Топ-5 кращих екранізованих книг

Adoption
Date
  • 1353 Переглядів
"Собака Баскервілей", Артур Конан Дойл
Розповіді про Шерлока Холмса Артур Конан Дойл вважав розважальним чтивом і говорив, що вони відволікають його думки від більш серйозних речей. Більш серйозною річчю був великий історичний роман, який письменник мріяв створити. Тому в 1893 році, через два роки після виходу першого оповідання про слідчого, автор прийняв рішення вбити свого героя. Однак, англійці були настільки обурені вчинком письменника, що країну охопили справжні акції протесту. Двадцять тисяч читачів відмовилися від передплати журналу "Стренд", в якому друкувалися розповіді про Холмса, натовпи людей кожного дня збиралися біля редакції та скандували "Поверніть нам Холмса!". Письменникові навіть погрожували фізичною розправою, якщо він не воскресить свого героя. Остаточно ж долю слідчого вирішила англійська королева. Вона надіслала Конан Дойлю листа з проханням повернути Холмса до життя.

0614_pub_sherlockyys9a3wxldzr5sn.jpg (36.16 Kb)


Фільм:


"Великий Гетсбі", Френсіс Скотт Фіцджеральд
У більшості англомовних країн "Великий Гетсбі" - твір, який входить в обов'язкову програму з літератури в школах і коледжах. Роман, який вийшов в 1925 році, вважається типовим твором, так званої Епохи Джазу. Називається вона так тому, що в період між Першою світовою війною та початком Великої депресії, джазова музика не просто мала величезну популярність в Штатах, але і сильно вплнула на культуру країни в цілому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як правильно вибирати обручки

"Гаррі Поттер" Джоан Роулінг
У 2001 році вийшов перший спільний фільм письменниці Джоан Роулінг і кіностудії Warner Bros. "Гаррі Поттер і філософський камінь". Наступні за ним ще сім картин принесли світову славу і великі доходи як Роулінг, так і виконавцям головних ролей - Деніелу Редкліфу, Еммі Вотсон і Руперту Гріну. Остання стрічка, "Гаррі Поттер і Дари смерті. Частина 2", вийшла в 2011 році, закінчивши епоху чарівників з Хогвартсу в кіно.

"Знедолені", Віктор Гюго
Коли роман "Знедолені" вийшов у світ, Віктор Гюго був у відпустці. Однак, письменникові кортіло дізнатися, як же публіка прийняла його твір. Тому він надіслав своєму видавцеві телеграму із запитанням. Телеграма складалася з одного єдиного символу: "?". У відповідь видавець телеграфував: "!". Це листування увійшло в історію, як найкоротше у світі.

"Анна Кареніна", Лев Толстой
На створення "Анни Кареніної" Толстого надихнув ні хто інший, як Олександр Сергійович Пушкін, а точніше один з незакінчених його творів. Одного разу Лев Миколайович взяв книгу "Повісті Бєлкіна" і навмання відкрив її. Погляд його впав на уривок, який починався словами: "Гості з'їжджалися на дачу". Толстой був у захваті від цієї фрази. "Ось як треба починати, - писав Толстой. - Це одразу зацікавлює читача з самого початку. Інший би став описувати гостей, кімнати, а Пушкін прямо підходить до справи... Я мимоволі, ненавмисно, сам не знаючи навіщо і що буде, задумав героїв та події, став продовжувати, потім, зрозуміло, змінив, і, раптом, зав'язалось так красиво та круто, що вийшов роман, який я нині скінчив начорно, роман дуже живий, гарячий і закінчений, яким я дуже задоволений і який буде готовий, якщо Бог дасть здоров'я, через два тижні".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: Анна Кареніна, Гаррі Поттер, Великий Гетсбі, Собака Баскервілей, книга, книги, фільм, кіно, серіал, відео


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Коли випадково дитина щось розбила, загубила чи забруднила, розгнівані батьки можуть донести до неї, що вона недостатньо хороша. Це проявляється у сло

Що заборонено робити татові і мамі у виховному процесі?

Сімейні справи | 05:00, 26.02.2021

Коли випадково дитина щось розбила, загубила чи забруднила, розгнівані батьки можуть донести до неї, що вона недостатньо хороша. Це проявляється у словах: "от бовдур", "негідник" чи в узагальненнях "вічно ти все псуєш", порівняння з "нормальними діть

Метеочутливим людям потрібно бути обережними

Сімейні справи | 16:00, 25.02.2021

Лютневі морози змінюються на відлигу. Перепади температури негативно впливають на метеочутливих людей.

Чого ніколи не варто казати молодій мамі?

Післяпологовий період | 12:00, 24.02.2021

"Ти виглядаєш втомленою"Турботи щодо догляду за дитиною забирають у жінки багато енергії. Вона може втомлюватися та виглядати далеко неідеально. Не варто їй про це нагадувати.

Є батьки, які намагаються дбайливо вибудовувати довірливі відносини зі своїми дітьми. Інші на це можуть навіть не зважати. Про це у своєму блозі розпо

Чому діти не довіряють батькам?

Сімейні справи | 07:00, 24.02.2021

Є батьки, які намагаються дбайливо вибудовувати довірливі відносини зі своїми дітьми. Інші на це можуть навіть не зважати. Про це у своєму блозі розповів Дмитро Карпачов.

Підхід до виховання дівчаток і хлопчиків має бути особливий та обдуманий для кожного до дрібниць.

Психологи пояснили різницю у вихованні хлопчиків і дівчаток

Психологія | 12:00, 23.02.2021

Підхід до виховання дівчаток і хлопчиків має бути особливий та обдуманий для кожного до дрібниць.

Підхід до виховання дівчаток і хлопчиків має бути особливий та обдуманий для кожного до дрібниць.

Психологи пояснили різницю у вихованні хлопчиків і дівчаток

Психологія | 12:00, 23.02.2021

Підхід до виховання дівчаток і хлопчиків має бути особливий та обдуманий для кожного до дрібниць.

Напевно, більшості батьків знайома ця ситуація, коли кожного ранку ти прокидаєшся в передчутті істерики своєї дитини від зборів у дитячий садок. Як з

Як без стресу зібрати вранці дитину в садочок?

Мама | 07:00, 23.02.2021

Напевно, більшості батьків знайома ця ситуація, коли кожного ранку ти прокидаєшся в передчутті істерики своєї дитини від зборів у дитячий садок. Як з цим впоратися і як не передумати водити дитину в дитячий колектив?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: