Сексолог розповіла про користь та шкоду тривалого утримання

Adoption
Date
  • 85 Переглядів
За словами сексолога Алії Короленко, тривале утримання від інтимних стосунків може створювати певні ризики для здоров'я і жінок, і чоловіків.


Утримання від сексуФахівець розповіла в інтерв'ю , що жінки переносять тривале утримання "набагато простіше", ніж чоловіки. У той же час відмова від сексуальних відносин може посприяти настанню ранньої менопаузи, наприклад, у віці до сорока або сорока п'яти років.

Короленко вказала на те, що тривале утримання може спонукати жіночий організм "відімкнути" систему, залучену в інтимні стосунки.

"Щоб не витрачати коштовну енергію на щомісячне виробництво яйцеклітин, жіноче тіло "вимикає" репродуктивну функцію", - попередила психолог і сексолог.

За словами Короленко, у чоловіків тривале утримання може давати більш відчутний шкідливий ефект. Сексолог повідомила, що утримання протягом десяти днів може запускати процес зворотного засвоєння насінної рідини організмом, можуть бути причиною виникнення небезпечних патологічних ускладнень.

"Це призводить до уповільнення сперматозоїдів, застою в передміхуровій залозі, до можливих майбутніх пухлин, проблем зі всієї репродуктивною функцією", - зазначила сексолог.

Але також у тривалого утримання єкорисні ефекти. Наприклад, парам, які прагнуть до поповнення в сім'ях, це покращує показники спермограми. Крім того, це буває корисним для людей з серцево-судинними захворюваннями. Також є теорії про те, що воно може певним чином асоціюватися з довголіттям.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: секс, утримання, користь, шкода


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Якщо ти навчишся приносити і отримувати задоволення в ліжку, секс набуде для тебе інших фарб і емоцій. Саме тому ми підготували три поради, які допомо

Як приносити задоволення в ліжку чоловікові?

Секс | 07:00, 14.02.2021

Якщо ти навчишся приносити і отримувати задоволення в ліжку, секс набуде для тебе інших фарб і емоцій. Саме тому ми підготували три поради, які допоможуть тобі відкритися по-новому перед чоловіком і вам обом це дуже сподобається.

Ось ти жила з цією людиною, ділила усе, вірила, що ви до смерті будете разом і ніхто не зможе вас розлучити, аж раптом як грім серед ясного неба - у н

Чи можна пробачити зраду?

Секс | 12:00, 13.02.2021

Ось ти жила з цією людиною, ділила усе, вірила, що ви до смерті будете разом і ніхто не зможе вас розлучити, аж раптом як грім серед ясного неба - у нього є інша. Що робити? Пробачати зраду чи ні?

Перші запитання про те, звідки беруться діти, з'являється у дітей в віці 3-5 років. Тоді відповіді батьків повинні бути дуже делікатними і поверховими

Звідки беруться діти: Як говорити з дітьми про сексуальне виховання?

Дитина | 07:00, 12.02.2021

Перші запитання про те, звідки беруться діти, з'являється у дітей в віці 3-5 років. Тоді відповіді батьків повинні бути дуже делікатними і поверховими. Проте не варто "відбиватися" фразами: знайшли в капусті, лелека приніс, варто розповідати правду д

Чому займатись сексом корисно?

Секс | 22:00, 11.02.2021

Про користь занять сексом - читайте у матеріалі.

Внутрішньоматкові засоби, які містять гормон левоноргестрел при екстреній контрацепції показали вкрай високу ефективність.

Знайдено новий ефективний засіб екстреної контрацепції

Секс | 12:00, 10.02.2021

Внутрішньоматкові засоби, які містять гормон левоноргестрел при екстреній контрацепції показали вкрай високу ефективність.

Своїми словами ми можемо підштовхнути людину до певних дій і наслідки можуть бути не зовсім втішними. Сьогодні поговоримо про фрази, які не рідко штов

Фрази, які підштовхують чоловіків до зради

Мама | 05:00, 07.02.2021

Своїми словами ми можемо підштовхнути людину до певних дій і наслідки можуть бути не зовсім втішними. Сьогодні поговоримо про фрази, які не рідко штовхають чоловіків на зраду.

Хто частіше зраджує: розумні чи не дуже... чоловіки? Чи насправді чоловіча вірність безпосередньо пов'язана з інтелектом?

Рівень IQ чоловіка впливає на його схильність до зрад

Секс | 07:50, 28.01.2021

Хто частіше зраджує: розумні чи не дуже... чоловіки? Чи насправді чоловіча вірність безпосередньо пов'язана з інтелектом?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: