Як займатися сексом, щоб завагітніти?

Adoption
Date
  • 1421 Переглядів
2438.jpgВчені з англійського міста Шеффілд з'ясували, як потрібно займатися сексом парам, які хочуть завести дитину. Їх поради допомогли багатьом парам вирішити проблему безпліддя.

Зазвичай для чоловіка і жінки, які довго намагаються завести дитину, секс перетворюється на нудне заняття, що і є головною перешкодою на шляху до зачаття. Все має бути зовсім навпаки.

Так, щоб збільшити шанси на запліднення яйцеклітини сперматозоїдами, парі потрібно займатися пристрасним сексом, а інтимна близькість повинна приносити задоволення.

Необхідно, щоб статевий акт тривав досить довго, і важливо, щоб обидва партнера досягали оргазму, краще, якщо одночасно. Це дозволяє поліпшити якість і збільшити кількість сперми, що виробляється.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: секс, вагітність, зачаття

Система Orphus
Новини по темі

Чоловік і жінка в першу чергу думають про матеріальну складову такого кроку, адже друга дитина - це ще більші витрати, ніж один малюк. Якщо відкинути

5 причин, чому варто завести ще одну дитину

Плануємо дитину | 23:00, 17.01.2015

Чоловік і жінка в першу чергу думають про матеріальну складову такого кроку, адже друга дитина - це ще більші витрати, ніж один малюк. Якщо відкинути думки про матеріальні турботи життя, то сім'ї, де багато дітей по праву має більше щастя.

Часто випадкова вагітність жінки

Коли можна заводити дітей?

Плануємо дитину | 21:00, 17.01.2015

Часто випадкова вагітність жінки "змушує" обох до шлюбу. Психологи стверджують, що подібні союзи рано чи пізно припиняють своє існування, оскільки ніхто з батьків не був готовий до появи дитини. Є, однак, інший варіант розвитку подій - лише після вес

За статистикою, 15-20% всіх вагітностей закінчуються викиднями. У більшості випадків це відбувається тоді, коли жінка ще не здогадується, що вагітна.

5 найчастіших причин викидня

Вагітність та пологи | 07:30, 14.01.2015

За статистикою, 15-20% всіх вагітностей закінчуються викиднями. У більшості випадків це відбувається тоді, коли жінка ще не здогадується, що вагітна. Але часом це трапляється і з тими, хто вже прив'язався до свого "пузожителя" і полюбив його.

Медики стверджують, що на 20% інтелект майбутньої дитини залежить від умов, в яких протікала вагітність матері і перші місяці його життя. Американські

Як народити розумного малюка

Вагітність та пологи | 01:10, 14.01.2015

Медики стверджують, що на 20% інтелект майбутньої дитини залежить від умов, в яких протікала вагітність матері і перші місяці його життя. Американські вчені провели ряд досліджень про розвиток інтелекту у немовлят. Зокрема, поширена думка, що діти ст

Ви давно мрієте про малюка, але у вас не виходить завагітніти? Давайте з'ясуємо причини, чому вагітність не наступає.

Що не дає вам завагітніти

Плануємо дитину | 19:48, 12.01.2015

Ви давно мрієте про малюка, але у вас не виходить завагітніти? Давайте з'ясуємо причини, чому вагітність не наступає.

Планування вагітності після викидня дуже важливий пункт. Якщо перша спроба вагітності була невдалою, то без належної уваги до свого здоров’я такою мож

Вагітність після викидня - що треба знати

Вагітність та пологи | 20:32, 10.01.2015

Планування вагітності після викидня дуже важливий пункт. Якщо перша спроба вагітності була невдалою, то без належної уваги до свого здоров’я такою може стати і друга та наступні.

Вчені визначили, що на стать майбутньої дитини впливає харчування батьків. Таким чином складено спеціальну дієту для зачаття дівчинки.

Як завагітніти дівчинкою? Спеціальна французька дієта

Плануємо дитину | 19:48, 10.01.2015

Вчені визначили, що на стать майбутньої дитини впливає харчування батьків. Таким чином складено спеціальну дієту для зачаття дівчинки.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: