Пологи. Як правильно дихати

Adoption
Date
  • 2560 Переглядів
Правильно дихати при пологах вкрай важливо! Таким чином, Ви допоможете своїй дитині: вона буде відчувати менше дискомфорту і отримувати більше кисню під час проходження через родові шляхи. Справа в тому, що при сутичках маткові кровоносні судини пережимаються, від чого дитина піддається кисневому голодуванню. Вона відчуває виштовхуючу силу, маляті важко в цей момент, може бути, навіть гірше ніж Вам. Тому правильне дихання під час пологів забезпечує дитині достатнэ надходження кисню. А "Наша мама" навчить Вас цьому ще під час вагітності!

Вчимося правильно дихати під час пологів

Скористайтеся двома популярними вправами під час вагітності, і Ви навчитеся, як правильно дихати вже на самих пологах.

Вправа № 1

Якщо на вулиці гарна погода, вийдіть на свіже повітря. В іншому випадку знайдіть добре провітрюване приміщення. Гуляйте, не поспішаючи, при цьому дихайте спокійно. Техніка дихання: вдих на перший крок, видих на другий крок і так крок за кроком. Так потрібно буде ходити приблизно 3 хвилини.

Після цього починаємо вводити наступну техніку дихання. Крокуючи перший раз, робимо вдих, і на другий крок теж буде вдих. А ось третій і четвертий крок — видих. І знову продовжуємо такий рух протягом 3 хвилин. Потім переходимо на наступний рівень: 1 вдих на 3 кроки і 3 видихи на 3 наступних кроки. Після закінчення 3 хвилин в такому ритмі, подумайте в який момент Вам було комфортніше всього дихати: виберіть цей рівень дихання і пройдіть так ще 3 хвилини. Найімовірніше, Вам більше сподобається перший або другий рівень дихання. Зверніть увагу, що прискорюватися в ходьбі не треба, а також не варто робити занадто глибоких вдихів. Цю вправу потрібно робити щодня не більше 10 хвилин поспіль! А після кожної вправи гуляйте деякий час у вільному і звичному для Вас темпі дихання. Поступово Ви зможете збільшити число вдихів і видихів до 7. Після щоденних занять Вам стане дуже легко пересуватися по вулиці швидким кроком.

Вправа № 2

Знову ж слід знайти добре провітрену кімнату, щоб починати тренінг. Встаньте на ноги, помістіть свою долоню трохи вище грудей, це збігається з середньою частиною легенів. Заспокойте своє дихання, дихайте умиротворено. Нехай рука рухається разом з грудною кліткою: піднімається і опускається. Саме це дихання характерне для жінок. Крім середнього дихання виділяють верхнє, для нього Ви повинні покласти руки на плечі біля шиї. Верх легень якраз розташований в цій області під ключицею і м’язами.

Верхнє дихання виконується так: при вдиху піднімаються плечі, при видиху опускаються. Верхнє дихання більше характерно для людей, які страждають задишкою, захворюваннями легенів. Відзначають також нижнє дихання, коли долоні поміщаються на нижньо-бічні поверхні ребер. Вдих виконується животом, при цьому розширюється грудна клітка, їй слід допомогти стискуватися при видиху. Нижнє дихання найчастіше використовується чоловіками та дітьми.

Читайте також: Перейми і пологи. Що зараз буде?

Саме останній варіант дихання робить позитивний вплив на кровообіг в плаценті. Його активно використовують для профілактики кисневого голодування (гіпоксії) плоду, а також в потужному періоді пологів. Так Ви навчитеся, як правильно дихати при пологах. Виконуйте нижнє дихання по 10 хвилин кожен день в провітреному приміщенні або на вулиці при гарній погоді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дихання, пологи, вправи


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Чи це можливо узагалі?

Як подолати біль під час пологів без лікарств

Пологи | 21:00, 11.01.2020

Чи це можливо узагалі?


Наскільки все може бути серйозно?

Відхилення під час пологів: чого варто очікувати?

Пологи | 15:00, 02.01.2020

Наскільки все може бути серйозно?

Не полінуйтеся виконати ці вправи

Дві вправи Кегеля для простих пологів

Пологи | 10:00, 23.12.2019

Не полінуйтеся виконати ці вправи


Звукові практики мають свої плюси

Чому під час пологів корисно співати

Пологи | 14:00, 17.12.2019

Звукові практики мають свої плюси


Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: