Дитину потрібно годувати грудьми до трьох років

Adoption
Date
  • 84 Переглядів
Фахівці закликають годувати до 2-3 років для зміцнення імунітету дитини та профілактики гінекологічних, ендокринних захворювань, мастопатії, раку.

Годування грудьмиЗгідно зі статистикою, росіянки в середньому годують грудьми дітей строком до 8 місяців. Близько 42% жінок годують дітей до 3 місяців. Потім режим годування доводиться переривати через необхідність виходити на роботу.

В інших країнах більший пріоритет грудного вигодовування, там, в основному, до 1-1,5 років годують. У нас - менше. Це залежить від того, що у нас немає робочих місць. Багато мам відразу виходять на роботу , немає можливості здійснювати грудне вигодовування. Пріоритет грудного вигодовування недостатньо добре висвітлюється і в ЗМІ, і в закладах. Грудне вигодовування - це, безумовно, психологічний комфорт, імунологічний захист.

Відомо, що молоко здатне захистити дитину від інфекцій. Антитіла до інфекцій, перенесеним матір'ю, передаються з молоком і дитині. На перших порах вони можуть захистити від інфекції, каже педіатр Лариса Єгорова. Плюс, завдяки наявності ферментів в складі грудне молоко моментально засвоюється. Ще компоненти молока позитивно впливають на розвиток розумових здібностей. Тому, за словами Єгорової, годувати грудьми слід до 2-3 років. Далі у дитини починається статева диференціація.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: груди, годування, вік


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

У більшості випадків реакції після щеплення минають самостійно.

Реакція після щеплення: температура, набряк, почервоніння

Щеплення | 07:00, 27.02.2021

У більшості випадків реакції після щеплення минають самостійно.

Багато батьків упевнені, що загальна анестезія дуже небезпечна для їхньої дитини, проте чим саме, точно сказати не можуть. Одним з головних страхів є

Як діти переносять наркоз: У чому небезпека загального наркозу?

Хвороби | 05:00, 27.02.2021

Багато батьків упевнені, що загальна анестезія дуже небезпечна для їхньої дитини, проте чим саме, точно сказати не можуть. Одним з головних страхів є те, що дитина може не прокинутися після операції . Такі випадки дійсно зафіксовані, проте відбувають

Користь арахісу для немовлят

Немовля | 15:30, 26.02.2021

Згідно з новим дослідженням знизити рівень алергії на арахіс серед людей можна, якщо змінити рекомендації щодо його споживання.

Недоношені діти помирають через харчування матері

Мама | 13:00, 26.02.2021

У дослідженні, опублікованому в журналі Nature Communications, вчені з Медичного центру Джона Хопкінса пояснили, чому дієта матері важлива для здоров'я недоношених дітей.

Ти – сильнийСила – це не про приховування емоцій та не про поведінку

Які слова син має почути від мами?

Мама | 12:00, 26.02.2021

Ти – сильнийСила – це не про приховування емоцій та не про поведінку "крутого" хлопця. Така фраза у майбутньому допоможе вистояти проти важких життєвих ситуацій та стати душевно стійкою дорослою людиною.

Опубліковані наукові дослідження довели, що у батьків є улюбленці серед дітей. Мами більше тягнуться до доньок, а тати – до синів.

Вчені розповіли, кого з дітей батьки вважають улюбленцями

Сімейні справи | 10:00, 26.02.2021

Опубліковані наукові дослідження довели, що у батьків є улюбленці серед дітей. Мами більше тягнуться до доньок, а тати – до синів.

Звичка, яка руйнує наш імунітет

Мама | 08:30, 26.02.2021

Вагома причина є менше солодкого. Детальніше - читайте у матеріалі.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: