Якщо коханий одружений з іншою: що робити?

Adoption
Date
  • 2397 Переглядів
2134_1352147653_008.jpeg (18.04 Kb)

Як бути в такій ситуації?


Ця тема безсмертна. З давніх-давен одні засуджували зрадників, інші їх виправдовували, а треті самі опинялися в цій ситуації. Що робити, коли ти спочатку закохуєшся в людину, а тоді дізнаєшся, що у нього (неї) є своя сім'я? Так, совість радить забути і не розбивати щастя інших, бо, як відомо, на нещасті щастя не збудувати. А що робити з серцем?


Навіть якщо ваша зрада починається з неконтрольованої пристрасті, розум вже давно підготував грунт для такого вчинку. Як не парадоксально, це і є найбезболіснішим розвитком ситуації. Якщо ви зважилися на відносини з одруженим чоловіком, почуття провини - далеко не найкращий супутник. Цілком можливо, вам вдасться вирішити свої особисті проблеми, які привели вас до даної ситуації. Або просто отримати задоволення.

Навіть якщо ваша зв'язок на стороні приносить взаємне задоволення і моменти щастя, абсолютно безхмарною вона не може бути за визначенням. Рано чи пізно вам доведеться зупинитися і закінчити відносини з одруженим чоловіком, в іншому випадку ваш роман може перейти в ту стадію, коли будуть потрібні більш серйозні і болючі рішення. Як правило, чоловікам набагато швидше набридають стосунки з жінкою. І в той час як ви будете мріяти про продовження, він буде придумувати, як делікатно завершити відносини з коханкою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що робити, якщо чоловік часто випиває

Ви навряд чи зможете проводити разом вихідні і свята. Вам буде нелегко зробити подарунок одруженому чоловікові, а також пояснити чоловікові несподівану появу у вас красивої речі, подарованої коханцем. Знайомитися з друзями і близькими з обох сторін буде вкрай небезпечно. Але все це дрібниці.

Все ж головний ризик полягає в тому, що одного разу про ваш зв'язок можуть дізнатися. Чим довше триває ваш роман, тим менш обережними ви будете ставати. Для того, щоб все відкрилося, достатньо лише випадкової дрібниці. Несподівано виявиться, що ваш законний чоловік набагато більш ранимий, ніж вам здавалося, і ваш вчинок доставить йому величезну біль. І тоді ваші дорослі ігри перестануть бути такими, руйнуючи реальне життя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: сімейні справи, чоловік, жінка, довіра, ревнощі, психологія, сварки, шлюб, любов, стосунки, відносини, зрада, одружений, коханка


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: