Розлади харчової поведінки у підлітків: як визначити?

Adoption
Date
  • 243 Переглядів
Саме в піділтковому віці можуть проявлятись розлади харчової поведінки.

Розлад харчової поведінкиВ першу чергу слід звернути увагу на обстановку за обідом, рекомендують експерти. Причому тривожним сигналом буде не тільки те, що дитина їсть мало, але і навпаки. Компульсивний переїдання також характерний при розладах харчової поведінки.

Такі проблеми викликають в поведінці підлітка надмірну дратівливість в цілому і по відношенню до їжі зокрема. Якщо ваша дитина перетворює кожен прийом їжі в привід для скандалу і сварок і супроводжує його приступом агресії, варто звернутися до фахівця за консультацією.

Важливо також враховувати, що симптоматика таких захворювань на перших етапах не кидається в очі, і розлад можна визначити тільки завдяки уважному спостереженню і ставленню до своєї дитини. До проявів розлади харчової поведінки належать дратівливість, апатія, смуток без приводу і перебільшені реакції. Всі ці симптоми обов'язково мають прямий зв'язок з вживанням їжі, фігурою і болючими переживаннями з приводу свого зовнішнього вигляду.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: підлітки, харчова поведінка, розлади


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Звісно, мова не йде про першокласників, з якими потрібно працювати і в школі, і вдома. Але з якого віку дитина вже сама може виконувати домашні завдан

Коли і як перестати робити домашнє завдання з дитиною?

Школярі | 10:00, 19.02.2021

Звісно, мова не йде про першокласників, з якими потрібно працювати і в школі, і вдома. Але з якого віку дитина вже сама може виконувати домашні завдання, щоб батьки їй не допомагали і не перевіряли її?

Вакцина БЦЖ захищає дітей від багатьох хвороб

Щеплення | 14:00, 18.02.2021

Усі батьки бажають захистити свого малюка від небезпечних інфекцій.

У підлітків не рідко з'являється багато комплексів. Усе через те, що діти бувають жорстокі і висміюють усе, що не вписується в їх рамки. Однак, причин

Поради батькам: Якщо дитина-підліток комплексує через свою зовнішність

Сімейні справи | 05:00, 10.02.2021

У підлітків не рідко з'являється багато комплексів. Усе через те, що діти бувають жорстокі і висміюють усе, що не вписується в їх рамки. Однак, причина криється в іншому - у тому, що вдома дитині вчасно не сказали, що вона чарівна, що усі її недоліки

Британські підлітки придумали "розумні" презервативи

Школярі | 14:00, 08.02.2021

Протизаплідні захисні засоби дозволяють виявляти інтимні інфекції на ранніх стадіях.

Місце проживання впливає на підлітковий сон

Дитина | 15:30, 04.02.2021

Життя в шумному районі може негативно впливати на сон підлітків, погіршуючи пам'ять та мислення. Детальніше - читайте у нашому матеріалі.

Часто батьки не хочуть втручатися у стосунки дитини з її однокласниками, вважаючи, що це лише погіршить ситуацію. Це призводить до того, що дитина дал

Якщо дитину ображають в школі: Що робити батькам?

Дитина | 05:00, 03.02.2021

Часто батьки не хочуть втручатися у стосунки дитини з її однокласниками, вважаючи, що це лише погіршить ситуацію. Це призводить до того, що дитина далі страждає. Як тоді бути батькам?

Друзі допомагають підліткам з тривого та депресією

Школярі | 12:30, 18.01.2021

Статистика свідчить, що кожен п'ятий підліток має симптоми психічного розладу, такого як депресія або тривога, а самогубства - друга за поширеністю причина смерті.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: