Що робити, щоб діти вранці прокидалися легко?

Adoption
Date
  • 829 Переглядів
1. Щоб рано вставати - необхідно вчасно лягати
Це перше із найважливіших правил. Але все частіше його ігнорують як дорослі, так і діти. Більше того – в холодну пору року, а також в періоди, коли темний час доби значно довший світлого, фахівці рекомендують приділяти сну не менше 9-ти годин на добу. Також, по можливості, треба давати дитині трохи поспати вдень. Батькам варто не забувати, що вкрай негативно впливає на засинання вечірнє сидіння дитини із смартфоном або планшетом в ліжку.

8206_5.jpg (26.36 Kb)

2. Виробляйте звичку
Щоб дійсно привчити свою дитину вчасно вставати, необхідно постаратися виробити звичку і протягом першого місяця не давати слабину ні собі, ні своєму чаду. Важко якраз-таки в перший місяць, а далі буде вже набагато простіше. Дуже важливо не здатися на цьому етапі. Результати будуть дуже хорошими, якщо ви проявите терпіння і наполегливість.

3. Правильно розташуйте будильник
Ходить навіть приказка, що якщо хочеш встати раніше, або хоча б вчасно, то будильник треба ставити не на 5 хвилин раніше, а на шафу. У цьому випадку, щоб його відключити, дитині доведеться встати з ліжка. І в цей момент дуже важливо не піддатися спокусі пірнути назад у теплу ліжечко.

4. Включайте музику
Щоб не повернутися назад в ліжко, нехай дитина відразу ж включає бадьору музику і трохи потанцює під неї. Приєднуйтесь і ви до неї. Так ви ще зробите і корисну зарядку. Крім того, покажете на власному прикладі, що вже встали і готові до фізичних вправ.

5. Смачні сюрпризи
Постарайтеся не годувати дитину безпосередньо перед сном. Оптимально вечеря повинна бути не пізніше, ніж за три години до моменту відправлення в ліжко. Разом з тим, домовтеся з дитиною, що будете щоранку готувати щось смачненьке. Можливо, їй легше буде піднятися, якщо вона почує з кухні приємні аромати улюбленої страви і буде прокидатися з думкою про смачний сніданок від улюбленої матусі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, сон, як прокинутись, до школи, ранок, поради батькам


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Для того, щоб дозволити дитині вирости гармонійною, самодостатньою людиною, не можна робити ці речі за своїх дітей.

Чого категорично не можна робити за дітей?

Сімейні справи | 01:20, 04.03.2024

Для того, щоб дозволити дитині вирости гармонійною, самодостатньою людиною, не можна робити ці речі за своїх дітей.


Вибрати ім'я для дитини — дуже відповідальна задача для батьків. Хтось вибирає модне ім'я, хтось — рідкісне, а хтось називає малюка в честь бабусі або

Чому не можна називати дитину на честь родичів?

Дитина | 12:10, 03.03.2024

Вибрати ім'я для дитини — дуже відповідальна задача для батьків. Хтось вибирає модне ім'я, хтось — рідкісне, а хтось називає малюка в честь бабусі або іншого родича. Чому цього робити не варто?

Спираючись на теорії дитячого психолога Шарлотти Резник та деяких інших фахівців, ця стаття, опублікована Vida Madre, закликає батьків задуматися про

Не можна цілувати дітей в губи - психологи

Сімейні справи | 09:30, 03.03.2024

Спираючись на теорії дитячого психолога Шарлотти Резник та деяких інших фахівців, ця стаття, опублікована Vida Madre, закликає батьків задуматися про те, як має проявлятися вираз любові до своїх дітей.

Канадські вчені визначили, що характер у дітей формується під впливом кишкових бактерій.

Характер дітей формують бактерії в кишечнику – науковці

Дитина | 08:30, 03.03.2024

Канадські вчені визначили, що характер у дітей формується під впливом кишкових бактерій.

Попри зайнятість, батьки люблять грати зі своїми дітьми. І дуже часто такою розвагою стає лоскіт. Багатьом дорослим здається, що якщо дитина безперерв

Ось чому ніколи не можна лоскотати маленьких дітей

Дитина | 07:40, 03.03.2024

Попри зайнятість, батьки люблять грати зі своїми дітьми. І дуже часто такою розвагою стає лоскіт. Багатьом дорослим здається, що якщо дитина безперервно сміється, то йому це подобається. Але насправді лоскіт може бути болісним і неприємним.

Найчастіший камінь спотикання — харчування дитини. Бабусі, що діють зі своїх найкращих спонукань, закривають очі на вимоги матерів і намагаються все з

Як люблячі бабусі прищеплюють внукам погані звички?

Сімейні справи | 06:20, 03.03.2024

Найчастіший камінь спотикання — харчування дитини. Бабусі, що діють зі своїх найкращих спонукань, закривають очі на вимоги матерів і намагаються все зробити по-своєму. До чого це призводить, описали експерти.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: