Обираємо няню для дитини

Adoption
Date
  • 2935 Переглядів
Домовляючись по телефону про зустріч з кандидатом на посаду у вашій родині, необхідно заздалегідь обговорити всі умови. Обумовити необхідно все - починаючи від оплати праці графіка роботи, обов'язків (може, вам знадобиться прасування білизни або готування обіду) і закінчуючи наявністю необхідних довідок про стан здоров'я.

5820_0419_210122.jpg (.07 Kb)

7 важливих показників, на які потрібно орієнтуватися при виборі няні:

1. Пунктуальність;

2. Чистий і охайний зовнішній вигляд;

3. Психологічна сумісність з вами;

4. Наскільки добре з нею себе почуває дитина;

5. Чи виконує няня будь-які вимоги батьків щодо виховання та догляду за малюком;

6. Не простежуються симптоми психічної неврівноваженості;

7. При першій же бесіді хороша няня проявить інтерес до дитини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Якщо дитина відмовляється слухати батьків

Не будуйте відносини таким чином, щоб няня відчувала себе членом сім'ї (в цьому разі, вам буде складніше давати їй розпорядження та вимагати з неї). Найкраще дотримуватися дистанції, але в той же час відносини повинні бути довірчими.

Няня зобов'язана повідомляти про нові успіхи дитини та її проблеми. А ще няні повинні добре знати, що їм дозволено, а що - заборонено. Наприклад, не можна дозволяти дитині цілувати няню чи називати її "мамою" чи "бабусею". Няня має чітко пояснити чаді, що вона лише перебуває з ним, поки батьки на роботі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: няня, дитина, нянька, виховання, поради, батьки


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

У перші 10 хвилин цукор виробляє потужний удар по організму. Завдяки вуглекислому газу розчинений у воді цукор миттєво надходить у кров і печінку.

Як дитячий організм реагує на стакан газованої води?

Дитяче харчування | 07:30, 29.11.2023

У перші 10 хвилин цукор виробляє потужний удар по організму. Завдяки вуглекислому газу розчинений у воді цукор миттєво надходить у кров і печінку.

9 причин, чому дитина не хоче їсти

Дитяче харчування | 00:30, 29.11.2023

"Ложечку за маму, ложечку за тата ... З'їж кашку, а то не виростеш ... Якщо не їстимеш, мультик не дивитимешся ..." Умовляннями, погрозами, хитрощами, з піснями і танцями батьки намагаються нагодувати своїх малоїжок.

Зміна клімату збільшить кількість дітей, які народяться з вадами серця. Упродовж 2025-2035-х очікують різку зміну клімату. За цей період до 7 тис. збі

Чому все більше дітей народжується з вадами серця?

Дитина | 08:20, 28.11.2023

Зміна клімату збільшить кількість дітей, які народяться з вадами серця. Упродовж 2025-2035-х очікують різку зміну клімату. За цей період до 7 тис. збільшиться кількість вад серця у дітей.

Шкільний вік - один з найважливіших періодів для розвитку зорового аналізатора, тому профілактичні огляди необхідно проходити два рази на рік.

Чому прогресує короткозорість у дітей?

Дитина | 06:20, 27.11.2023

Шкільний вік - один з найважливіших періодів для розвитку зорового аналізатора, тому профілактичні огляди необхідно проходити два рази на рік.

Діти повинні навчитися говорити до 3 років. Якщо у малюка затримка мовлення, то слід звертатися до фахівців. Ваду можуть викликати психічні захворюван

Як допомогти дитині почати говорити: поради психолога

Розвиток дитини | 02:00, 27.11.2023

Діти повинні навчитися говорити до 3 років. Якщо у малюка затримка мовлення, то слід звертатися до фахівців. Ваду можуть викликати психічні захворювання чи аутизм.

Частіше немовлята народжуються з сіро-блакитними очима. В когось колір більш синій, в когось більш сірий. Однак, через декілька місяців змінюються від

Чому в дітей змінюється колір очей?

Дитина | 00:30, 27.11.2023

Частіше немовлята народжуються з сіро-блакитними очима. В когось колір більш синій, в когось більш сірий. Однак, через декілька місяців змінюються відтінок. Чому так відбувається?

Маленькі футболісти можуть натрапити на серйозну проблему зі здоров'ям після першого сезону тренувань.

Як гра у футбол впливає на здоров'я дитини?

Здоров'я | 08:20, 26.11.2023

Маленькі футболісти можуть натрапити на серйозну проблему зі здоров'ям після першого сезону тренувань.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: