Чому жінкам найбільше в чоловіках подобаються сідниці?

Adoption
Date
  • 300 Переглядів
Дослідження на тему фізичної привабливості чоловіків проводив і  Бен Джонс, Професор Інституту неврології та психології Університету Глазго в Великобританії.
6892_sidnici.jpg (19.22 Kb)


Команда вчених запросила 500 жінок у віці від 21 до 50 років, які зацікавилися участю в експерименті. Кожній з них дослідники продемонстрували по 10 пар запрошених молодих чоловіків до 25 років, однакового середнього росту, із закритими обличчями. У кожній парі жінки повинні були вказати, хто з молодих людей їм здається найбільш привабливим і чому. Дами оцінювали тільки статуру, помітну в звичайному літньому одязі і на підставі цього професор Джонс зробив однозначний висновок.

Найперше, на що звертали увагу запрошені ним британки, це були сідниці. Саме пружні, злегка опуклі чоловічі сідниці жінки ставили в пріоритет, коли вибирали найбільш привабливого парубка з запропонованої пари. Накачані м'язи сідниць виявилися найсексуальнішими для жінок будь-якого віку, на відміну від великих рук і плоского пресу, що також було помітно у чоловіків через одяг.

Професор Джонс і його команда вчених зробили висновок, що підвищена жіноча увага саме до даних м'язів пов'язано зі спробами жінок «на око» визначити чоловічу силу потенційного партнера.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: жінки, чоловіки, чоловічі сідниці, дослідження


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Список звичок, яких варто внести у своє життя.

Звички, які потрібно розвинути в новому році

Психологія | 22:00, 17.01.2019

Список звичок, яких варто внести у своє життя.

Академіки розповіли, що дружнє спілкування зі своїм чотириногим другом може не тільки встановити більш довірчі та теплі відносини, але і продовжити со

Як правильно розмовляти зі своїм домашнім улюбленцем

Психологія | 22:00, 16.01.2019

Академіки розповіли, що дружнє спілкування зі своїм чотириногим другом може не тільки встановити більш довірчі та теплі відносини, але і продовжити собаці життя.

Кішки мають дуже сильну ауру, що доведено спеціальною апаратурою. Вони своєю присутністю в будинку приносять людині безліч позитивних моментів, які са

Чому варто завести кішку

Сімейні справи | 20:30, 16.01.2019

Кішки мають дуже сильну ауру, що доведено спеціальною апаратурою. Вони своєю присутністю в будинку приносять людині безліч позитивних моментів, які саме - читайте далі.

Наукові співробітники розповіли про риси, якими володіють люди з чудовим інтелектом.

У яких людей високий інтелект

Психологія | 22:00, 15.01.2019

Наукові співробітники розповіли про риси, якими володіють люди з чудовим інтелектом.

Виявляється, що моногамію можна пояснити за допомогою генетики.

Моногамію пояснили генетикою

Психологія | 22:00, 11.01.2019

Виявляється, що моногамію можна пояснити за допомогою генетики.

Відповідно до спеціального дослідження американських науковців, мистецтвом флірту володіють далеко не всі люди.

Флірт вважається зрадою?

Психологія | 22:00, 10.01.2019

Відповідно до спеціального дослідження американських науковців, мистецтвом флірту володіють далеко не всі люди.

Спільне дослідження вчених з двох американських університетів завершилося висновком про те, що фінансові конфлікти відіграють провідну роль у розладі

Фахівці назвали найпоширенішу причину розлучень

Сімейні справи | 10:00, 10.01.2019

Спільне дослідження вчених з двох американських університетів завершилося висновком про те, що фінансові конфлікти відіграють провідну роль у розладі відносин між подружжям і розпаді шлюбів, причому, незалежно від рівня сімейних доходів. Головною пер

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: