Які шанси завагітніти під час місячних?

Adoption
Date
  • 45610 Переглядів
На жаль, відповідь не може бути однозначною. Адже кожен жіночий організм індивідуальний і можливі відхилення від "нормального" терміну овуляції.

6509_73ac5de3b0eefdd99d2632a55033263b.jpg (24.81 Kb)


Багатьом з вас відомо, що вагітність може початися тільки в тому випадку, якщо сперматозоїд зустрівся з яйцеклітиною. А статися це може тільки в період овуляції. Сперматозоїди можуть прожити в піхві до 7 днів, а яйцеклітина - не більше 2 діб. Тобто, логічним буде припустити, що швидке зачаття навіть у здорової пари не завжди можливе, ймовірність цього збільшується з частотою, регулярністю статевих контактів. Однак не забувайте (якщо ви плануєте зачаття), то займатись коханням варто раз у 2-3 дні, щоб сперма встигала "підготуватися" до запліднення. Часто пари помилково займаються сексом щодня, прагнучи завагітніти, і зазнають невдач, адже тоді сперма "пуста".

Повертаємось до нашої теми. Овуляція є другою короткою фазою менструального циклу і припадає якраз на його середину. Таким чином, якщо менструальний цикл класично дорівнює 28 дням (цикл починається від першого дня останньої менструації до першого дня наступної), то овуляція відбудеться на 14 день (плюс-мінус 2 дні). При такому розкладі визначити, чи можна завагітніти під час місячних досить просто - це неможливо, якщо тільки менструації йдуть не більше традиційних 7 днів. Але якщо менструальний цикл короткий - 23-24 дні, то небезпечні дні можуть припасти саме на останні дні місячних, тобто - на 5-7 добу. Нехай овуляція наступить на 11-у добу, але, як ми вже говорили, сперматозоїди мають особливість зберігатись по кілька діб всередині жінки, то який-небудь спритний сперматозоїд дочекається овуляції ну і далі результат очевидний :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Роль вітаміну Е при плануванні вагітності

Однак, відповісти на запитання "чи можна завагітніти в перший день місячних" однозначно можна - ні, навіть якщо менструальний цикл дуже короткий. Умови для сперматозоїдів несприятливі в цей період, особливо, якщо виділення рясні. З іншого боку, з цієї ж причини мало кому прийде в голову в цей період займатись любов'ю. Якщо хтось стверджує, що вагітність настала в перший день місячних, то тут справа в іншому - вагітність настала раніше, тижнів за 2 до менструації, а жінка не знала про це. А в перші тижні вагітності можуть траплятися кровотечі, особливо в дні, коли мали б початися місячні.

Зовсім інша відповідь буде на запитання "чи можна завагітніти в перший день після місячних", - звичайно, і таких випадків дуже багато. Тим більше, якщо місячні тривалі - 7-8 днів. Тоді зачаття цілком ймовірне.

ЩО Ж РОБИТИ?
Відповідь напрошується сама собою - займатися любов'ю з надійною контрацепцією, а не розраховувати на календарний метод визначення ймовірних для зачаття днів і статеве утримання в цей час.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: планування вагітності, вагітність, зачаття, овуляція, місячні, секс, як завагітніти, менструація, безпечні дні


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Неявні ознаки того, що ви готові до поповнення

Як зрозуміти, що ви хочете другу дитину?

Плануємо дитину | 23:00, 18.08.2019

Неявні ознаки того, що ви готові до поповнення


Все складніше та важливіше, ніж ви думали!

Як імунітет впливає на можливість жінки зачати дитину

Плануємо дитину | 12:15, 15.08.2019

Все складніше та важливіше, ніж ви думали!

Якраз саме час урізноманітнити раціон!

Малина допоможе швидше зачати малюка

Плануємо дитину | 11:15, 14.08.2019

Якраз саме час урізноманітнити раціон!

Цікавий аргумент у темі часу народження первістка

Як IQ дитини залежить від віку її матері

Плануємо дитину | 21:15, 13.08.2019

Цікавий аргумент у темі часу народження первістка

Ось чому хвилюватися не варто не лише вагітним!

Лікарі: безпліддя може спровокувати найменший стрес

Плануємо дитину | 19:45, 08.08.2019

Ось чому хвилюватися не варто не лише вагітним!

Чому вік має значення для майбутніх батьків?

Говорять лікарі: в якому віці краще народжувати дітей

Плануємо дитину | 22:00, 06.08.2019

Чому вік має значення для майбутніх батьків?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: