Як змінюється мікробіом грудного молока?

Adoption
Date
  • 82 Переглядів
Коктейль корисних бактерій, що передаються від матері до дитини з грудним молоком, з часом значно змінюється і може діяти як щоденна ін'єкція для імунітету і метаболізму дитини.

Мікробіом грудного молокаДослідження, провели вчені з Монреаля і Гватемали і опубліковане в журналі Frontiers in Microbiology, має важливе значення для розвитку і здоров'я немовлят.

Дослідники виявили ряд мікробів, які ніколи раніше не були присутні в материнському молоці. До сих пір було відносно мало відомо про роль мікробіома в ньому. Вважається, що ці бактерії захищають шлунково-кишковий тракт немовляти і покращують його довгострокове здоров'я, наприклад, запобігають алергії.

"Деякі види бактерій, які ми спостерігали в нашому зразку, виконували загальну функцію зі знищення сторонніх речовин або ксенобіотиків і могли відіграти роль в захисті від токсинів і забруднювачів", - розповідає співавтор дослідження Еммануель Гонсалес, фахівець з біоінформатики з Університету Макгілла.

Це відкриття проливає світло на те, як матері допомагають закласти основи імунітету немовлят. Вчені проаналізували зразки грудного молока матерів, які живуть в восьми віддалених сільських громадах Західного нагір'я Гватемали. Це дало їм унікальне вікно для спостереження за мікробіомом грудного молока між ранньою та пізньою лактацією (6-46 днів і 109-184 днів).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: молоко, грудне, мікробіом, зміна


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Післяпологова депресія широко поширена і є серйозною проблемою для здоров'я жінок і їхніх сімей.

Насилля партнера призводить до післяпологової депресії

Мама | 15:30, 20.04.2021

Післяпологова депресія широко поширена і є серйозною проблемою для здоров'я жінок і їхніх сімей.

Змив води в унітазі може привести до утворення великої кількості аерозольних крапель, що містять мікроби.

Змивати воду у громадських туалетах небезпечно

Новини | 14:00, 20.04.2021

Змив води в унітазі може привести до утворення великої кількості аерозольних крапель, що містять мікроби.

Сонцезахисними засобами потрібно користуватись дорослим та дітям. Але минулорічні засоби можуть бути канцерогенними.

Чому небезпечно використовувати минулорічний сонцезахист

Косметологія | 12:30, 20.04.2021

Сонцезахисними засобами потрібно користуватись дорослим та дітям. Але минулорічні засоби можуть бути канцерогенними.

Для того, щоб дитина була дисциплінована та щаслива, батьки повинні встановити для неї певні розумні обмеження. Як правильно говорити дитині

Навчіться говорити дитині "ні"

Сімейні справи | 12:00, 20.04.2021

Для того, щоб дитина була дисциплінована та щаслива, батьки повинні встановити для неї певні розумні обмеження. Як правильно говорити дитині "ні"?

Молодим подружнім парам ця інформація буде особливо цікава. Газовані напої з високим вмістом цукру завдають шкоди здоров'ю і можуть провокувати безплі

Вживання газованої води призводить до безпліддя

Безпліддя | 09:00, 20.04.2021

Молодим подружнім парам ця інформація буде особливо цікава. Газовані напої з високим вмістом цукру завдають шкоди здоров'ю і можуть провокувати безпліддя.

Трапляються випадки, коли дитяча поведінка виводить батьків з рівноваги, провокує на крики та дії, про які вони потім шкодують. Як дорослим впоратися

Поради психологів: Як не виливати свою злість на дитину

Сімейні справи | 08:00, 20.04.2021

Трапляються випадки, коли дитяча поведінка виводить батьків з рівноваги, провокує на крики та дії, про які вони потім шкодують. Як дорослим впоратися з гнівом?

Батькам потрібно пам'ятати, що дитина це особистість, а не іграшка чи боржник, який щось повинен віддати. Є речі, які малюк зовсім не зобов'язаний роб

Настанови мами й тата, які не зобов'язана виконувати дитина

Сімейні справи | 07:00, 20.04.2021

Батькам потрібно пам'ятати, що дитина це особистість, а не іграшка чи боржник, який щось повинен віддати. Є речі, які малюк зовсім не зобов'язаний робити.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: