Післяпологова депресія залежить від рівня освіти матері

Adoption
Date
  • 118 Переглядів
Як на депресію впливає вища освіта?

4427_9e1a416-mama755.jpg (33.66 Kb)


Команда вчених з Йоркського департаменту соціальної політики і соціальної роботи та Колумбійського університету США під керівництвом професора Джона Хобкрафта вивчила ДНК більш ніж 1200 молодих мам.

Зокрема вчені особливу увагу приділили двом видам генетичних маркерів, відомим під назвами 5-HTTLPR і Stin2, які як раз відповідають за розвиток післяродової депресії. В цілому серед всіх випробовуваних від цієї недуги страждали 17% жінок, і у всіх у них, як було встановлено, були конкретні варіації даних генів, які свідчать про підвищеної біологічної чутливості до навколишнього їх обстановці і до ступенем сприятливості її умов.

Наприклад, експерти помітили, що низький рівень освіти збільшує ймовірність розвитку депресії у тих дівчат, у яких є відповідні маркери. У той же час, для настрою тих, у кого їх немає, навколишнє середовище має мало значення. З іншого боку, майбутні мами з високою чутливістю до зовнішньої обстановки краще відчувають себе, якщо її умови сприятливі, на відміну від інших жінок, які в меншій мірі сприймають не тільки негативні, а й позитивні фактори.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: післяпологова депресія


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: