Якщо дитина постійно сонлива

Adoption
Date
  • 611 Переглядів
Батьки беруть за звичку вставати десять разів за ніч, а протягом дня засинати на пару хвилин то там, то сям. Однак більшість мам і татусів готові до цієї проблеми при ухваленні рішення народити малюка, але чи знають вони, що потрібно робити, якщо малюк спить більшу частину дня?

6973_5.jpg (44.16 Kb)


Звичайно, для втомлених батьків сонливий і спокійно сплячий малюк протягом дня може стати віддушиною, але що ж робити якщо надмірна сонливість переслідує його постійно?

Учені запевняють, якщо малюк надміру сонливий, скоріше всього, він хворий. Тому якщо у вашого чада є подібні проблеми обов'язково зверніть свою увагу на захворювання, які зазвичай супроводжують сонливості.

Через надмірну сонливість дитини вдень весь його організм може почати кепсько функціонувати. Зазвичай бажання заснути і непрохідна млявість переслідує тих дітей, які страждають від астми, різких перепадів настрою або ожиріння.

Навряд чи в такому юному віці малюків починає турбувати безсоння або порушення дихання під час сну, яке частіше зустрічається у людей в зрілому віці, запевняють фахівці та дитячі психологи. Тому надзвичайну сонливість у дітей можна пояснити лише наявністю якогось досить серйозного захворювання, щоб з ним звернутися до лікаря. Звичайно, може бути і таке, що бажання заснути долає дитину регулярно, тому що, можливо, ваша дитина просто виснажена і втомлена, а ви, в силу своєї батьківської любові до неї, зайвий раз драматизуєте події. Але все ж таки краще перевірити і впевнитись, що ваш малюк не захворів, а просто втомився.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитяча сонливість, діти, дитячий сон, дитина, сонливість, втома


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Спираючись на теорії дитячого психолога Шарлотти Резник та деяких інших фахівців, ця стаття, опублікована Vida Madre, закликає батьків задуматися про

Не можна цілувати дітей в губи - психологи

Сімейні справи | 09:30, 03.03.2024

Спираючись на теорії дитячого психолога Шарлотти Резник та деяких інших фахівців, ця стаття, опублікована Vida Madre, закликає батьків задуматися про те, як має проявлятися вираз любові до своїх дітей.

Канадські вчені визначили, що характер у дітей формується під впливом кишкових бактерій.

Характер дітей формують бактерії в кишечнику – науковці

Дитина | 08:30, 03.03.2024

Канадські вчені визначили, що характер у дітей формується під впливом кишкових бактерій.

Попри зайнятість, батьки люблять грати зі своїми дітьми. І дуже часто такою розвагою стає лоскіт. Багатьом дорослим здається, що якщо дитина безперерв

Ось чому ніколи не можна лоскотати маленьких дітей

Дитина | 07:40, 03.03.2024

Попри зайнятість, батьки люблять грати зі своїми дітьми. І дуже часто такою розвагою стає лоскіт. Багатьом дорослим здається, що якщо дитина безперервно сміється, то йому це подобається. Але насправді лоскіт може бути болісним і неприємним.

Найчастіший камінь спотикання — харчування дитини. Бабусі, що діють зі своїх найкращих спонукань, закривають очі на вимоги матерів і намагаються все з

Як люблячі бабусі прищеплюють внукам погані звички?

Сімейні справи | 06:20, 03.03.2024

Найчастіший камінь спотикання — харчування дитини. Бабусі, що діють зі своїх найкращих спонукань, закривають очі на вимоги матерів і намагаються все зробити по-своєму. До чого це призводить, описали експерти.

Це захворювання чи звичайне явище?

Що робити, якщо ваша дитина розмовляє уві сні?

Дитина | 01:20, 03.03.2024

Це захворювання чи звичайне явище?

Всі батьки з нетерпінням чекають першого слова свого малюка. Зазвичай це відбувається близько півтора року чи трохи раніше. Але іноді місяці продовжую

Коли дитині потрібен логопед?

Розвиток дитини | 00:30, 03.03.2024

Всі батьки з нетерпінням чекають першого слова свого малюка. Зазвичай це відбувається близько півтора року чи трохи раніше. Але іноді місяці продовжують йти, а дитина не поспішає вимовляти ні слова, ні навіть склади. Чи це нормально? Де межа між норм

Навіть далеко не всі дорослі вміють плавати!

Україна має рекорд. Максимальна відстань запливу немовляти у басейні

Дитина | 23:00, 02.03.2024

Навіть далеко не всі дорослі вміють плавати!

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: