5 міфів про сексуальне здоров'я чоловіків

Adoption
Date
  • 212 Переглядів
Існує чимало неправдивих уявлень щодо сексуальної функції чоловіків. Частково вони тягнуться ще з часів "совдепії", частково – тому що багатьох із нас виховували з впевненістю в тому, що "чоловіки – сильна стать", і у них не має бути слабкостей, – каже професор Валерій Зайцев. – До цього додався ще й Інтернет із не завжди правдивою інформацією та порнофільми, де чоловіки завжди "готові" і "можуть" по пів дня. Однак практика свідчить, що це далеко не так.

8470_3.jpg (37.94 Kb)


Міф 1. Збоїв ерекції не має бути
Неправда. Чоловіки не менше, ніж жінки, відчувають коливання сексуального потягу та готовності. Стреси, перевтома, різні захворювання призводять до того, що іноді "не встає". Буває. У більшості чоловіків такі епізоди траплялися. Якщо це поодинокі випадки, то це не проблема. Спробуйте зрозуміти причину і уникати таких ситуацій.

Міф 2. Якщо немає ранкової ерекції – це проблема
Неправда. У молодому віці, до 30 років, вона виникає достатньо часто, але не завжди. Із віком її частота зменшується, проте до еректильної дисфункції вона стосунку не має. Її присутність насамперед залежить від фази сну при пробудженні та, як не дивно, від наповненості сечового міхура.

Міф 3. Еректильна дисфункція типова для чоловіків, які старші 70 років
Неправда. Еректильна дисфункція дійсно частіше зустрічається у літніх чоловіків, але вона може виникнути в будь-якому віці і вражає приблизно половину чоловіків 40-70-річного віку. Часто ерекція змінюється з віком – виникає повільніше, може бути не такою вираженою або може вимагати прямої стимуляції. Хоча ці зміни достатньо типові, проте стійка нездатність отримати задовільну ерекцію не є нормальною частиною старіння, і у багатьох чоловіків старшого віку присутня достатня ерекція. Її порушення більше залежать не від віку, а від захворювань та способу життя.

Міф 4. Прийом препаратів тестостерону лікує еректильну дисфункцію
Неправда. Гормональні зміни, як і низький рівень тестостерону, можуть викликати еректильну дисфункцію, але це типово для старших чоловіків, коли розвивається щось на кшталт "чоловічого клімаксу". І тільки коли підтверджено низький рівень в аналізах крові. Але знову ж таки, як правило, у цих ситуаціях є комбінація різних причин.

Міф 5. Еректильна дисфункція може виникнути через мастурбацію
Неправда. Перш за все, мастурбація не є відхиленням, а однією з форм сексуальної активності. Проте багато чоловіків потрапляють у пастку Інтернету і помилково пов’язують свою погану ерекцію з мастурбацією у підлітковому віці. Якщо немає патологічної залежності від маструбації, то жодного зв’язку між цим немає.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: сексуальне здоров'я чоловіків


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Не кожна вагіт ність - запланована і як би прикро це не звучало, не всі дітки - бажані. Щоб такого не відбувалося, краще підходити до сексуальних стос

Як захистити себе від небажаної вагітності?

Вагітність та пологи | 10:30, 15.04.2024

Не кожна вагіт ність - запланована і як би прикро це не звучало, не всі дітки - бажані. Щоб такого не відбувалося, краще підходити до сексуальних стосунків відповідально і обізнано.

Ввечері ви вже втомлені і на інтим немає сил і настрою? Не біда, адже є ще ранок. І, виявляється, сніданок може позитивно вплинути на лібідо.

Що їсти для феєричного ранкового сексу?

Секс | 08:30, 15.04.2024

Ввечері ви вже втомлені і на інтим немає сил і настрою? Не біда, адже є ще ранок. І, виявляється, сніданок може позитивно вплинути на лібідо.

Про афродизіаки не чув лише лінивий. Проте, є продукти, які є в нашому раціоні, а ми навіть не підозрюємо про їхній вплив на наше сексуальне життя.

Їжа, яка позитивно впливає на інтимне життя

Харчування | 00:30, 15.04.2024

Про афродизіаки не чув лише лінивий. Проте, є продукти, які є в нашому раціоні, а ми навіть не підозрюємо про їхній вплив на наше сексуальне життя.

Колись вважалося, що жінка - молода, поки не досягла 25 років, сьогодні ж усе змінилося, і лікарі наголошують, щ молодість жінки триває аж до 45 років

Чому жінки за 30 відчувають більше задоволення від сексу, ніж юні дівчата?

Секс | 14:50, 14.04.2024

Колись вважалося, що жінка - молода, поки не досягла 25 років, сьогодні ж усе змінилося, і лікарі наголошують, щ молодість жінки триває аж до 45 років.

Перші фалоімітатори виникли кілька століть тому. Тоді жінки використовували для задоволення моделі, зроблені, здебільшого, з дерева. Вони, звісно, бул

Повний гайд по дорослим жіночим іграшкам: як отримати задоволення

Сімейні справи | 13:46, 11.04.2024

Перші фалоімітатори виникли кілька століть тому. Тоді жінки використовували для задоволення моделі, зроблені, здебільшого, з дерева. Вони, звісно, були не досить приємними у використанні через жорстку текстуру. Сьогодні сучасна індустрія секс-девайсі

Проблеми з потенцією чоловіків здебільшого виникають у віці старше 40 років. Основними причинами еректильної дисфункції є стрес, ожиріння, куріння, а

Сіль в їжі погано позначається на чоловічій потенції

Здоров'я | 00:30, 01.04.2024

Проблеми з потенцією чоловіків здебільшого виникають у віці старше 40 років. Основними причинами еректильної дисфункції є стрес, ожиріння, куріння, а також проблеми зі здоров’ям – гіпертонія, діабет. Але є й інші фактори способу життя, які можуть пог

Кожна зайва проведена за комп'ютером година може підвищити ризик імпотенції, заявили медики з Китаю.

Вчені: проблеми з ерекцією виникають, якщо часто сидіти за комп'ютером

Секс | 14:50, 30.03.2024

Кожна зайва проведена за комп'ютером година може підвищити ризик імпотенції, заявили медики з Китаю.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: