8 мудрих порад перед початком сімейного життя

Adoption
Date
  • 1850 Переглядів
Бабусі люблять своїх онуків понад усе на світі. Вони їх балують з дитинства, а дорослим намагаються передати знання прожитих років. Ми пропонуємо вам прочитати 8 порад бабусі, які одна жінка написала своїй онучці.

43_babusya_vnuchka.jpg (47.27 Kb)


Перед стартом сімейного життя старше покоління намагається дати поради на довге щасливе сімейне життя. Шкода, що молоді так рідко прислухаються до них.

1. Ніколи не з'ясовуйте відносин з чоловіком у присутності дітей. Ви втратите у них повагу. Без поваги - не буде послуху, звідси біди сучасного виховання.

2. Дружина - НЕ командир для чоловіка. У наказовому тоні нічого не доб'єтеся. Краще проблему розкрутити так, щоб чоловік захотів розв'язати цю проблему так, як потрібно жінці.

3. Світ в будинку залежить від дружини. Вона повинна вміти йти на поступки і миритися. Скандали, образи, грубість - руйнують сім'ї найбільше. Жінка повинна бути мудрою і навчитися охороняти спокій будинку.

4. Прибирання дружина робить тільки в хорошому настрої. З поганим - вона розведе швидко бардак.

5. Ніколи не пізно вчитися. Знання - світло. Потрібно постійно освоювати нові вміння. Освічена, вихована, розумна дружина народжує таких же дітей. А їм світить хороше майбутнє і міцні сім'ї.

6. Ревнощі і недовіра не прикрашають жінку. Чоловік, який любить, ніколи не піде на сторону. А дурними нападками можна втратити любов і повагу до себе.

7. Їжа повинна бути смачною і красивою, щоб апетит був. Місиво подають свиням, але не чоловікові.

8. Повага - кит, на якому будується міцна сім'я. Без нього не буде любові.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: сімейні відносини, подружні стосунки, сім'я, відносини, корисні поради, чоловік, дружина, бабусі і внуки, поради, розумна дружина


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Якщо за часів молодості наших бабусь і дідусів вважалося, що коли дівчина не вийшла заміж до 25 років, то вона вже - стара дів, а сучасні жінки не пос

Шанси розлучитися менші: Фахівці назвали ідеальний вік для одруження

Весілля | 11:20, 15.05.2024

Якщо за часів молодості наших бабусь і дідусів вважалося, що коли дівчина не вийшла заміж до 25 років, то вона вже - стара дів, а сучасні жінки не поспішають зі штампами в паспорті. Проте як знати, що ви вже готові до цього кроку? Що поряд з вами - с

Раніше прийнято було говорити, що протилежності притягуються, але на ділі це не так. І науковці мають своє пояснення.

Вчені розповіли, чому насправді протилежності не притягуються

Сімейні справи | 08:30, 15.05.2024

Раніше прийнято було говорити, що протилежності притягуються, але на ділі це не так. І науковці мають своє пояснення.

У часи, коли наші дідусі і бабусі були молодими, вони одружувалися, а тоді починали жити разом. Тобто, їхні стосунки обов'язково мали бути офіційно оф

Чому сучасні пари все рідше офіційно оформляють свої стосунки?

Сімейні справи | 01:20, 15.05.2024

У часи, коли наші дідусі і бабусі були молодими, вони одружувалися, а тоді починали жити разом. Тобто, їхні стосунки обов'язково мали бути офіційно оформлені. А сучасні пари все частіше обирають спільний побут без офіційної частини.

Раніше, аби одружитися, потрібно було прийти у РАЦС із заявою, і лише через місяць вас одружували. Зробити це швидше можна було з поважних причин, нап

Як подати заяву на реєстрацію шлюбу через Дію

Сімейні справи | 11:20, 14.05.2024

Раніше, аби одружитися, потрібно було прийти у РАЦС із заявою, і лише через місяць вас одружували. Зробити це швидше можна було з поважних причин, наприклад, якщо наречена вагітна. Тепер, на щастя, є Дія.

Через війну в Україні залишилося багато дітей, у яких більше немає батьків. Вони хочуть любові і тепла, материнських обіймів і батьківської підтримки.

Усиновлення в Україні стане простішим

Сімейні справи | 10:30, 13.05.2024

Через війну в Україні залишилося багато дітей, у яких більше немає батьків. Вони хочуть любові і тепла, материнських обіймів і батьківської підтримки. І якщо ви готові їм це подарувати, у нас є хороші новини.

Чому суспільство так тисне на жінок з народженням дітей?

Плануємо дитину | 17:30, 12.05.2024

"А коли діти?", "А коли друге?", "А коли за братиком/сестричкою?", "Чому досі не завели дитинку?", "Годинник цокає, а ти ще не народила!", - мабуть, багатьом жінкам доводилося слухати подібні речі від людей, чию думку навіть не запитували. Чому ж наш

В Україні для сімей з трьома і більше дітьми передбачені соціальні гарантії і виплати.

Які пільги належать багатодітній сім'ї

Сімейні справи | 15:30, 12.05.2024

В Україні для сімей з трьома і більше дітьми передбачені соціальні гарантії і виплати.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: