Як допомогти дитині отримувати хороші оцінки

Adoption
Date
  • 76 Переглядів
Кілька порад батькам. Повідомляє сайт Наша мама.

9765_98.jpeg (93.4 Kb)

Щоб для малюка школа та оцінкм не були струсом, батькам збудувати довірчі відносини з дитиною. Цим, звичайно, варто зайнятися задовго до вступу до школи.

Поясніть дитині, що ви її любите її незалежно від оцінок. Набагато легше вчитися і отримувати за результатами позитивні оцінки, якщо ставитися до них простіше. Приберіть зайву важливість і зайву напругу. Одним з ефективних прийомів тут буде ставлення до отримання оцінок, як до гри.

Проявляйте щирий інтерес до того, чого навчився малюк. Постарайтеся спонукати дитину до роздумів. Наприклад, в якій сфері можна застосувати отримані знання і т. д. Подібні розмови можуть допомогти сформувати інтерес до предмету або окремим знань. Що може виявитися важливим, особливо з огляду на, що в самій школі далеко не завжди цьому приділяють достатньо уваги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: школяр, оцінки


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Усі мами знають, що на вихідні діти не дають поспати, а в робочі дні їх складно розбудити, а як тільки розбудиш - починається плач і істерика. Як цьог

Як легко розбудити дитину до школи чи в садочок?

Дитина | 08:50, 06.01.2021

Усі мами знають, що на вихідні діти не дають поспати, а в робочі дні їх складно розбудити, а як тільки розбудиш - починається плач і істерика. Як цього уникнути?

Як допомогти дитині пережити невдачі в навчанні?

Дитина | 18:00, 30.12.2020

Погана успішність дуже часто стає проблемним питанням для сім'ї. Дитина може переживати стрес через те, що не справляється з кількістю завдань, рівнем їх складності і навантаженням в цілому.

Фастфуд призводить до депресії у підлітків

Дитина | 23:00, 25.12.2020

Співробітники Університету Алабами дослідили кілька десятків підлітків.

Як привчити дитину читати?

Дитина | 20:00, 24.12.2020

В ранньому віці діти не дуже люблять читати.

От виховуєшвиховуєш, а воно тобі раз - і істерика на всю вулицю, або на всю квартиру. І нема тому ради, як кажуть старші люди. Вмиявляється, батьки ча

Як мама і тато роблять свою дитину неслухняною?

Дитина | 22:45, 21.12.2020

От виховуєшвиховуєш, а воно тобі раз - і істерика на всю вулицю, або на всю квартиру. І нема тому ради, як кажуть старші люди. Вмиявляється, батьки часто самі підливають масла у вогонь.

Розлади харчової поведінки у підлітків: як визначити?

Школярі | 06:20, 17.12.2020

Саме в піділтковому віці можуть проявлятись розлади харчової поведінки.

У багатьох дітей проблема гризти ручки і олівці заходить занадто далеко. Школярі перетворюються на справжніх

Як відучити дитину гризти ручки і олівці

Школярі | 01:16, 11.12.2020

У багатьох дітей проблема гризти ручки і олівці заходить занадто далеко. Школярі перетворюються на справжніх "бобрів" і приносять додому огризки від олівців і зламані ручки, у яких відкушені ковпачки. Таку поведінку фахівці зараховують до неврологічн

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: