5 ознак, що ви цілуєтесь бездоганно

Adoption
Date
  • 673 Переглядів
Перевірте, чи дійсно ви вмієте добре цілуватися.
7739_pocilunok.jpg (30.64 Kb)

1. Ви контролюєте свій язик
Під час пристрасного поцілунку одні люди люблять активно використовувати язик, тоді як інші вважають за краще не дуже цим зловживати. І те, і інше цілком припустимо, але молодець той, хто дотримується балансу.

2. Ви цілуєтеся не тільки в губи
У вашого партнера є, наприклад, ще шия і вуха (ну це так, з легко доступних місць). І там, до речі, вистачає ерогенних зон! Не упускайте прекрасну можливість зробити приємність людині, яка вам - як мінімум - симпатична.

3. Ви використовуєте руки
Цілуватися, заклавши руки за спину, - не найкращий романтичний варіант. Дотики коханої людини приємні переважній більшості з нас. Ваш партнер хоче, щоб під час поцілунку ви торкалися його шиї або спини, наприклад. Багатьох (і жінок, і чоловіків) зводить з розуму, коли партнер під час поцілунку пропускає волосся крізь пальці.

4. Ви цілуєтеся по-різному
Мало кому сподобається затяжний одноманітний поцілунок хвилин на 10. А ось якщо ви чергуєте ніжний поцілунок з пристрасним, розбавляючи процес легкими покусування, вийде круто, точно вам говоримо.

5. Ви дбаєте про особисту гігієну
Для того, щоб добре цілуватися, потрібна впевненість у собі (і своєму свіжому подиху). Так що, не забувайте чистити зуби після їжі. Банально, але корисно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: поцілунок, поцілунки, пристрасть, відносини


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Дослідження на тему фізичної привабливості чоловіків проводив і  Бен Джонс, Професор Інституту неврології та психології Університету Глазго в Великобр

Чому жінкам найбільше в чоловіках подобаються сідниці?

Психологія | 00:20, 14.09.2018

Дослідження на тему фізичної привабливості чоловіків проводив і  Бен Джонс, Професор Інституту неврології та психології Університету Глазго в Великобританії.

Якщо ви відчуваєте, що скандал набирає обертів і одна невірна фраза може розпалити багаття непорозуміння (чи навіть ненависті), то не поспішайте підда

9 фраз, які зможуть загладити конфлікт

Сімейні справи | 23:30, 13.09.2018

Якщо ви відчуваєте, що скандал набирає обертів і одна невірна фраза може розпалити багаття непорозуміння (чи навіть ненависті), то не поспішайте піддаватися емоціям і переступати межу. Розповідаємо, як можна легко і швидко погасити будь-який конфлікт

Через неуважність або з більш серйозних причин люди можуть плутати сторони - ліво і право.

Чому люди часто плутають ліво і право?

Психологія | 22:00, 13.09.2018

Через неуважність або з більш серйозних причин люди можуть плутати сторони - ліво і право.

Чому люди стали менше цілуватися, особливо заміжні пари - читайте далі.

Чому люди стали менше цілуватися?

Сімейні справи | 00:20, 13.09.2018

Чому люди стали менше цілуватися, особливо заміжні пари - читайте далі.

«Сингли» - люди без пари, які вважають себе одинаками. Іншими словами, про них не можна сказати, що вони в активному пошуку. Навпаки, такі особистості

Хто ці люди, які не хочуть відносин?

Психологія | 22:00, 12.09.2018

«Сингли» - люди без пари, які вважають себе одинаками. Іншими словами, про них не можна сказати, що вони в активному пошуку. Навпаки, такі особистості присвячують багато часу собі, своїм захопленням, подорожують, будують кар'єру, розвиваються, і при

Якщо ви вирішили покинути роботу, змінити чи пішли у декрет, не обривайте всі зв'язки з тими, з ким працювати, можливо, вони ще пригодяться вам, а ви

Чому не варто ігнорувати колишніх співробітників?

Психологія | 22:00, 11.09.2018

Якщо ви вирішили покинути роботу, змінити чи пішли у декрет, не обривайте всі зв'язки з тими, з ким працювати, можливо, вони ще пригодяться вам, а ви їм.

На думку вчених Університету Невади, які зробили кілька років тому сенсаційну заяву про те, що більшість сучасних людей взагалі не цілуються.

Відкрито виражати свої почуття вже не модно

Психологія | 22:00, 10.09.2018

На думку вчених Університету Невади, які зробили кілька років тому сенсаційну заяву про те, що більшість сучасних людей взагалі не цілуються.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: