Як перший секс впливає на долю

Adoption
Date
  • 1565 Переглядів
Психологи розповіли, яким чином перший сексуальний досвід впливає на майбутні відносини партнерів.
03_intim.jpg (21.19 Kb)


Дослідники Каліфорнійського університету спробували визначити, які фактори впливають на те, чи будуть відносини між закоханими довгостроковими, або ж закінчаться швидко.

Експерти опитали понад 800 осіб різного віку. В результаті з'ясувалося, що найчастіше чоловік і жінка думають про те, чи можливі відносини між ними, ще до того, як вперше між ними трапиться інтим.

Однак, як правило, тільки після першого сексу потенційні кохані розуміють, чи зможуть вони з цією людиною мати щось більше, ніж просто секс.

Дослідники прийшли до висновку, що якщо перший досвід виявляється вдалим, то шанси на тривалі відносини збільшуються. Помітили вчені і те, що якщо серйозні відносини почалися з яскравого сексу, то з часом інтим в такому союзі почне відходити на другий план, а найважливішу роль буде відігравати емоційна складова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: секс, інтим, партнери, відносини


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

5 спостережень від практикуючого психолога Наталії Білоусової про те, як любити чоловіка. Ніякої теорії, тільки практичні працюючі поради для жінок.

5 порад від психолога, як правильно кохати чоловіка

Мама | 10:00, 28.07.2021

5 спостережень від практикуючого психолога Наталії Білоусової про те, як любити чоловіка. Ніякої теорії, тільки практичні працюючі поради для жінок.

Фiнaнcoвa cитyaцiя кoжнoгo зaлeжить вiд йoгo cтилю життя i пoвoджeння iз гpiшми. Hepiдкo люди iз oднaкoвим дocтaткoм мaють aбcoлютнo piзнi piвнi життя

5 звичoк, якi пpoгpaмyють нас нa бiднicть

Психологія | 08:00, 28.07.2021

Фiнaнcoвa cитyaцiя кoжнoгo зaлeжить вiд йoгo cтилю життя i пoвoджeння iз гpiшми. Hepiдкo люди iз oднaкoвим дocтaткoм мaють aбcoлютнo piзнi piвнi життя. Oднi зaвдяки eкoнoмiї й плaнyвaнню бюджeтy пpимнoжyють зaoщaджeння. Iншим бpaкyє гpoшeй нa життя.

В глибині душі у кожної з нас живе маленька дівчинка, якій подобалося слухати казки. Напевно, одна з них була найулюбленішою. До речі, саме вона може

Ваша улюблена дитяча казка розкриє всі таємниці про ваш характер

Психологія | 05:00, 28.07.2021

В глибині душі у кожної з нас живе маленька дівчинка, якій подобалося слухати казки. Напевно, одна з них була найулюбленішою. До речі, саме вона може багато про вас розповісти.

Дорослим варто проявляти більше співчуття та розуміння до дитини, яка плаче. Дієво використовувати такі фрази

3 фрази, які заспокоять дитину під час плачу

Дитина | 12:30, 27.07.2021

Дорослим варто проявляти більше співчуття та розуміння до дитини, яка плаче. Дієво використовувати такі фрази

У хвилини, коли вами опановує розпач від нескінченної побутової рутини, коли вам здається, що ви нікчемні по всіх фронтах, і нічого-то у вас не виходи

Що бачить дитина у своїй мамі насправді?

Психологія | 07:00, 27.07.2021

У хвилини, коли вами опановує розпач від нескінченної побутової рутини, коли вам здається, що ви нікчемні по всіх фронтах, і нічого-то у вас не виходить, згадайте в таку хвилину про те, що у вас є як мінімум один вірний фанат. Який буде захоплюватися

Зазвичай подібні ситуації ставлять батьків у глухий кут - вони просто не розуміють, що робити з малюком - забороняти, відволікати, припиняти всіма мож

Дитина пізнає себе: як реагувати батькам

Психологія | 14:00, 26.07.2021

Зазвичай подібні ситуації ставлять батьків у глухий кут - вони просто не розуміють, що робити з малюком - забороняти, відволікати, припиняти всіма можливими способами?

Одного разу йшов по дорозі старий мудрий чоловік, розглядав природу і милувався весняними яскравими фарбами. Тут він побачив чоловіка, який ніс на пле

Мама і тато можуть навчити дитину бути щасливою

Психологія | 12:00, 26.07.2021

Одного разу йшов по дорозі старий мудрий чоловік, розглядав природу і милувався весняними яскравими фарбами. Тут він побачив чоловіка, який ніс на плечах неймовірно великий тягар. Було помітно, як у нього від такої тяжкості підкошуються ноги.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: