У чому різниця між сексологом та сексопатологом

Adoption
Date
  • 303 Переглядів
Дорослим людям варто про це знати.

8734_se.jpg (30.03 Kb)

Терміни “сексолог” і “сексопатолог” описують спеціалістів, які займаються сексуальним здоров’ям, але їхні спеціалізації суттєво відрізняються.

Сексолог і сексопатолог – це два різних спеціалізованих напрямки в медичній сфері, пов’язані із сексуальним здоров’ям та сексуальними функціями людини, але вони мають різні завдання та фокуси роботи.

Сексолог
Сексолог спеціалізується на вивченні та консультуванні з питань сексуального здоров’я, які можуть включати фізіологічні, психологічні та соціокультурні аспекти.

Сексолог може працювати в галузі планування сім’ї, контрацепції, проблем стосунків, статевої ідентичності, сексуальної орієнтації, сексуальних розладів та інших аспектів сексуального життя.

Освіта може бути різноманітною, здебільшого це психолог, психотерапевт.
Здобувається спеціалізація на психосоціальних аспектах сексуальності.
Працює із фізіологічними та психологічними аспектами сексуального здоров’я.

Сексопатолог
Сексопатолог спеціалізується на діагностиці та лікуванні сексуальних розладів та дисфункцій, які можуть бути пов’язані з фізіологічними чи психологічними причинами.

Сексопатолог може лікувати психічні та медичні аспекти проблем, таких як ерекційні дисфункції, аноргазмія, вагінальні розлади, парафілії та інші порушення сексуальної функції.

Це лікар, зазвичай уролог чи гінеколог, який лікує фізичні аспекти сексуального здоров’я.
Спеціалізується на фізіологічних аспектах, таких як дисфункція статевих органів і тд.
Якщо у вас є загальні питання стосовно сексу та відносин, позитивного підходу до сексуальності та репродуктивного здоров’я звертайтесь до сексолога.

У сексопатолога слід консультувати у випадках сексуальних дисфункцій, таких як ерекційні проблеми чи завчасна еякуляція, або при наявності психічних проблем, пов’язаних зі сферою сексу. Про це пише "Шпиталь Шептицького".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: секс


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Не кожна вагіт ність - запланована і як би прикро це не звучало, не всі дітки - бажані. Щоб такого не відбувалося, краще підходити до сексуальних стос

Як захистити себе від небажаної вагітності?

Вагітність та пологи | 10:30, 15.04.2024

Не кожна вагіт ність - запланована і як би прикро це не звучало, не всі дітки - бажані. Щоб такого не відбувалося, краще підходити до сексуальних стосунків відповідально і обізнано.

Ввечері ви вже втомлені і на інтим немає сил і настрою? Не біда, адже є ще ранок. І, виявляється, сніданок може позитивно вплинути на лібідо.

Що їсти для феєричного ранкового сексу?

Секс | 08:30, 15.04.2024

Ввечері ви вже втомлені і на інтим немає сил і настрою? Не біда, адже є ще ранок. І, виявляється, сніданок може позитивно вплинути на лібідо.

Про афродизіаки не чув лише лінивий. Проте, є продукти, які є в нашому раціоні, а ми навіть не підозрюємо про їхній вплив на наше сексуальне життя.

Їжа, яка позитивно впливає на інтимне життя

Харчування | 00:30, 15.04.2024

Про афродизіаки не чув лише лінивий. Проте, є продукти, які є в нашому раціоні, а ми навіть не підозрюємо про їхній вплив на наше сексуальне життя.

Колись вважалося, що жінка - молода, поки не досягла 25 років, сьогодні ж усе змінилося, і лікарі наголошують, щ молодість жінки триває аж до 45 років

Чому жінки за 30 відчувають більше задоволення від сексу, ніж юні дівчата?

Секс | 14:50, 14.04.2024

Колись вважалося, що жінка - молода, поки не досягла 25 років, сьогодні ж усе змінилося, і лікарі наголошують, щ молодість жінки триває аж до 45 років.

Перші фалоімітатори виникли кілька століть тому. Тоді жінки використовували для задоволення моделі, зроблені, здебільшого, з дерева. Вони, звісно, бул

Повний гайд по дорослим жіночим іграшкам: як отримати задоволення

Сімейні справи | 13:46, 11.04.2024

Перші фалоімітатори виникли кілька століть тому. Тоді жінки використовували для задоволення моделі, зроблені, здебільшого, з дерева. Вони, звісно, були не досить приємними у використанні через жорстку текстуру. Сьогодні сучасна індустрія секс-девайсі

Проблеми з потенцією чоловіків здебільшого виникають у віці старше 40 років. Основними причинами еректильної дисфункції є стрес, ожиріння, куріння, а

Сіль в їжі погано позначається на чоловічій потенції

Здоров'я | 00:30, 01.04.2024

Проблеми з потенцією чоловіків здебільшого виникають у віці старше 40 років. Основними причинами еректильної дисфункції є стрес, ожиріння, куріння, а також проблеми зі здоров’ям – гіпертонія, діабет. Але є й інші фактори способу життя, які можуть пог

Кожна зайва проведена за комп'ютером година може підвищити ризик імпотенції, заявили медики з Китаю.

Вчені: проблеми з ерекцією виникають, якщо часто сидіти за комп'ютером

Секс | 14:50, 30.03.2024

Кожна зайва проведена за комп'ютером година може підвищити ризик імпотенції, заявили медики з Китаю.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: