Як привчити дитину їсти овочі і фрукти: поради для батьків

Adoption
Date
  • 402 Переглядів
Однією з найважливіших задач батьків є забезпечення правильного харчування своєї дитини. Однак не завжди діти їдять те, що корисне для їхнього здоров'я, таке як овочі і фрукти. Навчання дітей споживати більше овочів і фруктів може бути важким завданням, але це можливо з правильним підходом та терпінням.

1961_8464-girl-dont-want-to-eat-vegetables_2.jpg (22.01 Kb)

Приклад для наслідування
Самий важливий спосіб навчити дитину їсти овочі і фрукти - це бути прикладом для неї. Діти найчастіше копіюють поведінку батьків, тому, якщо ви регулярно споживаєте овочі і фрукти, ваша дитина ймовірно зробить те саме. Робіть це разом з нею, щоб показати, що це важливо для всієї родини.

Зробіть це цікавим
Спробуйте зробити процес споживання овочів і фруктів цікавим і захоплюючим для дитини. Ви можете замовити веселі форми овочів і фруктів, які спонукатимуть дитину до споживання. Наприклад, виготовте фруктову салат-монстра або овочевий "робот". Також можна організовувати змагання, де дитина буде отримувати нагороди за кожен овоч чи фрукт, який вона споживає.

Вибирайте різне меню
Монотонність може відлякувати дитину від спроби нових продуктів. Варіюйте меню, пропонуючи різні овочі і фрукти. Спробуйте нові сорти фруктів і овочів разом з дитиною і розповідайте про їх користь для здоров'я.

Включайте дитину в процес готування
Запрошуйте дитину до кухні і дозвольте їй допомагати в приготуванні страв з овочів і фруктів. Якщо вона відчуває власну участь у готуванні, вона буде більше зацікавлена в споживанні цих продуктів.

Поступовий підхід
Не сподівайтеся, що ваша дитина зразу полюбить всі овочі і фрукти. Дайте їй час на адаптацію і спробуйте вводити нові продукти поступово. Постійно нагадуйте їй про користь овочів і фруктів для її здоров'я.

Не примушуйте
Ніколи не примушуйте дитину їсти овочі і фрукти. Це може створити негативні асоціації і відлякати її від цих продуктів. Замість цього, створюйте сприятливу атмосферу для споживання овочів і фруктів і заохочуйте дитину робити вибір самостійно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: Як привчити дитину, їсти овочі і фрукти, поради для батьків


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

9 причин, чому дитина не хоче їсти

Дитяче харчування | 00:30, 29.11.2023

"Ложечку за маму, ложечку за тата ... З'їж кашку, а то не виростеш ... Якщо не їстимеш, мультик не дивитимешся ..." Умовляннями, погрозами, хитрощами, з піснями і танцями батьки намагаються нагодувати своїх малоїжок.

Зміна клімату збільшить кількість дітей, які народяться з вадами серця. Упродовж 2025-2035-х очікують різку зміну клімату. За цей період до 7 тис. збі

Чому все більше дітей народжується з вадами серця?

Дитина | 08:20, 28.11.2023

Зміна клімату збільшить кількість дітей, які народяться з вадами серця. Упродовж 2025-2035-х очікують різку зміну клімату. За цей період до 7 тис. збільшиться кількість вад серця у дітей.

Шкільний вік - один з найважливіших періодів для розвитку зорового аналізатора, тому профілактичні огляди необхідно проходити два рази на рік.

Чому прогресує короткозорість у дітей?

Дитина | 06:20, 27.11.2023

Шкільний вік - один з найважливіших періодів для розвитку зорового аналізатора, тому профілактичні огляди необхідно проходити два рази на рік.

Діти повинні навчитися говорити до 3 років. Якщо у малюка затримка мовлення, то слід звертатися до фахівців. Ваду можуть викликати психічні захворюван

Як допомогти дитині почати говорити: поради психолога

Розвиток дитини | 02:00, 27.11.2023

Діти повинні навчитися говорити до 3 років. Якщо у малюка затримка мовлення, то слід звертатися до фахівців. Ваду можуть викликати психічні захворювання чи аутизм.

Частіше немовлята народжуються з сіро-блакитними очима. В когось колір більш синій, в когось більш сірий. Однак, через декілька місяців змінюються від

Чому в дітей змінюється колір очей?

Дитина | 00:30, 27.11.2023

Частіше немовлята народжуються з сіро-блакитними очима. В когось колір більш синій, в когось більш сірий. Однак, через декілька місяців змінюються відтінок. Чому так відбувається?

Маленькі футболісти можуть натрапити на серйозну проблему зі здоров'ям після першого сезону тренувань.

Як гра у футбол впливає на здоров'я дитини?

Здоров'я | 08:20, 26.11.2023

Маленькі футболісти можуть натрапити на серйозну проблему зі здоров'ям після першого сезону тренувань.

Для того, щоб не пропустити захворювання чи порушення розвитку, дитину до року потрібно показати кільком лікарям.

Яким лікарям потрібно показати дитину до року?

Немовля | 07:30, 26.11.2023

Для того, щоб не пропустити захворювання чи порушення розвитку, дитину до року потрібно показати кільком лікарям.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: