Як батькам обрати подарунок для дитини?

Adoption
Date
  • 333 Переглядів
3603_4b.jpg (30.09 Kb)

Створюйте атмосферу
Хороший подарунок – це завжди про відчуття та атмосферу. Тому звертайте увагу не лише на те, ЩО ви даруєте дитині, а і ЯК ви це робите.

Влаштуйте теплу презентацію. Вручення має відбуватися у затишній святковій атмосфері. Важливо, щоб думки дорослих у цей момент перебували тут і зараз. Проявіть максимум любові та уваги: дитина добре відчуває настрій батьків і тішиться, коли подарунок вручають від щирого серця.

Вигадайте цікаву історію. Пофантазуйте, у які пригоди ви потрапили, коли обирали та несли додому цей подарунок. Або розкажіть, чому ця річ така особлива: може вона “хотіла” потрапити до рук саме вашої дитини та “попросила” вас про це? Тут батькам відкривається безмежний простір для уяви.
Приділіть увагу деталям. Особлива атмосфера створюється з дрібничок. Загорніть покупку у яскравий подарунковий папір – його шарудіння викличе приємне передчуття.

Обирайте обгортку та стрічки у кольорах, які найбільше подобаються дитині. Також не зайвим буде додати записку з привітаннями.

Не засмучуйтеся, якщо не вгадали з подарунком, – навіть люблячі батьки інколи помиляються. Правильно створена атмосфера підійме настрій дитині. Особливо не варто хвилюватися батькам дошкільнят: у такому віці малеча часто сама не знає, чого дійсно хоче. Тому помилково обраний подарунок може зрештою стати улюбленим.

Враховуйте бажання дитини
Прислухайтеся до вподобань і мрій малечі. Дитина може помітити найкращий подарунок там, де дорослі бачать лише незначні дрібниці. Плануючи сюрприз, батькам не варто:

- Намагатися виміряти цінність подарунка грошима. Часто набір олівців, ароматизована ручка чи блокнотик з улюбленим героєм – це саме те, про що мріє дитина. До речі, комплекти, зібрані з різноманітної канцелярії, створюють чудовий ефект “великого” сюрпризу.
- Керуватися “дорослими” критеріями. Звісно, батьки хочуть, аби подарунок був не лише яскравим, а й корисним, якісним, довговічним. Утім, якщо дитина хоче чогось незначного та “дешевого”, не наполягайте на своєму баченні. Зрештою, ви обираєте подарунок не для себе.
- Забувати про вік. Коли плануєте сюрприз для дитини, враховуйте, скільки їй років. Наприклад, одяг чи взуття навряд чи викличуть захоплення у дошкільника чи молодшого школяра, але можуть потішити підлітка.

Окремої уваги в контексті дитячих подарунків варта тема гаджетів. Із цифровими “іграшками” батькам поспішати не варто. Дошкільнятам вони навряд чи потрібні, а школярів слід забезпечувати сучасною технікою, коли в ній справді є потреба. Надмірне захоплення гаджетами може негативно вплинути на сприйняття та мислення дитини, а також підвищити рівень її тривожності.

Запорукою гарного подарунку є його нематеріальна складова. Не варто боятися помилок і зациклюватися на пошуках – вибір подарунка має приносити радість і задоволення. Даруйте речі з любов’ю та ніжністю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: подарунок для дитини


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Внутрішня дитина відтворює наші дитячі думки та почуття, прагнення, страхи, реакції та позиції щодо себе та інших.

Радуйте свою внутрішню дитину

Психологія | 08:30, 20.07.2024

Внутрішня дитина відтворює наші дитячі думки та почуття, прагнення, страхи, реакції та позиції щодо себе та інших.

Насамперед прийміть емоцію, яку ви відчуваєте в даний момент, прийміть те, що вона присутня, гостра чи болісна. Ви можете сказати собі вголос: «Я серд

Як заспокоїтись батькам, коли вони на межі зриву?

Сімейні справи | 14:50, 19.07.2024

Насамперед прийміть емоцію, яку ви відчуваєте в даний момент, прийміть те, що вона присутня, гостра чи болісна. Ви можете сказати собі вголос: «Я серджуся, злюся, я в люті».

Вчені з університету Міннесоти з'ясували, що бути батьком приємнішим, ніж бути мамою через нерівномірно розподілені обов'язки між подружжям.

Бути батьком приємнішим, ніж бути мамою - науковці

Сімейні справи | 10:30, 19.07.2024

Вчені з університету Міннесоти з'ясували, що бути батьком приємнішим, ніж бути мамою через нерівномірно розподілені обов'язки між подружжям.

Нездорові, неконструктивні дитячо-батьківські стосунки називаються токсичними. До цього поняття відносять неповажне ставлення до дитини, гіперконтроль

Хто такі токсичні батьки?

Психологія | 11:20, 18.07.2024

Нездорові, неконструктивні дитячо-батьківські стосунки називаються токсичними. До цього поняття відносять неповажне ставлення до дитини, гіперконтроль, жорстку сімейну ієрархію, ігнорування, перевагу однієї дитини над іншою, постійну критику, маніпул

Дитина хамить? Кричить на дорослих? Обзивається? Ви відмовляєтеся купити іграшку - влаштовує істерику? Відмовляється ходити на гуртки? Це такий характ

Хто винен, що дитина хамить батькам?

Психологія | 08:30, 18.07.2024

Дитина хамить? Кричить на дорослих? Обзивається? Ви відмовляєтеся купити іграшку - влаштовує істерику? Відмовляється ходити на гуртки? Це такий характер? І як з цим бути? Давайте дізнаватися.

Мікрозрада - це поведінка партнера (його вчинки та дії), що змушують вас сумніватися в його вірності, як фізичної, так і емоційної. Про те, що можна в

5 ознак, що ви намагаєтеся зруйнувати власні стосунки

Сімейні справи | 01:20, 18.07.2024

Мікрозрада - це поведінка партнера (його вчинки та дії), що змушують вас сумніватися в його вірності, як фізичної, так і емоційної. Про те, що можна вважати конкретною зрадою, у парі прийнято домовлятися. Для когось це флірт, для іншого – пряма дія.

У них тонший слухДоведено, що жінки чують у середньому вдвічі-втричі краще, ніж чоловіки. До того ж, вони активніше користуються правою півкулею мозку

Чому мами дуже чутливі, а татусі - скупі на емоції?

Сімейні справи | 16:00, 17.07.2024

У них тонший слухДоведено, що жінки чують у середньому вдвічі-втричі краще, ніж чоловіки. До того ж, вони активніше користуються правою півкулею мозку, що відповідає за емоції. Саме тому вони сприйнятливіші до найменших інтонацій плачу і ритму диханн

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: