Чому варто вдатися до слухопротезування при порушенні слуху?

Adoption
Date
  • 47 Переглядів
При виникненні проблем зі здоров'ям, завжди необхідно своєчасно відвідувати лікаря. Якщо ви виявили у себе збої в роботі слухових органів, такий візит допоможе запобігти ускладнень. Як показує статистика, таким захворюванням нерідко страждають люди різного віку.
Для дорослої людини приглухуватість означає обмеження в повсякденному житті та працездатності. Більш того, вона здатна спровокувати статус інвалідності. Якщо ж така проблема спіткала дитину, то наслідки стають набагато серйознішими, оскільки дитина тільки починає пізнавати навколишній світ: вчиться говорити й сприймати. А, як відомо, для повноцінного розвитку це дуже важливо. Діти з порушеннями слуху можуть відставати в розумових здібностях, а навчання в школі може стати для них справжньою трудністю.Саме тому, всі захворювання, які так чи інакше причетні до роботи органів слуху, повинні діагностуватися вчасно.

Таке обстеження слід проводити ще в перші місяці життя дитини. Передбачливість в цьому випадку допоможе прийняти необхідні заходи з відновлення в період розвитку мовленнєвих і слухових навичок.

Сьогодні найбільш перевіреним способом реабілітації є використання слухових апаратів. Вони являють собою складні мікроелектронні пристрої. Завдяки своїм властивостям, вони відмінно справляються з будь-яким ступенем втрати слуху. Крім того, величезний модельний ряд таких приладів забезпечує широку можливість вибору для кожного конкретного пацієнта.

На жаль, на сьогодні не існує методики, яка дозволила б вилікувати приглухуватість нейросенсорного типу. Оперативне втручання є доцільним при даному захворюванні, яке може бути спровоковано отитом або отосклерозом.

У випадках, коли медицина безсила, на допомогу приходять слухові апарати. Однак варто враховувати, що для максимальної ефективності слід з усією відповідальністю підійти до його вибору. Грамотно підібраний прилад дозволяє розвивати слухові навички й тренувати аналізатори. Тому для дітей такий пристрій стане насправді незамінним.

Якщо у вашого малюка діагностували порушення слуху, то необхідно якомога швидше подбати про придбання слухового апарату. Тому не можна відкладати похід до сурдолога. Таке нехтування може викликати небажані наслідки. Дитина не зможе повною мірою розвивати свої мовні навички, а згодом й зовсім перестане реагувати на навколишні звуки. Це, в свою чергу, може призвести до повної втрати слуху. Використання спеціального пристосування допоможе малюкові повною мірою відчути звучання і дасть можливість почути голоси рідних йому людей.

Фахівці рекомендують застосовувати бінауральне протезування в дитячому віці. Воно дозволить без складнощів визначати джерело звуку. Дитина має розуміти, з якого боку рухається транспорт або де знаходиться його співрозмовник. Для посилення ефективності таких функцій використовують два апарату одночасно. Цей факт підтверджують численні дослідження.

При протезуванні дітей доцільно виготовлення індивідуального вкладиша. Це обумовлено маленьким розміром вушного каналу. Тому звичайний, який можуть використовувати дорослі, не підійде малюкові. Головне призначення цієї деталі полягає в надійній фіксації приймача у вусі.

Після покупки СА, батьки повинні з усією уважністю ставитися до його використання. Пристрій слід одягати щодня, вранці. Необхідно стежити, щоб на протязі всього дня пристосування залишалося на своєму місці і знімалося тільки вночі. Якщо дотримуватися цих простих правил, то адаптація до нового способу життя пройде набагато швидше і легше.

Чому варто вибрати «Беттертон»?

В Центрах Хорошого Слуху «Беттертон» працюють грамотні фахівці. За роки бездоганної діяльності ми заслужили довіру багатьох клієнтів. Саме тут вам допоможуть підібрати оптимальний варіант обладнання для поліпшення слуху.

Варто пам'ятати, що такий апарат є вашою путівкою у комфортне життя. Ми пропонуємо пацієнтам тільки кращі вироби від відомих виробників. Серед них можна виділити американську фірму Starkey, яка давно стала лідером на ринку слухової індустрії.

У Львові ви можете отримати допомогу і пройти тотальне обстеження у грамотних фахівців. Ми ставимося з розумінням до кожного пацієнта і знаємо, що слух – це невід'ємна частина повноцінного життя. Саме тому ми намагаємося знайти підхід до кожного клієнта і подарувати йому можливість чути!

П'ять причин, за якими варто звернутися саме в наш центр:

  1. Ви помітили деякі відхилення в роботі органів слуху. Останнім часом ви часто не можете розібрати мову співбесідника.
  2. Перегляд телевізора перестав бути для вас приємним. Ви не чуєте навіть при високому рівні гучності.
  3. Серед шуму, наприклад в автобусі, ви абсолютно не здатні почути співрозмовника.
  4. Під час спілкування ви намагаєтеся сісти якомога ближче до співрозмовника.
  5. Вам стало важко розчути жіночі і дитячі голоси.

Центр слуху у Львові знаходиться за адресою: вул. Городоцька, д. 44 (перший поверх).

Також ви можете зв'язатися з нашими менеджерами і записатися на прийом за телефонами: 032-253-69-65, 067-670-87-47 і 050-433-37-57.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: Центр слуху у Львові


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Больше всего на свете дети любят играть, поэтому, конечно же, все занятия проводятся в игровой форме. Для занятий по математике, чтению, английскому я

Расписание развивающих занятий в детском центре всестороннего развития "IQ for YOU"

Новини | 10:31, 12.03.2018

Больше всего на свете дети любят играть, поэтому, конечно же, все занятия проводятся в игровой форме. Для занятий по математике, чтению, английскому языку группы делятся на подгруппы по 6-7 человек, что позволяет уделять достаточно внимания каждому р

При виникненні проблем зі здоров'ям, завжди необхідно своєчасно відвідувати лікаря. Якщо ви виявили у себе збої в роботі слухових органів, такий візит

Чому варто вдатися до слухопротезування при порушенні слуху?

Новини | 10:29, 12.03.2018

При виникненні проблем зі здоров'ям, завжди необхідно своєчасно відвідувати лікаря. Якщо ви виявили у себе збої в роботі слухових органів, такий візит допоможе запобігти ускладнень. Як показує статистика, таким захворюванням нерідко страждають люди р

Минулий тиждень інтернетом гуляла новина, що популярна співачка Світлана Лобода вагітна. Вчора це підтвердилося.

Офіційно: Світлана Лобода вагітна!

Новини | 12:30, 11.03.2018

Минулий тиждень інтернетом гуляла новина, що популярна співачка Світлана Лобода вагітна. Вчора це підтвердилося.

Видання

Дізнатися про вагітність за 15 хвилин до пологів

Вагітність та пологи | 12:30, 07.03.2018

Видання "Daily Mail" повідомляє, що жінка з Австралії народила дитину через 15 хвилин після того, як дізналася про свою вагітність.

Вчені Інституту біологічних досліджень Солка відчувають речовини, які надають на організм людини той же ефект, що і фізичні вправи. З'єднання, що позн

Хочуть створити таблетку від ожиріння

Новини | 06:20, 07.03.2018

Вчені Інституту біологічних досліджень Солка відчувають речовини, які надають на організм людини той же ефект, що і фізичні вправи. З'єднання, що позначаються як 516 і 14, можуть сприяти зниженню ваги у людей, які не в змозі вести активний спосіб жит

Шведські дослідники встановили, що серед всіх діабетиків можна виділити не два, а цілих п'ять типів захворювання. Серед них два типи є помірними, інші

Нова небезпека цукрового діабету

Хвороби | 23:30, 06.03.2018

Шведські дослідники встановили, що серед всіх діабетиків можна виділити не два, а цілих п'ять типів захворювання. Серед них два типи є помірними, інші три - це важкі форми.

В Америці істотний сплеск операцій по зміні статі. Експерти пояснюють це тим, що оплачувати дані процедури тепер можна за допомогою страховки.

Чому американці стали частіше змінювати стать?

Новини | 23:30, 01.03.2018

В Америці істотний сплеск операцій по зміні статі. Експерти пояснюють це тим, що оплачувати дані процедури тепер можна за допомогою страховки.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: