Ніколи їх не говоріть! 4 фрази, які можуть нашкодити вам на роботі

Adoption
Date
  • 170 Переглядів
Роботодавці - люди цікаві і кожен з них обирає собі працівників за різними критеріями: хтось за досвідом роботи, комусь потрібен папірчик про освіту, а хтось дає психологічні тести і лише за їх результатами визначає, чи підходите ви йому. Але людина й сама може собі нашкодити, сказавши зайвого.

8885_yayayalrvapmppaapi.jpg (25.46 Kb)

Причиною поганого ставлення до вас колег на роботі, як варіант, може бути "довгий язик" і особливо окремі фрази, що діють на оточуючих, як червона ганчірка на бика. Що це за фрази, розбиралися фахівці.

"Я краще знаю!"
Цілком можливо, що це так, проте від категоричних формулювань краще утриматися. Якщо ви вважаєте, що колега робить щось неправильно, скажіть йому про це, наприклад, у формі поради: "Мені здається, краще буде так" або "Я б на твоєму місці спробував по-іншому". Якщо пораду дають вам, на ваш погляд, абсолютно даремну, — ввічливо подякуйте і... забудьте!

"Ти робиш не так!"
Не оцінюйте процес, оцінюйте результат. Навіть якщо колега виконує завдання в альтернативний спосіб — результат може виявитися позитивним. Просто не заважайте. А може, незвичний для вас спосіб навіть виявиться більш ефективним. Визнати чужий авторитет — не означає втратити свій.

"Не треба мене вчити!"
А, власне, чому б і ні? Якщо ви не вмієте прислухатися до сторонньої думки, вам буде важко працювати в колективі. Не варто сприймати чужі пропозиції і рекомендації в багнети.

"А ви чули, що..."
Ця фраза з головою видає пліткаря. Якщо ви любите обговорювати особисте життя колег, службові романи між співробітниками — скоро можете стати білою вороною у колективі. Адже кожен у робочому колективі може подумати: як зараз ви перемиваєте кісточки офіс-менеджеру, наприклад, так само легко можете переключитися на нього, і незабаром з вами просто перестануть розмовляти.

Тому на роботі варто бути позитивними, доброзичливими і пам'ятати: ставтеся до людей так само, як хочете, щоб ставилися до вас.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: робота, колеги


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Батькам потрібно дозволяти дітям робити помилки, досліджуючи навколишній світ, оскільки це зміцнює їх нейронні зв'язки, необхідні для навчання, а робо

Чому діти не повинні боятися помилятись?

Дитина | 07:00, 25.02.2021

Батькам потрібно дозволяти дітям робити помилки, досліджуючи навколишній світ, оскільки це зміцнює їх нейронні зв'язки, необхідні для навчання, а робота в умовах невизначеності допомагає формувати мозок.

"Сови" виконують роботу гірше, ніж "жайворонки"

Психологія | 16:00, 24.02.2021

"Сови" можуть в два рази частіше, ніж "жайворонки", погано працювати і бути підвищений ризик розвитку дострокового виходу на пенсію через інвалідність.

Чому взимку частіше виникають депресії?

Психологія | 11:00, 24.02.2021

Сезони впливають на наші емоції і соціальне життя. Негативні емоції можуть бути пригнічені влітку, тоді як сезонні афективні розлади досягають піку в темніші зимові місяці. Опіоїди регулюють як настрій, так і товариськість в мозку.

Є батьки, які намагаються дбайливо вибудовувати довірливі відносини зі своїми дітьми. Інші на це можуть навіть не зважати. Про це у своєму блозі розпо

Чому діти не довіряють батькам?

Сімейні справи | 07:00, 24.02.2021

Є батьки, які намагаються дбайливо вибудовувати довірливі відносини зі своїми дітьми. Інші на це можуть навіть не зважати. Про це у своєму блозі розповів Дмитро Карпачов.

Чому варто відмовитись від сумних смайликів в мережі?

Психологія | 12:30, 23.02.2021

Нове дослідження, проведене вченими з Школи психології Університету Оттави, показало, що використання негативних смайликів в текстових повідомленнях викликає негативне сприйняття відправника незалежно від його істинного наміру.

Підхід до виховання дівчаток і хлопчиків має бути особливий та обдуманий для кожного до дрібниць.

Психологи пояснили різницю у вихованні хлопчиків і дівчаток

Психологія | 12:00, 23.02.2021

Підхід до виховання дівчаток і хлопчиків має бути особливий та обдуманий для кожного до дрібниць.

Підхід до виховання дівчаток і хлопчиків має бути особливий та обдуманий для кожного до дрібниць.

Психологи пояснили різницю у вихованні хлопчиків і дівчаток

Психологія | 12:00, 23.02.2021

Підхід до виховання дівчаток і хлопчиків має бути особливий та обдуманий для кожного до дрібниць.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: