Скільки часу тривають пологи?

Adoption
Date
  • 330 Переглядів
Тривалість пологів залежить від цілого комплексу факторів, тому однозначно відповісти на це питання досить складно. Вік і здоров'я жінки, психологічний настрій, імунітет до хвороб мають сильний вплив на пологи. Але медицині вдалося виявити середньостатистичні норми стандартів.

9160_6.jpg (39.27 Kb)


Пологи при першій вагітності
Перші пологи досить важкі через тривалу адаптацію організму до природних процесів. Середня тривалість першого розродження становить від 15 до 20 годин. Наступні пологи зменшують навантаження на організм, тому жінці може вистачити на цей процес навіть 2-3 години. Така суттєва різниця викликана тим, що організм спочатку готує всі системи та органи, а потім збирає сили для вигнання плоду.

Тривалість початкових схваток теж сильно відрізняється. За зауваженнями лікарів процес може зайняти від 10 до 18 годин. У цей час розкривається матка матері та відходять води. Період схваток закінчується в той момент, коли шийка повністю відкрилася, а плід підготовлений до проходження статевими шляхами.

Після цього організм жінки починає виганяти плід. Процес вигнання не такий тривалий і займе від 30 хвилин до 1,5 години. Розвинена діафрагма та прес допоможе немовляті швидше залишити утробу матері. Перед пологами жінці рекомендують звільнити сечовий міхур та шлунок. На завершення відбувається відшарування плаценти та інших оболонок.

При повторній вагітності
При повторних пологах процес рухається значно швидше. Породілля не відчуває панічного страху, відповідно, її емоційний стан стабільніше. Тривалість пологів при повторній вагітності залежить від становища дитини в утробі матері, від віку породіллі та від загального фізичного стану. Більш того, шийка матки стає еластичнішою, що полегшить процес вигнання плода. Тривалість переймів не перевищує 6 годин, а самі пологи займуть від 10 до 30 хвилин.

Стрімкі пологи
Якого б болю не відчувала жінка, квапити події не має сенсу, особливо при перших пологах. Проблема в тому, що організм жінки не встигне підготуватися, що може негативно вплинути на процес. Явні ознаки відхилення – у породіллі поверхневе дихання та переривчасті схватки тривалістю трохи більше 10 секунд.

Жінка може травмувати шийку матки, промежину та статеві органи. А ось для дитини стрімке народження куди небезпечніше, можуть пошкодитися голова, хребет, і навіть є ризик крововиливу в мозок.

Якщо пологи затягуються
Складнощі у жінки можуть виникнути і при затяжних пологах. Цей термін застосовується, якщо процес триває понад 18 годин. Як правило, схватки можуть періодично слабшати, а іноді взагалі припиняються на тривалий час. У зоні ризику жінки з надмірною вагою, а також із запальними та ендокринними захворюваннями.

У такому разі процес, що затягнувся, може призвести до пошкоджень головного мозку. Це може статися через тривале стискання. Щоб прискорити процес, лікарі можуть задіяти препарати на основі окситоцину.

Перед пологами важливо підготувати організм та стабілізувати емоційний стан. Це заспокоїть жінку і позбавить її страху і паніки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: скільки тривають пологи


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Епідуральна анестезія - це один з методів місцевого знеболювання, при якому препарат вводиться в епідуральний простір. Він знаходиться між твердою обо

Епідуральна анестезія під час пологів: чи варто її боятися?

Пологи | 10:30, 02.07.2024

Епідуральна анестезія - це один з методів місцевого знеболювання, при якому препарат вводиться в епідуральний простір. Він знаходиться між твердою оболонкою спинного мозку та хребцями. Там розташовуються спинномозкові коріння нервових закінчень орган

Один цікавий факт, який з'ясували вчені з Великобританії та Німеччини, - виявляється, якщо малюк народився раніше терміну, найімовірніше, він матиме п

Як передчасні пологи впливають на інтелектуальний розвиток дитини?

Пологи | 06:20, 30.06.2024

Один цікавий факт, який з'ясували вчені з Великобританії та Німеччини, - виявляється, якщо малюк народився раніше терміну, найімовірніше, він матиме проблеми з математикою.

Вчені з'ясували, як тип харчування і спека можуть призвести до передчасних пологів, а здорова дієта та прохолодна погода сприяють своєчасним пологам.

Чинники, які впливають термін пологів

Пологи | 01:20, 30.06.2024

Вчені з'ясували, як тип харчування і спека можуть призвести до передчасних пологів, а здорова дієта та прохолодна погода сприяють своєчасним пологам.

Виявляється, схильність до астми може виникнути у дитини задовго до її народження.

Причиною астми у дитини може стати депресія мами або кесарів розтин

Вагітність та пологи | 12:10, 27.06.2024

Виявляється, схильність до астми може виникнути у дитини задовго до її народження.

У період спеки, особливо влітку, вагітній варто уникати перебування під сонцем з 11 ранку до 4 дня. Адже це може нашкодити і мамі, і майбутній дитині,

Спека підвищує ризик передчасних пологів

Пологи | 14:50, 31.05.2024

У період спеки, особливо влітку, вагітній варто уникати перебування під сонцем з 11 ранку до 4 дня. Адже це може нашкодити і мамі, і майбутній дитині, і обернутися передчасними пологами.

Якщо майбутня мама прийняла рішення народжувати малюка за кардоном, особливо коли в Україні йде війна, не правильно її відмовляти від цього. Але вагіт

Пологи за кордоном: що треба знати?

Пологи | 10:30, 27.05.2024

Якщо майбутня мама прийняла рішення народжувати малюка за кардоном, особливо коли в Україні йде війна, не правильно її відмовляти від цього. Але вагітна має знати, як підготуватись до народження малюка в іншій країні.

Багато пар бояться партнерських пологів, оскільки вважають, що вони можуть негативно відбитися на їхніх стосунках, або ж нанести травму чоловікові і

Як партнерські пологи впливають на маму, тата і їхні стосунки?

Пологи | 00:30, 15.05.2024

Багато пар бояться партнерських пологів, оскільки вважають, що вони можуть негативно відбитися на їхніх стосунках, або ж нанести травму чоловікові і "відбити" його сексуальне бажання. Чи так це насправді?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: