9 ознак, що цей чоловік ніколи не зробить вам пропозицію

Adoption
Date
  • 365 Переглядів
Кожна жінка мріє почути заповітне: «Ти вийдеш за мене заміж»? Але в наш час від багатьох хлопців пропозиції руки і серця не бачити. Як розпізнати, що цей чоловік ніколи не зробить вам пропозицію?

2064_ne_zrobit_propoz.jpg (39.24 Kb)

Є такі чоловіки, які ніколи не одружуються. Просто їх влаштовують вільні стосунки.

Як зрозуміти, що цей хлопець не підходить для створення сім'ї?

1. Що він думає про одруження?
Дізнатися про це можна в розмові. Чи не про саме весілля, а про сімейне життя. Якщо чоловік вважає шлюб не обов'язковим в 21 столітті, він може так і не зважитися зв'язати себе сімейними узами.

2. Він не знайомить з друзями і сім'єю
А якщо і познайомив, то ви з ними не близькі. Можливо, ви навіть коханка, а він сам одружений.

3. У нього немає довгострокових планів
Ви плануєте разом провести відпустку, а він каже, що ближче до того часу подумає про це. Хочете купите квитки на рок зірку за півроку, а хлопець відмовляється? Що ж, якщо він не включає вас в свої довгострокові плани, він не розглядає вас в ролі потенційного партнера.

4. Багато говорить, мало робить
Він каже про весілля, створенні сім'ї та словесно приміряє фрак собі, а вам кільце на палець. Але до реального пропозиції справу на заходить. Що стосується створення сім'ї, вони або не готові, або з вами не хочуть.

5. Тривалий цивільний шлюб
До весілля дівчина не повинна ставати дружиною на всі 100%. Якщо вона виконує всі свої подружні обов'язки, але при цьому вона не заміжня, швидше за все хлопець так і не зробить їй пропозицію. А навіщо? У цивільному шлюбі у нього і так у нього все є, крім штампу в паспорті.

6. Довго зустрічаєтеся
Психологи кажуть, що для прийняття рішення про одруження дорослому чоловікові потрібно 1,5 - 2 роки. Після 3 - справа марна. Він може так і не зробити пропозицію.

7. Він не завершив морально минулі відносини
Всі ваші розмови зводяться до того, як у нього було до вас? Він не закінчив свої відносини в голові. І не готовий вас пускати в своє життя надовго.

8. Нестабільний заробіток
Гроші - важливі для чоловіків. Фінансова стабільність може допомогти подбати йому про свою дружину. Якщо йому їх не вистачає, він так може і не зважитися одружитися.

9. Друзі холостяки
Його друзі щасливі бути одні? Вони не думають про одруження? Швидше перед вами такий же завзятий холостяк, який ніколи не зробить вам пропозицію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: чоловік і жінка, чоловіча психологія, стосунки, шлюб, психологія, психологія стосунків, цивільний шлюб, жінка, чоловік, відносини, сімейні відносини


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

У вихованні синів головну роль повинен грати батько. Він не тільки повинен знайти правильні і дієві слова, але і вміти їх донести до своїх дітей, щоб

Слова, які завжди треба говорити своїм синам, навіть якщо вони дорослі

Сімейні справи | 07:00, 28.05.2022

У вихованні синів головну роль повинен грати батько. Він не тільки повинен знайти правильні і дієві слова, але і вміти їх донести до своїх дітей, щоб вони їм допомогли прожити гідне життя.

Пропонуємо вам список фраз від яких варто відмовитись, адже вони справді нервують дітей, навіть коли здаються вам зовсім необразливими.

ТОП-7 батьківських фраз, які нервують дітей

Дитина | 23:00, 27.05.2022

Пропонуємо вам список фраз від яких варто відмовитись, адже вони справді нервують дітей, навіть коли здаються вам зовсім необразливими.

Розслабтеся, подивіться на малюнок і виберіть той прямокутник, колір якого вам подобається на даний момент.

Психологічний тест Люшера для тих, кому потрібна підказка, як жити далі

Психологія | 12:00, 26.05.2022

Розслабтеся, подивіться на малюнок і виберіть той прямокутник, колір якого вам подобається на даний момент.

Є речі, які чоловіки не прощають. Про це читайте далі.

Що чоловік ніколи не прощає жінці?

Психологія | 12:00, 25.05.2022

Є речі, які чоловіки не прощають. Про це читайте далі.

Коли ваш підліток є гордим власником мобільного телефону, ви можете відчувати, що більше не можете контролювати його діяльність і що ваш підліток може

Як контролювати смартфон дитини?

Дитина | 08:30, 25.05.2022

Коли ваш підліток є гордим власником мобільного телефону, ви можете відчувати, що більше не можете контролювати його діяльність і що ваш підліток може щось приховувати від вас. Як підлітки, так і дорослі використовують текстові повідомлення для швидк

Якщо ваша дитина цього не усвідомить, вона приречена на постійні соціальні невдачі.

Батьки повинні навчити своїх дітей вирішувати 3 головні завдання

Дитина | 08:00, 24.05.2022

Якщо ваша дитина цього не усвідомить, вона приречена на постійні соціальні невдачі.

Жила-була бідна єврейська сім’я. Дітей було багато, а грошей як завжди не вистачало. Мати працювала не покладаючи рук – готувала, прала і кричала, роз

Мудра єврейська притча про те, як стати хорошою мамою

Мама | 05:00, 23.05.2022

Жила-була бідна єврейська сім’я. Дітей було багато, а грошей як завжди не вистачало. Мати працювала не покладаючи рук – готувала, прала і кричала, роздавала підзатильники і голосно нарікала на життя.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: