Як батькам обрати подарунок для дитини?

Adoption
Date
  • 179 Переглядів
3603_4b.jpg (30.09 Kb)

Створюйте атмосферу
Хороший подарунок – це завжди про відчуття та атмосферу. Тому звертайте увагу не лише на те, ЩО ви даруєте дитині, а і ЯК ви це робите.


Влаштуйте теплу презентацію. Вручення має відбуватися у затишній святковій атмосфері. Важливо, щоб думки дорослих у цей момент перебували тут і зараз. Проявіть максимум любові та уваги: дитина добре відчуває настрій батьків і тішиться, коли подарунок вручають від щирого серця.

Вигадайте цікаву історію. Пофантазуйте, у які пригоди ви потрапили, коли обирали та несли додому цей подарунок. Або розкажіть, чому ця річ така особлива: може вона “хотіла” потрапити до рук саме вашої дитини та “попросила” вас про це? Тут батькам відкривається безмежний простір для уяви.
Приділіть увагу деталям. Особлива атмосфера створюється з дрібничок. Загорніть покупку у яскравий подарунковий папір – його шарудіння викличе приємне передчуття.

Обирайте обгортку та стрічки у кольорах, які найбільше подобаються дитині. Також не зайвим буде додати записку з привітаннями.

Не засмучуйтеся, якщо не вгадали з подарунком, – навіть люблячі батьки інколи помиляються. Правильно створена атмосфера підійме настрій дитині. Особливо не варто хвилюватися батькам дошкільнят: у такому віці малеча часто сама не знає, чого дійсно хоче. Тому помилково обраний подарунок може зрештою стати улюбленим.

Враховуйте бажання дитини
Прислухайтеся до вподобань і мрій малечі. Дитина може помітити найкращий подарунок там, де дорослі бачать лише незначні дрібниці. Плануючи сюрприз, батькам не варто:

- Намагатися виміряти цінність подарунка грошима. Часто набір олівців, ароматизована ручка чи блокнотик з улюбленим героєм – це саме те, про що мріє дитина. До речі, комплекти, зібрані з різноманітної канцелярії, створюють чудовий ефект “великого” сюрпризу.
- Керуватися “дорослими” критеріями. Звісно, батьки хочуть, аби подарунок був не лише яскравим, а й корисним, якісним, довговічним. Утім, якщо дитина хоче чогось незначного та “дешевого”, не наполягайте на своєму баченні. Зрештою, ви обираєте подарунок не для себе.
- Забувати про вік. Коли плануєте сюрприз для дитини, враховуйте, скільки їй років. Наприклад, одяг чи взуття навряд чи викличуть захоплення у дошкільника чи молодшого школяра, але можуть потішити підлітка.

Окремої уваги в контексті дитячих подарунків варта тема гаджетів. Із цифровими “іграшками” батькам поспішати не варто. Дошкільнятам вони навряд чи потрібні, а школярів слід забезпечувати сучасною технікою, коли в ній справді є потреба. Надмірне захоплення гаджетами може негативно вплинути на сприйняття та мислення дитини, а також підвищити рівень її тривожності.

Запорукою гарного подарунку є його нематеріальна складова. Не варто боятися помилок і зациклюватися на пошуках – вибір подарунка має приносити радість і задоволення. Даруйте речі з любов’ю та ніжністю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: подарунок для дитини


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Кожна сьома людина знаходиться в стосунках з особою, яку не вважає коханням свого життя. В результаті масштабного опитування вчені виявили особливості

Люди закохуються двічі за життя, - дослідження

Сімейні справи | 02:00, 17.11.2023

Кожна сьома людина знаходиться в стосунках з особою, яку не вважає коханням свого життя. В результаті масштабного опитування вчені виявили особливості романтичних стосунків людей.

Нервова анорексія – хвороба, яка супроводжується відмовою від їжі, активними дієтами. Загальна психологічна характеристика цього захворювання – заниже

Сімейні конфлікти можуть стати причиною анорексії

Сімейні справи | 08:20, 16.11.2023

Нервова анорексія – хвороба, яка супроводжується відмовою від їжі, активними дієтами. Загальна психологічна характеристика цього захворювання – занижена самооцінка, негативне сприйняття себе і свого тіла, надмірний контроль над своїм життям, тілом та

Італійка Марія Монтессорі чудова вчителька, психолог, фізик, лікар. Сімдесят  років її ім’я було забуте у східній Європі і згадувалося лише в працях і

19 заповідей Марії Монтессорі для батьків

Сімейні справи | 06:20, 16.11.2023

Італійка Марія Монтессорі чудова вчителька, психолог, фізик, лікар. Сімдесят років її ім’я було забуте у східній Європі і згадувалося лише в працях істориків, педагогіки. А в той же час на Заході, в Америці, Азії відкривалися наукові інститути і ака

Батько - це захисник сім'їВін головний і що б не трапилося, на нього можна буде покластися. Він не ображає слабких, стоїть горою за свою сім'ю і близь

Яким має бути тато?

Тато | 08:20, 14.11.2023

Батько - це захисник сім'їВін головний і що б не трапилося, на нього можна буде покластися. Він не ображає слабких, стоїть горою за свою сім'ю і близьких. З ним не страшно братися за будь-яку справу.

Перша і найголовніша помилка всіх мам і тат під час виховання хлопчиків - це гіперопіка. Причому, як правило, вона йде з благих спонукань: «Я ж дбаю п

Що таке гіперопіка і чим вона погана для дитини?

Сімейні справи | 08:20, 13.11.2023

Перша і найголовніша помилка всіх мам і тат під час виховання хлопчиків - це гіперопіка. Причому, як правило, вона йде з благих спонукань: «Я ж дбаю про свого хлопчика», «Я ж хочу, щоб йому було добре».

Якщо Ваша дитина буде Вами командувати, це насамперед погано позначиться на її розвитку. До вашої уваги 3 правила, з якими кермо влади залишаться при

Як не дозволяти дитині керувати батьками?

Сімейні справи | 06:20, 08.11.2023

Якщо Ваша дитина буде Вами командувати, це насамперед погано позначиться на її розвитку. До вашої уваги 3 правила, з якими кермо влади залишаться при Вас.

Під час війни ми постійно тривожимося, але не тільки через події, які вже відбулися, а й через очікування невідомого та поганого. Наприклад, ми з остр

В очікуванні блекаутів: Як говорити про це з дітьми?

Дитина | 23:58, 03.11.2023

Під час війни ми постійно тривожимося, але не тільки через події, які вже відбулися, а й через очікування невідомого та поганого. Наприклад, ми з острахом чекаємо блекаутів, ескалації бойових дій, обстрілів, важкої зими. Інколи це сприймається важче,

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: