ТОП-5 основних причин раптового переривання вагітності

Adoption
Date
  • 3110 Переглядів
Всі причини виникнення загрози переривання вагітності фахівці розділили на групи.
І однією з найбільш значущих серед загроз переривання вагітності є інфекційний чинник. Існує ціла група захворювань, збудники яких можуть нашкодити нормальному перебігу вагітності і здоров'ю майбутнього малюка. Це так звані TORCH - інфекції.

zamershaya-beremennost-na-rannem-sroke-posledstviya.jpg (27.95 Kb)


Розшифровуються вони за першими літерами:

Т - токсоплазмоз,

О - в перекладі з англійської - "інші"

R - краснуха (з англ,)

C - цитомегаловірусна інфекція,

H - герпес.

Під час вагітності особливо небезпечно захворіти якоюсь хворобою з цієї групи.

Важливий нюанс: інфікування всіма перерахованими вище хворобами для дорослої людини може пройти майже непомітно. Але для плода воно є дуже небезпечним. І саме для того, щоб не пропустити інфекцію, в жіночій консультації передбачені планові дослідження на інфекції TORCH - групи. Доктор підкаже, коли необхідно провести цей аналіз і де його можна зробити.
Зверни увагу! Найчастіше дослідження на TORCH - інфекції проводять приватні лабораторії, результат зазвичай видають через кілька днів на руки. І природно, що жінка, ще не дійшовши додому, встигає вивчити результат. Але не поспішай його трактувати: зробити це правильно може тільки лікар!

Іноді причини виникнення загрози зриву вагітності ховаються дуже глибоко - в генетичному коді або «дефектах», що виникли в організмі жінки протягом життя. В цьому випадку діагностика досить складна. Однією з таких проблем, наприклад, є підвищене згортання крові. Розглянемо цю проблему докладніше.
Система крові забезпечує кожну клітинку нашого організму киснем. Для того, щоб вона могла проникнути в найвіддаленіші ділянки тіла, в тому числі до структур зародка, важлива її плинність. Надмірно підвищена згортання крові може привести до формування тромбу на якій-небудь ділянці судини. І потік крові буде перекритий, як пробкою. У цьому випадку розвиток загрози переривання вагітності практично неминуче.

В даний час фахівці приділяють багато уваги цій проблемі. Розширюється діагностика, впроваджуються нові методи лікування, що в кінцевому підсумку дозволяє жінці благополучно доносити і народити малюка.
Зверни увагу! Якщо перериванням закінчується вже не перша вагітність - це сигнал до того, що вивчати своє здоров'я потрібно дуже скрупульозно. Має сенс звертатися за допомогою в спеціалізовані установи, наприклад, такі як Центри планування сім'ї та вагітності.

Хромосомні аномалії можуть бути виявлені як у чоловіка, так і у жінки. Повністю позбавитися від цього негативного фактора неможливо, але знати, чого можна очікувати від організму, значить бути готовим до можливих ускладнень і вчасно вжити заходів.

Від 8 до 20% випадків переривання вагітності обумовлені ендокринними порушеннями, які також можуть бути виявлені під час обстеження і або усунуті, або мінімізовані до безопаасного рівня.

Близько 15% сучасних жінок, які зіткнулися зі звичним невиношуванням вагітності, мають дефекти будови матки. Негативний вплив цього фактора можна мінімізувати, постійно спостерігаючи у хорошого фахівця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вагітність, переривання вагітності, загроза викидня, генетичний скрінінг


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Особам, які вступають в інтимні стосунки з неперевіреними партнерами, або тим, хто не планує вагітність, завжди варто пам'ятати про контрацептиви. Одн

Екстрені препарати після статевого акту, щоб не завагітніти

Секс | 01:00, 04.02.2018

Особам, які вступають в інтимні стосунки з неперевіреними партнерами, або тим, хто не планує вагітність, завжди варто пам'ятати про контрацептиви. Однак, якщо вже сталось так, що був незахищений статевий акт, краще скористатися екстреними протизаплід

Переважно більшість жінок, що пройшли через аборти, розповіли, що їх життя після цього не стало кращим. До такого висновку прийшли американські дослід

Більшість жінок жалкує, що зробила аборт

Аборт | 10:00, 24.12.2017

Переважно більшість жінок, що пройшли через аборти, розповіли, що їх життя після цього не стало кращим. До такого висновку прийшли американські дослідники.

Спиртні напої шкідливі для здоров'я і можуть стати причиною різних проблем. Алкоголь після медикаментозного переривання вагітності так само не є винят

Вживання алкоголю при перериванні вагітності

Аборт | 10:00, 15.11.2017

Спиртні напої шкідливі для здоров'я і можуть стати причиною різних проблем. Алкоголь після медикаментозного переривання вагітності так само не є винятком.

Якщо ви ще не плануєте дітей, то потрібно свідомо і з розумом відноситись до займання сексом - використовуйте презерватив. Якщо вже так трапилось, що

Аборт – гріх і шкода для здоров’я

Психологія | 23:30, 18.08.2017

Якщо ви ще не плануєте дітей, то потрібно свідомо і з розумом відноситись до займання сексом - використовуйте презерватив. Якщо вже так трапилось, що ви завагітніли і не хочете цю дитину, плануєте робити аборт - то спершу все обдумайте, тому що ця пр

Вагітність після викидня: як уникнути розчарування

Плануємо дитину | 14:53, 11.08.2017

Викидень завжди має причини. Для того, щоб він не повторився, потрібно знайти і усунути ці причини. Крім того, викидень викликає в організмі жінки значні гормональні, а іноді і органічні (з порушенням будови тканин) порушення, які також потрібно вияв

Ми знайшли 3 причини залишити дитину. Повідомляє сайт Наша мама.

Незапланована вагітність: чому не варто поспішати на аборт

Аборт | 06:50, 14.04.2017

Ми знайшли 3 причини залишити дитину. Повідомляє сайт Наша мама.

Законопроект вже представлений у ВР України. Повідомляє сайт Наша мама.

В Україні заборонять аборти на законодавчому рівні

Аборт | 17:20, 31.03.2017

Законопроект вже представлений у ВР України. Повідомляє сайт Наша мама.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: