Як позбутися пігментації під час вагітності

Adoption
Date
  • 1496 Переглядів
Цей прекрасний період життя молодої жінки – вагітність - не завжди супроводжується приємними чинниками.

Пігментація під час вагітності – це один зі супутників делікатного становища жінки. І хоча цей фактор не найгірший на ряду з можливим токсикозом, набряками тощо, часто він псує настрій майбутній матусі. Адже виглядати на всі сто хочеться завжди, а тут раптом з'являються ці неприємні пігментні плями. Та ще в той час, коли і так відчуваєш себе невпевнено в плані зовнішності.

Пігментація під час вагітності проявляється появою коричневих плям на обличчі: над верхньою губою, під очима, на лобі, на щоках. Медики називають їх мелазмами.

Спробуємо розібратися у причинах виникнення пігментації під час вагітності та знайти способи, як позбутися пігментних плям.

Причини

Головна причина підвищеної пігментації у будь-який період життя жінки - гормональні зміни в організмі. Саме гормони допомагають клітинам меланоцитам розмножуватися, тому і з'являються пігментні плями. Мелазми, тобто пігментація, можуть з'явитися при прийомі гормональних таблеток, після аборту, при нерегулярній менструації.

Появу пігментних плям під час вагітності викликають:

- Спадкова схильність;

- Занадто біла шкіра;

- Якщо шкіра була травмована, були прищі, сонячні опіки;

- Якщо жінка часто відвідує солярій;

- Якщо у жінки є захворювання шлунково-кишкового тракту.

Як уникнути пігментації на шкірі під час вагітності

Якщо є веснянки, значить велика ймовірність, що під час вагітності у тебе буде пігментація. Тому перед тим, як вийти на сонце, намастіть обличчя сонцезахисним засобом з фактором SPF100, щоб максимально захистити шкіру від ультрафіолету. І не забувай змащуватися ним через кожні 2 години, тому що крем, увібравшись, і перестає захищати шкіру.

Одягай на вулицю головний убір з широкими полями і легкий одяг з довгими рукавами, який захищає шию і плечі. Якщо є ризик пігментації, під час вагітності також не варто ходити на пляж і в солярій.

При вагітності не наносьте на шкіру олії апельсина, бергамота, не використовуйте парфумерні засоби, до складу яких входять цитрусові, бо в цитрусових містяться речовини, які підвищують ризик пігментації шкіри.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: Вагітність, пігментація, веснянки, плями, сонце, захист, схильність


ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Система Orphus

Новини по темі

Перші відчутні рухи викликають бурю позитивних емоцій у майбутньої мами. У цей момент вона ще більше зближується з дитиною і краще її відчуває. Жінка,

Коли починає ворушитися плід під час вагітності

Я вагітна | 06:30, 30.11.2015

Перші відчутні рухи викликають бурю позитивних емоцій у майбутньої мами. У цей момент вона ще більше зближується з дитиною і краще її відчуває. Жінка, яка народжувала, відразу зрозуміє, коли дитина починає проявляти активність, а ось ті, які чекають

Як тільки пологи щасливо закінчуються, молоко прибуває і малюк під боком, постає нова проблема: як відновити колишню красу? Зайві кілограми, обвислий

Як позбутися зайвих кілограмів після пологів

Післяпологовий період | 19:58, 29.11.2015

Як тільки пологи щасливо закінчуються, молоко прибуває і малюк під боком, постає нова проблема: як відновити колишню красу? Зайві кілограми, обвислий живіт, бока, ноги, попа - все це приводить в жах і вганяє в тугу від обсягу майбутньої роботи. А пра

Сьогодні четверта частина всіх вагітностей закінчується викиднем. Нерідко це трапляється навіть до того, як жінка дізнається про те, що вагітна.

Як зберегти майбутню дитину при загрозі викидня

Вагітність та пологи | 16:08, 29.11.2015

Сьогодні четверта частина всіх вагітностей закінчується викиднем. Нерідко це трапляється навіть до того, як жінка дізнається про те, що вагітна.

Друга доба після запліднення - в організмі мами розвивається згусток клітин, що нагадує ягоду малину. З до кінця четвертого тижня вагітності виростає

Розвиток дитини в першому триместрі вагітності

Зачаття | 12:00, 29.11.2015

Друга доба після запліднення - в організмі мами розвивається згусток клітин, що нагадує ягоду малину. З до кінця четвертого тижня вагітності виростає тільце (розміром, щоправда, з горошину), всі основні органи якого вже достатньо чітко окреслені.

Сучасні наукові дослідження довели, що для майбутнього розвитку малюка вкрай важливо бути поруч із мамою з перших хвилин життя.

Чому важливо мамі і немовляті бути разом після пологів

Післяпологовий період | 08:10, 29.11.2015

Сучасні наукові дослідження довели, що для майбутнього розвитку малюка вкрай важливо бути поруч із мамою з перших хвилин життя.

Готуватися до поїздки в пологовий будинок потрібно заздалегідь, починаючи з сьомого місяця. Врахуй, що в житті буває всяке, тож треба бути готовою.

Список речей в пологовий будинок

Вагітність та пологи | 07:50, 29.11.2015

Готуватися до поїздки в пологовий будинок потрібно заздалегідь, починаючи з сьомого місяця. Врахуй, що в житті буває всяке, тож треба бути готовою.

Хтось просто дуже хоче близнюків, а комусь не дають спокою роздуми про те, що в цьому випадку період брудних пелюшок хоч і буде вдвічі важчим, проте о

Як зачати двійню?

Плануємо дитину | 07:30, 29.11.2015

Хтось просто дуже хоче близнюків, а комусь не дають спокою роздуми про те, що в цьому випадку період брудних пелюшок хоч і буде вдвічі важчим, проте обійдеться без повторів. Як зачати двійню, розповідають численні народні повір'я і перекази. Свої сек

Коментарі до новини

Інформація
Шановний читач, Ви зашли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під свохм іменем.