Як сказати дитині, що грошей немає?

Adoption
Date
  • 226 Переглядів
Не кожна сім'я добре забезпечена, а на сьогоднішній час, це взагалі складно, бо криза в країні. Як пояснити дитині, що матеріальний стан в сім'ї на низькому рівні, а ту річ, що вона зараз хоче, можливо, придбаєте згодом.
0901_bidni_simi.jpg (42.89 Kb)


Якщо це дитина, яка тільки збирається йти до школи, або молодша, то вона ще не розуміє зв'язку «гроші - річ». Діти не усвідомлюють, що означає багато або мало грошей, тому і пояснення їх відсутності має бути коротким, максимально зрозумілим.

Однак якщо батьки не будуть аргументувати відмову від покупки, а просто скаже: «Не куплю, бо не куплю!», «Куплю наступного разу», «Тобі ця річ не потрібна», - то дитина може розцінювати постійні відмови як неповагу до його особистості.

Йому здаватиметься, що батьки його не люблять, карають за щось або просто байдужі.

Говорити про те, що в сім'ї мало грошей, потрібно обов'язково.

Дитина повинна розуміти, що мама і тато не можуть купити річ не тому, що він не гідний її, а тому що поки на неї не вистачає грошей. Зрозуміло, малюк запитає: «Чому у нас не вистачає грошей?» І тут вже не варто пояснювати, що «наша сім'я бідна» або що «мама і тато мало заробляють».

Краще сказати малюкові, що зараз гроші потрібні на щось важливе для сім'ї, на те, що має велике значення для всіх її членів. А що це буде - ремонт в будинку або курс лікування для дідуся, - вирішуйте, виходячи з вашої сімейної ситуації.

Не бажано порівнювати матеріальне становище сім'ї з іншими, наприклад, біднішими сім'ями. Це може сформувати у дитини неправильне уявлення про світ, почуття зверхності або, навпаки, почуття неповноцінності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, діти, сімейні справи, бідність, сім'я, криза, гроші


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Маленькі діти неймовірно чуйні до невербальних способів спілкування - жестів, міміки, інтонації. І показати своє особливе ставлення їм можна не тільки

3 речі, які покажуть, що ви любите і поважаєте свою дитину

Сімейні справи | 14:00, 16.04.2018

Маленькі діти неймовірно чуйні до невербальних способів спілкування - жестів, міміки, інтонації. І показати своє особливе ставлення їм можна не тільки за допомогою слів.

Знали ли вы, что азартные игры достигают периода палеолита, появились прежде чем письменная история. В Месопотамии наиболее ранние шестигранные кости

Как получить бонусы на игровых автоматах Вулкан?

Сімейні справи | 22:40, 15.04.2018

Знали ли вы, что азартные игры достигают периода палеолита, появились прежде чем письменная история. В Месопотамии наиболее ранние шестигранные кости датируются примерно 3000 до н. е. Однако, они были основаны на астрагал, датируемые тысячами лет наз

ПОМИЛКА №1.

6 найчастіших помилок у відносинах

Сімейні справи | 09:00, 15.04.2018

ПОМИЛКА №1. "Так буде завжди"Пам'ятайте прислів'я "Що маємо - не бережемо, втративши - плачемо"? Це стосується абсолютно всього, в тому числі - відносин між чоловіком і жінкою. Через якийсь час - рік, п'ять, двадцять - подружжя починає думати, що сім

Нове дослідження канадських учених про сексуальне життя показало цікаві результати.

Скільки потрібно сексу для щастя?

Сімейні справи | 23:30, 13.04.2018

Нове дослідження канадських учених про сексуальне життя показало цікаві результати.

Якщо вас щось не влаштовує у відносинах, то говоріть про це і дійте.

Як коректно донести партнеру, що вас щось не влаштовує?

Сімейні справи | 22:00, 13.04.2018

Якщо вас щось не влаштовує у відносинах, то говоріть про це і дійте.

Якщо ви зібралися сім'єю на відпочинок, у вас маленька дитинка і ви не знаєте чи буде це комфортно для вас і для неї - тоді читайте далі.

Що потрібно знати про відпочинок з грудним малюком?

Сімейні справи | 17:00, 13.04.2018

Якщо ви зібралися сім'єю на відпочинок, у вас маленька дитинка і ви не знаєте чи буде це комфортно для вас і для неї - тоді читайте далі.

Як змінити інтер'єр на весняний - читайте далі.

Як створити весняний інтер'єр вдома?

Сімейні справи | 17:00, 11.04.2018

Як змінити інтер'єр на весняний - читайте далі.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: