщо чоловік цілує вас у цю частину тіла, це означає, що він вас дуже любить

Сімейні справи | 12:10, 27.05.2024

Кожен поцілунок має своє значення. Як знати, який жест має великий сенс, а який - демонструє його легковажне ставлення до вас?

Будувати стосунки складно. Для кожної пари є своя

5 ознак, що чоловік сів вам на шию

Мама | 11:20, 27.05.2024

Будувати стосунки складно. Для кожної пари є своя "норма" і "те, що неприпустимо". Та в чомусь ми сходимося всі: не можна паразитувати на стосунках з коханою людиною, на її почуттях до вас. І сьогодні ми дізнаємося ознаки, що з вами це роблять прямо


Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: