Календар стрижок на січень 2016

Adoption
Date
  • 4130 Переглядів
У січні ми часто робимо святкові зачіски та укладки, адже свята просто наздоганяють нас у вирі подій. А в результаті - наші локони втрачають блиск і силу, стають тьмяними, з'являються посічені кінчики. Що ж робити?

2277_2016_2.jpg (22.17 Kb)


1 січня, п'ятниця, 21-й місячний день, Місяць у Терезах
Сьогодні відмінний день для стрижки та фарбування, якщо, звичайно, ви зберетеся 1 січня займатися чимось подібним. Можна дозволити собі експерименти і створити на голові щось артистичне або богемне. Однак при цьому в жодному разі (навіть якщо ви просто будете укладати волосся вдома або вирішите самостійно поміняти його колір) бажано уникати асиметричних зачісок і різких контрастів.

2 січня, субота, 21-й місячний день триває (до 0:26, пізніше орієнтуйтеся на 22-й місячний день), 4-я чверть, Місяць у Терезах
Цей день абсолютно не підходить для стрижки та фарбування, від будь-яких домашніх і салонних процедур теж краще утриматися - вони не принесуть користі.

3 січня, неділя, 22-й місячний день (до 1:32, пізніше орієнтуйтеся на 23-й місячний день), Місяць у Скорпіоні
Ще один невідповідний день для будь-яких маніпуляцій з волоссям. Залиште їх у спокої і дайте їм відпочити. Якщо потрібно буде зробити святкову укладку або зачіску, використовуйте натуральні засоби укладань, утримайтеся від начосів і замініть шпильки м'якою гумкою або оксамитового стрічкою.

4 січня, понеділок, 23-й місячний день (до 2:38, пізніше орієнтуйтеся на 24-й місячний день), Місяць у Скорпіоні
І знову абсолютно несприятливий день для стрижки - вона чревата серйозними проблемами зі здоров'ям, причому як з фізичним, так і з психологічним. Від фарбування рекомендується утриматися, як і від будь-яких перукарських процедур - навіть маска зі звичних і, здавалося б, натуральних продуктів може спровокувати початок алергії.

5 січня, вівторок, 24-й місячний день (до 3:43, пізніше орієнтуйтеся на 25-й місячний день), Місяць у Скорпіоні
рпіоніАбсолютно невідповідний день для візиту в салон для тих, у кого є проблеми з нервовою системою, тобто для володарів неврозів, депресій і застарілих стресів. Якщо ж все перераховане у вас відсутнє, то сміливо стрижіться - стрижка додасть вам сексуальності й притягне до вас цікаву любовну пригоду.

6 січня, середа, 25-й місячний день (до 4:49, пізніше орієнтуйтеся на 26-й місячний день), Місяць у Стрільці
Сьогодні відмінний день для відвідування перукарні. Можна дозволити собі сміливі експерименти, наростити волосся, зробити незвичайну зачіску. Фарбування теж не забороняється, проте краще уникати чорного кольору. З салонних процедур віддайте перевагу ламінуванню або екрануванню, а з домашніх найбільш ефективними будуть живильні маски для коренів і відновлюючі - для кінчиків.

7 січня, четвер, 26-й місячний день (до 5:52, пізніше орієнтуйтеся на 27-й місячний день), Місяць у Стрільці
І знову цілком сприятливий день для стрижки та фарбування. Але при цьому рекомендується не піддаватися на вмовляння перукаря і утриматися від тих процедур, які ви не планували - вони не зроблять вас привабливішими, а ваші локони - здоровішими. Зате вдома можна зайнятися зміцненням коренів волосся та лікуванням посічених кінчиків.

8 січня, п'ятниця, 27-й місячний день (до 6:52, пізніше орієнтуйтеся на 28-й місячний день), Місяць у Козерозі
Цей день теж підходить для візиту в салон. Вдалою буде стрижка гарячими ножицями, монохромне фарбування, карвінг, можна зробити і класичну хімічну завивку. Освітлення не рекомендується. Якщо зберетеся вдома робити живильну маску для волосся, то використовуйте або сметану, або оливкове чи персикове масло, хороший ефект дасть і додавання до складу меду з маточним молочком.

9 січня, субота, 28-й місячний день (до 7:46, пізніше орієнтуйтеся на 29-й місячний день), Місяць у Козерозі
Сьогодні абсолютно невідповідний день для стрижки, зате він цілком сприятливий для фарбування, особливо якщо ви використовуєте натуральні або щадні барвники і віддаєте перевагу природним тонам. До того ж вдома рекомендується зробити розслабляючий масаж голови і вушних раковин, а також вимити волосся яєчним жовтком або чорним хлібом.

10 січня, неділя, 29-й місячний день до 4:31, 1-й місячний день (до 8:33, пізніше орієнтуйтеся на 2-й місячний день), Новолуння, Місяць у Водолії
Цей день абсолютно не підходить ні для стрижки, ні для фарбування. Укладань по можливості теж краще не користуватися. Зате відмінний ефект дадуть процедури, спрямовані на лікування посічених кінчиків волосся.

11 січня, понеділок, 2-й місячний день (до 9:12, пізніше орієнтуйтеся на 3-й місячний день), Місяць у Водолії
Ще один невідповідний день для візиту в салон, зате можна визначитися, чого ви хочете бачити у себе на голові - погортайте перукарні журнали і підберіть стрижку, яка в даний момент відповідає вашому психологічному настрою. До того ж варто зателефонувати майстру і записатися на зручний для вас і сприятливий за місячним календарем час.

12 січня, вівторок, 3-й місячний день (до 9:45, пізніше орієнтуйтеся на 4-й місячний день), Місяць у Водолії
Сьогодні відмінний день для відвідування перукарні. Можна не стримувати свою фантазію і творчі пориви і зробити яку-небудь оригінальну стрижку, доповнивши її креативним фарбуванням, наприклад, в техніці сомбра. Правда, якщо ви схильні до алергії, то краще використовувати виключно перевірені або натуральні барвники.

13 січня, середа, 4-й місячний день (до 10:14, пізніше орієнтуйтеся на 5-й місячний день), Місяць у Рибах
Цей день абсолютно не підходить для стрижки та фарбування, зате хороший ефект дадуть домашні маски, спрямовані на зволоження і на зміцнення волосся. Використовуйте засоби, до складу яких входять водорості.

14 січня, четвер, 5-й місячний день (до 10:40, пізніше орієнтуйтеся на 6-й місячний день), Місяць у Рибах
І знову невідповідний день для стрижки та фарбування. Продовжуйте зміцнювати і зволожувати волосся. Можна доповнити маску легким масажем голови. Крім того, хороший ефект дасть тепле обгортання з блакитною глиною.

15 січня, п'ятниця, 6-й місячний день (до 11:04, пізніше орієнтуйтеся на 7-й місячний день), Місяць у Овні
Ще один день, коли стригтися і робити фарбування не рекомендується. Домашні та салонні процедури теж не принесуть користі. До того ж варто утриматися від використання фена і стайлера, а також від застосування інтенсивних укладань і гострих шпильок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скільки сексу хочуть жінки - результати дослідження

16 січня, субота, 7-й місячний день (до 11:28, пізніше орієнтуйтеся на 8-й місячний день), Місяць у Овні
Цей день теж несприятливий для стрижки, фарбування, нанесення будь-яких масок і створення зачісок за допомогою шпильок і шпильок з гострими зубами, розчісуватися варто акуратніше і тільки м'якими масажними щітками. До того ж, як і напередодні, утримайтеся від використання фена, стайлера і укладань на основі спирту.

17 січня, неділя, 8-й місячний день (до 11:54, пізніше орієнтуйтеся на 9-й місячний день), 1-я чверть, Місяць у Тельці
Сьогодні абсолютно невідповідний день для стрижки - вона погіршить структуру волосся, від фарбування теж краще утриматися. Зате чудовий ефект дадуть живильні і зволожуючі маски на основі фруктових або овочевих пюре. Можна зробити і легкий релаксаційний масаж голови.

18 січня, понеділок, 9-й місячний день (до 12:24, пізніше орієнтуйтеся на 10-й місячний день), Місяць у Тельці
І знову абсолютно невідповідний день для стрижки - вона чревата порушенням структури волосся, втратою енергії, фінансовими проблемами, сварками з родичами і діловими партнерами. Від фарбування і від будь-яких домашніх і салонних процедур теж рекомендується утриматися - все це не принесе користі, більше того, може дати несподіваний негативний результат.

19 січня, вівторок, 10-й місячний день (до 12:58, пізніше орієнтуйтеся на 11-й місячний день), Місяць у Близнюках
Цей день чудово підходить для стрижки - вона посприяє зміцненню волосся, а на метафізичному рівні допоможе вирішити якісь фінансові питання. Фарбування теж не забороняється, проте бажано віддати перевагу природним відтінкам. Можна зробити і освітлення. Якщо зберетеся робити "хімію", то краще вибрати завивку з ліпідно-протеїновим комплексом. З домашніх процедур найбільш ефективними будуть живильні маски на основі молочних продуктів.

20 січня, середа, 11-й місячний день (до 13:39, пізніше орієнтуйтеся на 12-й місячний день), Місяць у Близнюках
І знову відмінний день для відвідування салону. Ви можете дозволити собі будь-які сміливі експерименти, зробити креативну стрижку і фантазійне фарбування. З салонних процедур найкращий ефект дасть іонізація, а вдома бажано обполоснути волосся мінеральною водою.

21 січня, четвер, 12-й місячний день (до 14:28, пізніше орієнтуйтеся на 13-й місячний день), Місяць у Раку
Сьогодні теж цілком сприятливий день для стрижки - вона не тільки додасть вам привабливості, але і поліпшить ваші взаємини з оточуючими, а також притягне до вас щиру симпатію того, хто вам небайдужий. Фарбування не забороняється, однак якщо ви робите його в перший раз, то варто уникати чорного кольору та інших надмірно темних відтінків. Вдома рекомендується влаштувати сеанс тривалого розчісування і дбайливо провітрити пасма.

22 січня, п'ятниця, 13-й місячний день (до 15:25, пізніше орієнтуйтеся на 14-й місячний день), Місяць у Раку
Цей день несприятливий для стрижки, зате він цілком підходить для вторинного фарбування (підфарбовування коренів). З домашніх процедур найбільшу користь принесуть маски і ополіскування, приготовані за перевіреними рецептами, варто прислухатися і до порад старшого покоління, що стосуються догляду за волоссям.

23 січня, субота, 14-й місячний день (до 16:29, пізніше орієнтуйтеся на 15-й місячний день), Місяць у Леві
Сьогодні стоїть стригтися тільки в тому випадку, якщо ви довго носили довге волосся і раптом зважилися на дуже коротку стрижку. Фарбування не забороняється, однак колір краще радикально не міняти - ви навряд чи залишитеся задоволені результатом. Вдома рекомендується зробити зміцнюючу маску на основі глини з додаванням водоростей і мінеральних морських речовин.

24 січня, неділя, 15-й місячний день (до 17:37, пізніше орієнтуйтеся на 16-й місячний день), Повний місяць, Місяць у Леві
Цей день абсолютно не підходить для стрижки, фарбування, салонних і домашніх процедур по догляду за волоссям. Взагалі краще залишити голову в спокої, не дозволяти нікому торкатися до ваших локонів і не користуватися інтенсивними укладаннями. Будь-який вплив на пасма і коріння волосся загрожує втратою енергії та іншими малоприємними проблемами.

25 січня, понеділок, 16-й місячний день (до 18:46, пізніше орієнтуйтеся на 17-й місячний день), Місяць у Леві
Сьогодні чудовий день для відвідування салону. Вітаються пишні об'ємні стрижки та зачіски, фарбування в рудуваті, пісочні, золотисті тони, карвінг. З домашніх процедур найкращий ефект дадуть поживні та зміцнюючі маски на основі меду.

26 січня, вівторок, 17-й місячний день (до 19:55, пізніше орієнтуйтеся на 18-й місячний день), Місяць у Діві
Ще один відмінний день для візиту в перукарню. Стрижка сприятливо позначиться на структурі волосся, вони стануть більш здоровими, гладенькими, до того ж зачіска надовго збереже первинну форму. Фарбування теж не забороняється, особливо якщо ви скористаєтеся щадними барвниками і утримайтеся від освітлення. Крім того, дані місячну добу чудово підходять для будь-яких домашніх і салонних процедур, спрямованих на лікування, відновлення і зміцнення волосся.

27 січня, середа, 18-й місячний день (до 21:03, пізніше орієнтуйтеся на 19-й місячний день), Місяць у Діві
Сьогодні теж сприятливий день для відвідування салону. Однак при цьому постарайтеся не копіювати зачіску знайомих вам жінок і знаменитостей, інакше потрапите в незручну ситуацію. Якщо зберетеся робити первинне фарбування, не орієнтуйтеся на моду, а віддайте перевагу кольору, який відповідає вашому внутрішньому стану. Крім того, як і напередодні, успішними будуть лікувальні, зміцнюють і відновлюють процедури для волосся.

28 січня, четвер, 19-й місячний день (до 22:10, пізніше орієнтуйтеся на 20-й місячний день), Місяць у Терезах
Цей день абсолютно не підходить для стрижки, фарбування, салонних і домашніх процедур, для використання укладань сильної фіксації і для експериментів із зачісками.

29 січня, п'ятниця, 20-й місячний день (до 23:16, пізніше орієнтуйтеся на 21-й місячний день), Місяць у Терезах
Сьогодні вельми сприятливий день для візиту в салон. Вітаються симетричні стрижки, монохромне або двокольорове фарбування, іонізація. Головне, вирішите, що ви хочете бачити у себе на голові, до того, як сядете в перукарське крісло, і при виборі майбутньої зачіски прислухайтеся до себе, а не до порад оточуючих.

30 січня, субота, 21-й місячний день, Місяць у Терезах
І знову цілком сприятливий день для стрижки і для фарбування. Можна поекспериментувати, "пограти" з відтінками і формою, зробити художню зачіску. Однак при цьому бажано уникати асиметрії і різких колірних переходів.

31 січня, неділя, 21-й місячний день триває (до 0:21, пізніше орієнтуйтеся на 22-й місячний день), Місяць у Скорпіоні
День сприятливий для стрижки та фарбування, але краще присвятити ці 20 хвилин тривалому і ретельному розчісуванню з провітрюванням пасом - дана процедура дуже позитивно позначиться на структурі волосся.

Як доповнення до нашого місячним календарем стрижок пропонуємо вам невеликий бонус:

Кращі дні для манікюру й педикюру: 11, 12, 26, 27 (до 21:03).

Кращий день для епіляції: 8 (після 18:06).

Дні, коли категорично не рекомендується робити манікюр, педикюр і епіляцію: 3, 9, 17 (після 11:54), 18 (до 12:24), 23 (після 16:29), 24 (до 17:37), 27 (після 21:03), 28 (до 22:10).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: січень 2016, стрижки, волосся, манікюр, догляд за волоссям, педикюр, нігті, календар стрижок


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Соски є одним із багатьох місць на вашому тілі, де можна знайти волосяні фолікули. Це абсолютно нормально мати волосся на сосках. У той же час ріст во

Волосся на сосках: чи нормально та як його побутись?

Мама | 19:00, 06.01.2023

Соски є одним із багатьох місць на вашому тілі, де можна знайти волосяні фолікули. Це абсолютно нормально мати волосся на сосках. У той же час ріст волосся на грудях може бути ознакою чогось більш серйозного, і в цьому випадку важливо поговорити з лі

Місячний календар стрижок підкаже, які дні січня найкраще підходять для різних процедур для волосся. Вплив Місяця на здоров'я і стан волосся люди помі

Календар стрижок на січень 2023

Косметологія | 00:30, 05.01.2023

Місячний календар стрижок підкаже, які дні січня найкраще підходять для різних процедур для волосся. Вплив Місяця на здоров'я і стан волосся люди помітили давно. Тому, щоб стрижка вдалася і приносила задоволення, при її плануванні варто враховувати ф

У косметології мандарини найчастіше використовують для догляду за шкірою обличчя. Тому крім вживання смачних цитрусових, рекомендуємо спробувати у дог

Як використати мандарини у догляді за шкірою і волоссям?

Косметологія | 08:00, 02.01.2023

У косметології мандарини найчастіше використовують для догляду за шкірою обличчя. Тому крім вживання смачних цитрусових, рекомендуємо спробувати у догляді.

Зморшки є природною частиною процесу старіння, але деяких людей все ще дивує раптова поява зморшок на шиї. Іноді зосередження виключно на догляді за о

Зморшки на шиї: 6 перевірених методів, як позбутися зморшок на шиї

Мама | 01:30, 01.01.2023

Зморшки є природною частиною процесу старіння, але деяких людей все ще дивує раптова поява зморшок на шиї. Іноді зосередження виключно на догляді за обличчям означає, що шия стає трохи занедбаною. Ось деяка корисна інформація про зморшки на шиї.

Кістозні прищі — це хвороблива, стійка форма акне, яка може заважати повсякденному життю та знижувати вашу самооцінку. Давайте вивчимо його причини, я

Кістозні прищі: поширені причини та перевірені засоби

Косметологія | 00:30, 30.12.2022

Кістозні прищі — це хвороблива, стійка форма акне, яка може заважати повсякденному життю та знижувати вашу самооцінку. Давайте вивчимо його причини, як його визначити та як позбутися кістозного прища.

Практически все косметологические процедуры с накопительным эффектом показывают улучшения уже с первого раза. Мы предлагаем вам сделать в нашей клиник

10 beauty процедур, которые стоит попробовать

Косметологія | 22:19, 29.12.2022

Практически все косметологические процедуры с накопительным эффектом показывают улучшения уже с первого раза. Мы предлагаем вам сделать в нашей клинике г. Киев 9 beauty процедур, чтобы убедиться в скорой и заметной эффективности.

Господарське мило, мабуть, отримало таку назву, бо в багатьох сферах життя воно просто незамінне: і в ванні, і на кухні, і в аптечці.

Від синців і набряків: про користь господарського мила

Здоров'я | 07:00, 27.12.2022

Господарське мило, мабуть, отримало таку назву, бо в багатьох сферах життя воно просто незамінне: і в ванні, і на кухні, і в аптечці.

Коментарі до новини

 Коментує: Johnf59  | 18.10.2016 - 22:30
Outstanding post, I conceive people should acquire a lot from this web blog its rattling user genial. So much superb info on here ccdkdkgegckd
 Коментує: Pharmk787  | 19.10.2016 - 13:25
Hello!
 Коментує: Pharme33  | 20.10.2016 - 19:27
Hello!
 Коментує: Pharmb99  | 22.10.2016 - 02:11
Hello!
 Коментує: Pharme150  | 23.10.2016 - 08:18
Hello!
 Коментує: Pharmf191  | 24.10.2016 - 14:34
Hello!

Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: