Скільки часу потрібно жінці, щоб досягти оргазму

Adoption
Date
  • 744 Переглядів
Дослідили, що жінкам потрібно в два рази більше часу, ніж потрібно чоловікам, щоб досягти кульмінації в ліжку.
0074_kulminaciya.jpg (23.81 Kb)

Нове дослідження показало, що в середньому жінкам потрібно 13 хвилин і 25 секунд, щоб отримати справжній оргазм, повідомляє британське видання "Daily Mail".

Жінок попросили запустити секундомір в момент, коли вони відчули сексуальне збудження, і зупинити його, коли вони досягли кульмінації. Показники варіювалися від 5 хвилин 42 секунди до трохи більше 21 хвилини. Середній час досягнення оргазму склав 13 хвилин і 25 секунд. Приблизно кожна шоста дівчина з тих, хто брав участь, сказала, що ніколи не досягала кульмінації під час статевого акту.

Група з індійського Інституту медичних наук Кадава опублікувала ці дані в «Журналі сексуальної медицини». Вчені проводили дослідження в період з жовтня 2017 року по вересень минулого року. Вони вважають, що першими виміряли «затримку оргазму» - розрив між збудженням і кульмінацією.

Початок збудження вчені визначили як «сильне бажання сексу при наявності еротичних стимулів, які були надані партнером, аудіовізуальними методами або обома».

Всього в дослідженні взяли участь 645 жінок з 21 країн - всі вони були одружені або перебували в довгострокових відносинах. Середній вік учасниць складав 30 років, але вчені відзначають, що вік жінок і то, як довго вони були зі своїм партнером, не зробили істотного впливу на швидкість досягнення кульмінації.

До речі, згідно з дослідженням 2009 року, середній час для чоловіків до оргазму становить всього шість хвилин, що в два рази менше, ніж потрібно жінкам.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: оргазм, секс, кульмінація, жінки


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: