Як місяць народження батьків впливає на кількать їхніх дітей

Adoption
Date
  • 546 Переглядів
Дивне, але цікаве дослідження!

druga-vagitnist-osoblyvosti.jpg (23.18 Kb)


Австрійські вчені отримали результати, які свідчать, що літні мами, як правило, народжують помітно менше дітей, ніж ті матусі, які народжені в зимові місяці.

Дослідники з Віденського університету вивчили тисячі історій сімей з 1967 року. В результаті, фахівці зробили висновок, що жінки, які народилися в липні, згодом в середньому мали на 13% менше дітей, ніж ті, які з'явилися на світ у грудні. Але це ще не все, так само чимале значення мало півкуля, в якій проживала жінка: було виявлено, що серед жінок Нової Зеландії спостерігалася зворотна залежність - самими багатодітними були якраз жінки, що народилися в липні.

Це дозволило вченим зробити висновок, що зниження кількості споживаних вітамінів під час зими і збільшений ризик простудних інфекцій і є тими факторами, які впливають на фертильність жінок. Тобто у матерів жінок, народжених в липні або серпні, важливий для розвитку плода 3-й місяць вагітності припадав на зимові місяці, що, ймовірно, і знижувало здатність до зачаття майбутніх матерів, що з'явилися на світ влітку. І навпаки, 3-й місяць вагітності матерів жінок, що народилися в зимові місяці, припадав на липень-серпень, коли можливість підхопити інфекцій набагато нижче, а кількість доступних вітамінів набагато вище.

Також існує залежність між місяцем народження батька і кількістю його дітей, але дещо інша: найбільша кількість дітей з'являлося на світ у батьків, які народилися навесні, а найменше - у чоловіків, що з'явилися на світ восени. Поки вчені не можуть дати точного пояснення цього результату.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: плануємо дитину


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Ви коли-небудь чули, що стать майбутньої дитини залежить від того, хто кого більше любить: чоловік жінку чи жінка чоловіка. Іншими словами, від ступен

Стать дитини залежить від того, наскільки сильно чоловік кохає жінку

Плануємо дитину | 12:00, 28.07.2021

Ви коли-небудь чули, що стать майбутньої дитини залежить від того, хто кого більше любить: чоловік жінку чи жінка чоловіка. Іншими словами, від ступеня любові чоловіка до своєї жінки.

Стан серця жінки до настання вагітності багато в чому визначає виникнення ускладнень під час вагітності або пологів. Такий висновок був зроблений в но

Перед плануванням вагітності потрібно перевірити серцево-судинні ризики

Мама | 19:45, 21.07.2021

Стан серця жінки до настання вагітності багато в чому визначає виникнення ускладнень під час вагітності або пологів. Такий висновок був зроблений в новому дослідженні фахівців Northwestern Medicine.

Астролог назвав три знаки Зодіаку, з яких неодмінно вийдуть хороші матері.

Знаки зодіаку, які стають найкращими мамами

Мама | 05:00, 19.07.2021

Астролог назвав три знаки Зодіаку, з яких неодмінно вийдуть хороші матері.

У період планування вагітності майбутній мамі вартує зробити щеплення від вітрянки і інших вірусів, які можуть інфікувати дитину.

Підготовка до вагітності: які щеплення потрібні

Плануємо дитину | 17:00, 08.07.2021

У період планування вагітності майбутній мамі вартує зробити щеплення від вітрянки і інших вірусів, які можуть інфікувати дитину.

Вчені Оксфордського університету спільно зі своїми колегами з США прийшли до цікавого висновку: виявляється, жінки, схильні до стресу, мають більше ша

Як спланувати народження хлопчика

Плануємо дитину | 17:00, 07.07.2021

Вчені Оксфордського університету спільно зі своїми колегами з США прийшли до цікавого висновку: виявляється, жінки, схильні до стресу, мають більше шансів стати мамами дівчаток.

Часто батьки мріють про те, щоб мати можливість спланувати стать майбутньої дитини.

Чи можливо запланувати стать дитини

Плануємо дитину | 20:30, 06.07.2021

Часто батьки мріють про те, щоб мати можливість спланувати стать майбутньої дитини.

Актриса Сара Уокер одного разу сказала, що стати матір’ю – це немов би знайти в своєму будинку нову невідому досі кімнату. Мені завжди подобалося це п

Що відбувається з жінкою, коли вона стає мамою?

Мама | 12:00, 05.07.2021

Актриса Сара Уокер одного разу сказала, що стати матір’ю – це немов би знайти в своєму будинку нову невідому досі кімнату. Мені завжди подобалося це порівняння, тому що воно набагато точніше описує життя із новонародженим, аніж банальна фраза «Все зм

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: