Як розвинути сексуальність?

Adoption
Date
  • 124 Переглядів
Сексуальність закладена в кожній людині. Є чинники, які заважають людині усвідомити свою сексуальність і отримувати задоволення. Щоб відновити можливість отримання задоволення, необхідно досліджувати проблему, а також ті чинники, які посилюють труднощі.
8853_seksualnist.jpg (26.78 Kb)


Людина повинна поміркувати, як вона про себе думає, як вона думає про інших, як вона бачить своє сексуальне життя, на кого їй хотілося б бути схожою, що вона вважає сексуальним і чому, чого б їй хотілося.

Напевно у кожної людини є в голові якийсь ідеальний образ - добре б іноді його поставити під сумнів і розширити. Коли люди займаються сексом, у них виникають якісь фантазії. Щоб їх проявляти, необхідно навчитися говорити в парі про секс, його якості і бажання.

Досліджуйте своє тіло, зрозумійте, що йому подобається, а що не подобається. У сексі залучені не тільки геніталії, але і плечі, лікті, коліна, ключиці. І в цьому сенсі не так уже й поганий глянець, який публікує матеріали типу «П'ять порад, як отримати інші відчуття». В цьому є сенс. Експериментуйте, досліджуйте межі своїх табу: «на що я готовий, а на що ні, чому?». Не треба йти на поводу у партнера, потрібно завжди запитувати себе: «А чи хочу я цього? А як я цього хочу? А ось чого я боюся в зв'язку з цим?». У людей буває багато тривог, про які вони не говорять своїм партнерам через страхи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: сексуальність, секс, привабливість, жінка, жіноча краса


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Вчені з Дейтонської університету запевняють, що відчувати симпатію допоможе зовсім інше.

Як зрозуміти, що ви подобаєтесь хлопцю?

Психологія | 22:00, 18.05.2018

Вчені з Дейтонської університету запевняють, що відчувати симпатію допоможе зовсім інше.

У кожного є свої страхи. Але, виявляється, представники одного знаку зодіаку мають схожі побоювання.

Чого бояться різні знаки зодіаку?

Психологія | 09:00, 18.05.2018

У кожного є свої страхи. Але, виявляється, представники одного знаку зодіаку мають схожі побоювання.

5 порад, як порозумнішати за короткий термін - читайте у нашому матеріалі.

Як стати розумною за кілька днів?

Психологія | 22:00, 17.05.2018

5 порад, як порозумнішати за короткий термін - читайте у нашому матеріалі.

Хочете добре себе почувати - звертайте увагу на прості речі, які саме - читайте далі.

Зберегти здоров'я за допомогою простих речей

Психологія | 08:00, 17.05.2018

Хочете добре себе почувати - звертайте увагу на прості речі, які саме - читайте далі.

Нерідко жінки відкрито зізнаються, що хочуть отримати від чоловіка пропозицію руки і серця - а навіть натякають на це партнеру. Але чому ж вони самі н

Чому саме чоловіки мають освідчуватися жінкам?

Психологія | 00:20, 17.05.2018

Нерідко жінки відкрито зізнаються, що хочуть отримати від чоловіка пропозицію руки і серця - а навіть натякають на це партнеру. Але чому ж вони самі не можуть взяти ініціативу в свої руки?

Група експертів з Університету Отаго спробувала розібратися, які види діяльності приносять людині найбільше задоволення. Як виявилося, наявність творч

Унікальний алгоритм щастя

Психологія | 22:00, 16.05.2018

Група експертів з Університету Отаго спробувала розібратися, які види діяльності приносять людині найбільше задоволення. Як виявилося, наявність творчого компонента в кожний прожитий день - головний секрет гарного самопочуття і позитивного настрою.

Якщо у вас з'явилася людина, яка вам дуже подобається і ви готові з нею вступити у сексуальний контакт, але ви ще незаймана, як це пояснити молодику -

Важливі аспекти у розмові про перший секс

Психологія | 23:30, 15.05.2018

Якщо у вас з'явилася людина, яка вам дуже подобається і ви готові з нею вступити у сексуальний контакт, але ви ще незаймана, як це пояснити молодику - читайте далі.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: